Google překladač: English Deutsch

Rychlost, variabilita, pasivní chlazení
Nový panelový počítač Panel PC 900 Multitouch nabízí s použitím nejmodernějších procesorů, včetně Intel® Core™ i7, vůbec nejvyšší výpočetní výkon ve své kategorii. Nové rozměry displejů a podpora multidotykového ovládání poskytují této nové vlajkové lodi B&R dosud nebývalou variabilitu a současně zachování kompatibility s přístroji předchozí generace.

PPC-900

Čelní stěnu počítače Panel PC 900 Multitouch tvoří vysoce kvalitní displej s kapacitní dotykovou obrazovkou s technologií PCT, která se používá u operátorských panelů řady Automation Panel se širokoúhlými displeji. Odolný skleněný povrch s antireflexní úpravou pokrývá celou čelní stěnu obrazovky až po její okraje. Kompaktní a moderní design ve spojení s rozsáhlými funkčními schopnostmi počítače tvoří dohromady atraktivní operátorský panel. Displeje jsou k dispozici ve velikostech obrazovky od 15,6" až do 24" s vysokým rozlišením Full HD.

Spolehlivá multidotyková technologie
Nabízené multidotykové displeje přinášejí do průmyslové praxe nové možnosti a způsoby ovládání jako jsou zoomování dvěma prsty nebo rychlé listování stránek posuvem prstu po obrazovce. Navíc lze jako ochranu před neúmyslným zadáním povelu k provedení nějaké důležité či nebezpečné operace požadovat dotyk displeje oběma rukama současně.

Kompatibilita
Jednotky řady Panel PC 900 jsou vedle širokoúhlých displejů dodávány také s displeji tradičního formátu 4:3. V tom případě jde o průmyslové počítače řady Panel PC 900 Singletouch s obrazovkou od 12,1" do 19" s dotykovým displejem s rezistivní technologií. Rozměry a rozlišení obrazovky této řady jsou kompatibilní s přístroji předchozí generace.

Chlazení bez ventilátoru
Jednotky řady Panel PC 900 se v mnoha variantách obejdou s pasivním chlazením, tj. bez ventilátoru. Navíc použití SSD disku nebo paměťové karty Cfast místo tradičního HDD eliminuje veškeré rotační komponenty a tím i údržbu zařízení, jako například pravidelnou výměnu vzduchových filtrů.

www.br-automation.com

 Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news