Google překladač: English Deutsch

Řada PT-VZ570 představuje šest modelů, nabízejících kombinaci vysoké kvality obrazu, nízkých provozních nákladů, flexibilní instalace a kompatibility s ostatními zařízeními. Projektory zaručují 7,000 hodin bezúdržbového provozu v režimu eko, což firmám a vzdělávacím institucím výrazně sníží provozní náklady.

panas1

Všech šest modelů je přenosných, nebo je lze instalovat na strop, přičemž funkce vertikálního posunu objektivu a nastavení promítaného obrazu usnadňují nastavení obrazu při promítání na ploché nebo zakřivené plochy nebo promítání v úhlu.

„Projektory s vysokým kontrastním poměrem 5 000:1 a technologií Daylight View Basic společnosti Panasonic zaručují jasný obraz s podrobně vykreslenými detaily. Jsou to ideální přístroje do školních tříd nebo zasedacích místností," říká marketingová manažerka společnosti Panasonic Hana Grůzová. „Řada rovněž reaguje na sílící trend BYOD, neboli „přines si svůj vlastní přístroj", podporou bezdrátového přenosu z počítače nebo mobilních zařízení," dodává na závěr.

Projektory verze N podporující bezdrátový přenos v sobě skrývají technologii Miracast™ nové generace, zatímco aplikace Panasonic pro iOS/Android a software Wireless Manager ME 6.2 pro počítače Windows®/Mac umožňují bezdrátový přenos od různých uživatelů ve třech jednoduchých krocích.

Bezdrátové modely se mohou také pochlubit funkcí DIGITAL LINK, která uživatelům umožňuje přenášet nekomprimovaná videa v plném HD rozlišení, audio a ovládací příkazy přes jediný kabel LAN (do délky 100 m), což snižuje náklady a odstraňuje nutnost složité instalace. Tyto otevřené funkce, jimiž jsou vybaveny vybrané profesionální displeje a projektory, zjednodušují a usnadňují síťovou integraci audia a videa.

www.panasonic.cz

panas2

 Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..