Google překladač: English Deutsch

panasonic 1Přizpůsobené automatizační produkty mohou snížit výrobní náklady, vyhnout se výrobním chybám a zlepšit kvalitu konečného produktu. Panasonic zdokonaluje přizpůsobitelnost svých produktů už více než 10 let. Naši odborníci spolupracují se zákazníky, inženýry a nákupními a logistickými odděleními, aby nakonfigurovali pro zákazníka nejvhodnější řešení z hlediska úpravy provedení, balení, označování, předmontáže a dalších nestandardních požadavků. Vysoká kvalita je zajištěna díky několika testům výrobků, které jsou svědomitě zdokumentovány.

Montáž konektorů / změna délky kabelů
V závislosti na potřebách zákazníka může společnost Panasonic zkrátit standardní kabely a připojit konektory. Typické konektory jsou M8, M12 a MICRO-FIT se třemi nebo čtyřmi kolíky. V závislosti na modelu senzoru je také možné integrovat konektor do pouzdra senzoru.

Nestandardní počet kusů balení
Pro rychlejší přípravu pro výrobu lze dodat větší/odlišné množství identických produktů v jednom balení. Je také možné dodat různé produkty v jedné sadě. Balík s více jednotkami může obsahovat například snímače, časovače a čítače, předprogramované PLC a všechny vyhrazené kabely a montážní materiál tak, aby všechny potřebné komponenty byly při sériové výrobě rychleji dostupné.

Předmontáž
Příslušenství, které lze objednat samostatně, je obvykle také baleno a označeno jednotlivě. Aby zákazníci ušetřili časově náročné úkoly, jako je rozbalení a montáž, nabízí společnost Panasonic montáž různého příslušenství už před dodávkou jako jednu z personalizačních služeb. Do balíčků mohou být přidány také šrouby nebo jiný montážní materiál vhodné velikosti.

Přednastavení senzorů / programování PLC a HMI
Pro rychlou instalaci produktů ve větších výrobních linkách mohou být před samotnou dodávkou senzory přednastaveny a řídicí jednotky nebo HMI rozhraní naprogramovány.

Dodatečná kontrola kvality
Aby společnost Panasonic splnila i svou politiku kvality pro koncového zákazníka, dodává prohlášení o shodě pro RoHS, REACH & Conflict Minerals a samozřejmě certifikáty CE i pro výrobky na míru.
Kromě toho mohou být prováděny také elektrické zkoušky, měření výšky zalomení nebo mechanické zátěžové testy, jako je zkouška síly v tahu, aby byly splněny požadavky zákazníka na kvalitu.Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..