Inzerce
Google překladač: English Deutsch

Planetary GearboxesSpolečnost B&R rozšířila svoji nabídku vysoce kvalitních úhlových planetových převodovek o nový model 8GA75 s přírubami se jmenovitými rozměry od 60 do 142 mm. Na rozdíl od známých převodovek řady 8GA60 s plnou hřídelí mají nové převodovky průchozí dutou hřídel. Dutou hřídelí lze vést napájecí kabely nebo vlákna pro kapaliny. Převodovky s dutou i plnou hřídelí mají shodné výkonové charakteristiky i rozměry.

Celý článek...

Inzerce

puma linear-guidesPokud hledáte řešení pro vaše mechanické aplikace, jste na správném místě. Firma Nadella se vyvinula v průběhu času z dodavatele ložisek, lineární techniky a lineárních modulů v systémového partnera pro řešení širokého rozsahu pohybu doslova ve všech odvětvích průmyslu. Všude tam, kde je kladen důraz na přesnost, spolehlivost a inovativní nápady, vývojáři a designéři spoléhají na produkty společnosti Nadella.

Celý článek...

fluke obr04U většiny zařízení je vyžadována co možná nejdelší životnost motorů, neboť jejich výměna je nákladná i pracná. Zároveň jejich provoz mimo optimální parametry zvyšuje jejich energetickou spotřebu. Měření elektrických parametrů, izolačního odporu a měření pomocí termokamery jsou tři testy, které umožní včasné řešení problémů s motory, pohony a jejich ovládacími panely a prodloužení jejich provozní životnosti. Termokamery při společném použití umožňují detekci potenciálních problémů, zatímco měřiče izolačního odporu a elektrických parametrů pomohou určit jejich příčinu.

Celý článek...

demag aktualita obr01Díky pohonné technice Demag byla na vyhlídkové hoře „Hoher Kasten" ve Švýcarsku otevřena otočná restaurace. Rotační pohyb restaurace je zajištěn otočným elementem zakotveným v zemi a umožňuje jednu otáčku kolem vlastní osy za hodinu. Kompletní technologii pohonu – od kol až po frekvenční měnič – pochází z dílny Demag. Průměr otočného disku, který je tvořen z kruhových jeřábových kolejnic a ocelového věnce nesoucího dřevěnou podlahu, činí 14,5 m. Konstrukce je nesena 24 kolovými bloky velikosti DRS 200 uspořádanými v kruhu, které jsou pevně zakotveny v betonovém základu. Šest kolových bloků DRS 112 funguje jako boční vedení.

Celý článek...

tat obr06Planetová převodovka s dutým hřídelem – řada WGN
Firma Neugart GmbH, která je světovým výrobcem planetových převodovek, představuje novou řadu WGN – převodovku s dutým hřídelem a obohacuje a doplňuje tak svůj program jak velmi přesných, tak i ekonomických převodovek v přímém, úhlovém nebo přírubovém provedení. Řada WGN nabízí konstruktérovi možnost vést různá média skrze převodovku. Na obou stranách převodovky jsou vyčnívající duté hřídele, na které je možné upevnit upínací pouzdra. Díky dvěma hřídelům je možné i větvení výkonu. Tato řada se vyznačuje velkou přesností a splňuje tak požadavky servoaplikací.

Celý článek...

demag obr001Firma Demag je známa především jako dodavatel jeřábů, široké zkušenosti v celé oblasti manipulace však promítá i do mnoha dalších aktivit. Pro futuristické koupaliště v německém Westfalenbadu dodal Demag kompletní řešení pro smělý architektonický návrh posuvné střechy. Střecha části areálu akqaparku se dá při vhodných venkovních podmínkách odsunout, čímž vznikne otevřené koupaliště. Spolehlivý pohyb střešní konstrukce zajišťuje technologie pohonů Demag. Pojezdové jednotky se skládají z navzájem dokonale sladěných pohonů a jsou přesně polohovány pomocí frekvenčních měničů ze systémové stavebnice Demag.

Celý článek...

klub1Produkt Klübersynth AG 14-61 je nové adhezní plastické mazivo vyvinuté společností Klüber Lubrication zejména pro ozubené věnce, pohony pastorkem a kluzná ložiska, například pro ložiska systémů pro natáčení azimutu větrných elektráren. Nové syntetické speciální plastické mazivo má širokou teplotní oblast použití a zůstává měkké i při nízkých teplotách. Produkt Klübersynth AG 14-61 může být aplikován pomocí systémů pro centrální mazání do teplot až -30 °C. Na základě pečlivě vybrané kombinace pevných maziv a aditiv nové adhezní plastické mazivo poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a může pomoci zvýšit životnost ozubených věnců a pohonů pastorkem. Další výhodou nového produktu je jeho mnohostranné použití.

Celý článek...

MELSERVO-MR-J4Prostřednictvím série MELSERVO MR-J4 a příslušných polohovacích modulů, pohybových modulů a high end systémů řízení pohybu nabízí Mitsubishi Electric servozesilovač, se kterým výrobci strojů a koncoví zákazníci zvýší bezpečnost ve výrobním procesu a zlepší produktivitu. Série zesilovačů MR-J4 byla vyvinuta pro požadavky na automatizační techniku zítřka. Mitsubishi Electric integrovala řadu inovativních a uživatelsky přívětivých funkcí, např. pro minimalizaci časově ztrátové a náročné koordinace mezi mechanikou a elektronikou.

Celý článek...

deprag 01Zákazníci požadují malé a lehké motory s vysokým krouticím momentem! Přesně takové motory uvádí na trh firma DEPRAG, jedná se o vylepšené motory řady POWER LINE - výkonné pneumatické motory s bezkonkurenčním poměrem nízké hmotnosti a výkonu. Přičemž svého vysokého krouticího momentu, který je zákazníky vyžadován, dosáhnou motory ihned po spuštění. Konstrukce pneumatických motorů byla úspěšně otestována – atraktivní cena a rychlé dodací lhůty pneumatických motorů mluví samy za sebe.

Celý článek...

Strana 9 z 22

9
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..