Google překladač: English Deutsch
Inzerce

REM klapkove-servopohony-grFirma REM-Technik s.r.o. přináší na český a slovenský trh novou značku kvalitních klapkových servopohonů německé společnosti GRUNER. Firma REM-Technik se tak stala od ledna 2014 výhradním distributorem pohonů pro ovládání regulačních a uzavíracích klapek u vzduchotechnických systémů, servopohonů pro ovládání regulačních a uzavíracích klapek pro ochranu před kouřem a ohněm, servopohonů s kulovým ventilem a servopohonů pro výrobce OEM.
Klapkové servopohony GRUNER představují ideální poměr mezi vysokou flexibilitou v řízení budov a nákladovou efektivností. Díky kompletní výrobě v Německu, kde celý proces podléhá přísným kontrolám kvality, poskytuje společnost GRUNER 5letou záruku na všechny své výrobky.

Klapkové servopohony GRUNER uvidíte na veletrhu AMPER v hale V na stánku č.5.13.

Více na webu rem-technik.cz

http://www.rem-technik.cz/mereni-a-regulace/klapkove-servopohony-pro-vzduchotechniku

brB&R dokázala snížit dobu odezvy v průmyslové automatizaci na 1 μs. B&R přichází na trh s průlomovou technologií reACTION, která dokáže snížit dobu odezvy v průmyslové automatizaci až na 1 μs a realizovat řízení časově extrémně náročných úloh na standardním B&R hardwaru. Tento nový přístup navíc umožňuje zvolit méně výkonnou a tudíž i úspornější řídicí jednotku. Bez dodatečných nákladů tak lze dosáhnout obrovského nárůstu výkonu a optimalizovat výběr řídicího systému. Dosud nejrychlejší dosahované reakční časy, od okamžiku přijetí vstupního signálu do okamžiku vyslání výstupního signálu, zatím stěží klesly pod 100 μs.

Celý článek...

brr1Společnost B&R rozšířila řídicí systém X20 o novou řadu programovatelných automatů s integrovanými I/O. Stejně jako u ostatních systémů řady X20 lze dodatečné I/O moduly připojit přímo na řídicí jednotku nebo vzdáleně pomocí kabelů. Nová kompaktní PLC jsou nabízena v několika variantách s různou úrovní výbavy a výkonnosti. Standardně jsou dodávána s celkem 32 zabudovanými digitálními a analogovými I/O kanály a procesorem řady x86. K dispozici jsou také integrovaná rozhraní pro sběrnice Powerlink, standardní Ethernet, CAN, RS-232 a USB.

Celý článek...

festo1Festo nabízí nové dynamické a rychlé pohony se zvýšenou tuhostí – jako pohon s ozubeným řemenem nebo jako pohon vřetenem. Tyto pohony jsou vhodné pro mechatronický víceosý modulární systém Festo. Nové hliníkové profily s vnějším vedením mají zvýšenou tuhost a vylepšenou efektivitu díky zmenšení velikostí (menší pohon pro stejnou zátěž). Vedení je blíže k zátěži, tím pádem menší rameno páky umožňuje větší zatížení a krouticí momenty. Připojení motoru je možné z obou stran (vpravo/vlevo) a na obou koncích, polohu motoru lze kdykoli změnit.

Celý článek...

omron3Na začátku roku 2013 otevřela společnost Omron se svým strategickým partnerem Auto Park-it první plně automatizované parkoviště v jižní Kalifornii. Inteligentní, promýšlené a inovované parkoviště v Sherman Oaks, Los Angeles, je automatizovaný parkovací systém založený na mnohaletých zkušenostech v průmyslové automatizaci a segmentu Safety Excellence společnosti Omron Automation & Safety.

Celý článek...

skoda Trolejbus Sofie-1V ulicích Plzně se na začátku prosince při zkušebních jízdách objevil první z flotily nových trolejbusů, které vyrábí pro hlavní město Bulharska společnost Škoda Electric. Plzeňská společnost bude nové vozidlo expedovat do Sofie po dokončení testovacích jízd - transport do Bulharska se odehraje ještě před Vánoci. V příštím roce bude premiérový trolejbus následovat dalších 49 vozidel.

Celý článek...

Bosch diesel 13Ocenění snah závodu firmy Bosch v Jihlavě vede k dalšímu posílení konkurenceschopnosti závodu. Je to úspěch v oblasti systematiky údržby strojů a aktivní týmové spolupráce. V rámci 18. konference TPM (Total Productive Maintenance) získala jihlavská firma Bosch Diesel s.r.o. mezinárodní cenu „Nejlepší závod TPM roku 2013". Ocenění bylo firmě uděleno Mezinárodním institutem TPM během konference TPM konané ve dnech 12. až 13. listopadu 2013 v městě Gotha (Německo).

Celý článek...

hiwin1Společnost HIWIN, s. r. o. patří v České republice už víc než 10 let ke špičce v oblasti lineárních technologií. Na letošním 55. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu se značka HIWIN prezentuje jako renomovaný dodavatel, který dodává na trh produkty nejvyšší kvality. HIWIN je třetím největším dodavatelem lineárních technologií na světě. Brněnská společnost zajišťuje předním výrobcům strojů a výrobních zařízení stabilní, efektivní, a především ziskové výrobní procesy. Její sortiment je velice rozmanitý, od miniaturních vedení do tiskáren až po složitá polohovací zařízení.

Celý článek...

honda-jet-main1HondaJet není první létající auto, jak by se mohlo podle názvu výrobce zdát. Honda výrobou tohoto letounu typu business jet vstupuje na trh s malými firemními a privátními proudovými letadly. Po deseti letech vývoje pod taktovkou Honda Aircraft, divize společnosti Honda Motor Co., je již dnes ve výrobní lince prvních šest strojů. Nový letoun v sobě spojuje rychlost a pohodlí s výkonem a pokročilými technologiemi. Dokonalým příkladem je právě pohon letadla. Většina proudových letadel má motory upevněny k trupu nebo zavěšeny na spodní straně křídel. Letoun HondaJet je však párem nových proudových motorů osazen na horní straně křídel. Za jejich vývojem stojí společné úsilí společností GE Aviation a Honda.

Celý článek...

Strana 9 z 24

9

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
1011
1218
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..