Google překladač: English Deutsch

Základy moderního průmyslu v oblasti robotiky byly položeny v padesátých a na začátku šedesátých let minulého století. Od té doby se robotické aplikace vyvinuly ve vysoce složité stroje, které jsou schopny samostatně provádět složité činnosti. Zároveň se toto průmyslové odvětví neustále vyvíjí v souvislosti s novými požadavky a inovacemi.

trelle 1

Roboti vykonávají celou řadu činností včetně výstavby, obnovy po katastrofách a haváriích, ve výrobní a průmyslové produkci, řeší lékařské a chirurgické zákroky, uplatňují se v oblasti pohybu osob, jakož i řady domácích a interních aktivit.

Očekává se, že vzhledem k povaze jejich činnosti, budou roboti pracovat nepřetržitě, přičemž je nezbytná výkonnost a spolehlivost! Vysoce výkonná těsnicí řešení společnosti Trelleborg jsou navržena tak, aby zajistila prodloužení životnosti robotických systémů a zkrátila dobu odstávek a nečinnosti.

Při navrhování a vývoji optimálního těsnicího systému, který musí především vyhovovat zákazníkům, spolupracují naši odborníci bok po boku s výrobci robotických zařízení.

Podívejte se na naši novou brožuru "Těsnicí řešení pro robotické aplikace" a získáte interaktivní pohled na naše inovace v oblasti robotiky!

Pro stažení brožury klikněte na následující odkaz:
Sealing Solutions for Robotic Applications PDF 5470KB

trelle 2Chcete-li zobrazit AR brožuru na mobilním zařízení, použijte naši aplikaci. Naleznete ji v obchodech Google a iOS za pomoci vyhledávání Trelleborg Robotics nebo naskenujte QR kód, díky kterému se dostanete přímo ke stahování z iOS.

Podívejte se, jak společnost Trelleborg Sealing Solutions podporuje moderní a rychle se rozvíjející oblast robotiky prostřednictvím svých technických zdrojů, odborných znalostí o materiálech a místní podpory. Mimoto nabízí jeden z nejrozsáhlejších sortimentů těsnicích prvků pro pneumatické, hydraulické a rotační systémy a dále těsnicí prvky vyrobené vzájemným spojením pryže a kovu v provedeních, která splňují požadavky na těsnicí systémy robotických aplikací.

Shlédněte video !Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news