Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

PPC-900Rychlost, variabilita, pasivní chlazení
Nový panelový počítač Panel PC 900 Multitouch nabízí s použitím nejmodernějších procesorů, včetně Intel® Core™ i7, vůbec nejvyšší výpočetní výkon ve své kategorii. Nové rozměry displejů a podpora multidotykového ovládání poskytují této nové vlajkové lodi B&R dosud nebývalou variabilitu a současně zachování kompatibility s přístroji předchozí generace.

Čelní stěnu počítače Panel PC 900 Multitouch tvoří vysoce kvalitní displej s kapacitní dotykovou obrazovkou s technologií PCT, která se používá u operátorských panelů řady Automation Panel se širokoúhlými displeji. Odolný skleněný povrch s antireflexní úpravou pokrývá celou čelní stěnu obrazovky až po její okraje. Kompaktní a moderní design ve spojení s rozsáhlými funkčními schopnostmi počítače tvoří dohromady atraktivní operátorský panel. Displeje jsou k dispozici ve velikostech obrazovky od 15,6" až do 24" s vysokým rozlišením Full HD.

Spolehlivá multidotyková technologie
Nabízené multidotykové displeje přinášejí do průmyslové praxe nové možnosti a způsoby ovládání jako jsou zoomování dvěma prsty nebo rychlé listování stránek posuvem prstu po obrazovce. Navíc lze jako ochranu před neúmyslným zadáním povelu k provedení nějaké důležité či nebezpečné operace požadovat dotyk displeje oběma rukama současně.

Kompatibilita
Jednotky řady Panel PC 900 jsou vedle širokoúhlých displejů dodávány také s displeji tradičního formátu 4:3. V tom případě jde o průmyslové počítače řady Panel PC 900 Singletouch s obrazovkou od 12,1" do 19" s dotykovým displejem s rezistivní technologií. Rozměry a rozlišení obrazovky této řady jsou kompatibilní s přístroji předchozí generace.

Chlazení bez ventilátoru
Jednotky řady Panel PC 900 se v mnoha variantách obejdou s pasivním chlazením, tj. bez ventilátoru. Navíc použití SSD disku nebo paměťové karty Cfast místo tradičního HDD eliminuje veškeré rotační komponenty a tím i údržbu zařízení, jako například pravidelnou výměnu vzduchových filtrů.

www.br-automation.com

 


Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce