Google překladač: English Deutsch

kukaKUKA jako přední evropský poskytovatel průmyslových robotů a automatizovaných výrobních řešení prezentuje, jak její výrobky dokážou zvýšit konkurenceschopnost, i jejich kompatibilitu s digitálním světem. Návštěvníci letošního hannoverského veletrhu se mohou důkladněji seznámit s rostoucí digitalizací výroby a kooperativním propojením člověka a stroje. KUKA svými produkty bezprostředně prezentuje zapojení ve čtvrté průmyslové revoluci – Industry 4.0.

Celý článek...

ur1Dánský průkopník v oboru kolaborativních robotů přichází s novým, menším robotem pro jednoduché montážní úkoly. Díky svým unikátním vlastnostem je UR3 nejflexibilnější robot na světě určený k umístění na pracovní stůl a spolupráci se zaměstnanci. Nový UR3 bude představen 23. března během amerického veletrhu Automate 2015 v Chicagu. V regionu střední a východní Evropy bude dostupný od 1. května 2015.

Celý článek...

ur1Podle dat Mezinárodní robotické asociace (International Federation of Robotics, IFR)*, má globální poptávka po průmyslových robotech rostoucí trend. V roce 2014 bylo podle IFR po celém světě instalováno více než 200 tisíc průmyslových robotů. To je o 15 % více než v roce 2013. Ještě výraznější pokrok v robotizaci lze sledovat v České republice a na Slovensku.

Celý článek...

fuks1S pomocí SmartBridge lze pro uvádění průmyslových snímačů do provozu, nastavení jejich parametrů, diagnostiku, údržbu a servis využít komerčně dostupná mobilní zařízení, a to bez časově náročného připojování kabelů a nezbytných instalačních prací. Na ukázkovém „skleněném stroji" bude představeno, jak se díky SmartBridge stanou funkce snímačů pro uživatele zcela transparentními. Systém se skládá z adaptéru a aplikace pro chytré telefony a tablety.

Celý článek...

zetorSpolečnost ZETOR TRACTORS a.s., která vyrábí nejvíce vznětových motorů v České republice, vyvinula motory Zetor, jež splňují velmi náročné emisní předpisy na stupeň STAGE IV, což je důležité s ohledem na platná nařízení Evropské unie. Další novinkou z oblasti motorů je uzavření spolupráce ZETOR TRACTORS a.s. s německou společností DEUTZ AG, která patří v oblasti motorů ke světovým lídrům.

Celý článek...

URCapsUniversal Robots, dánský výrobce flexibilních průmyslových robotických ramen, představil URCaps – novou platformu pro příslušenství a doplňky pro své lehké roboty UR5 a UR10. Caps jsou novým trendem v odvětví, pro roboty jsou tím samým, čím jsou aplikace pro smartphony -užitečnými doplňky, hardwarem a softwarem rozšiřujícím možnosti robotů zvládnout různé úkoly. Nová platforma poskytne zákazníkům UR po celém světě rychlý přístup k ověřeným kombinacím a může tak ušetřit až týdny v procesu plánování a implementace robota do procesu.

Celý článek...

brus1Společnost Bottero Group vyvinula a pod názvem «Titan» dodává řadu plně automatických linek pro zpracování skla, schopných oboustranně brousit hrany skleněných tabulí. Stroj se skládá z velkého rámu, které umožňuje běžným způsobem zpracovávat tabule různých velikostí a tvarů bez nutnosti jakékoliv modifikace. Hlavním cílem vývoje bylo vytvořit co nejjednoduí, plně automatický pohonný systém, který by však neměl negativní vliv na efektivitu celého stroje.

Celý článek...

brJuwi dělá svým systémem Energy Data Manager ohromný dojem v oboru vzdáleného dohledu pro větrné a fotovoltaické elektrárny a bioplynové stanice. Tento špičkový koncept rozšiřuje a optimalizuje již existující vzdálené dohledové systémy poskytnutím RE systému pracujícího v reálném čase s energetickými daty.

Celý článek...

hiwi1Česká firma HIWIN s.r.o. se sídlem v Brně přináší na český trh lineárních technologií prvotřídní kvalitu předního světového výrobce lineární techniky. V rozhovoru s jejím výkonným ředitelem se dozvíte, jak vidí vývoj strojírenského trhu a kam se na něm snaží firmu směřovat.

Celý článek...

Strana 9 z 25

9

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..