Google překladač: English Deutsch

Společnost Panasonic premiérově představila 1. 2. 2017 v České republice v Kongresovém centru Praha nový tříčipový DLPTM laserový projektor disponující rozlišením větším než 4K, se svítivostí 27 000* lumenů. Představení projektoru se uskutečnilo u příležitosti akce „Konference jinak?", kterou uspořádalo Kongresové centrum Praha se spolupracujícími společnostmi YVENTECH, Zátiší Group a EXPOsale.

Panasonic1


Firma YVENTECH, poskytovatel komplexních AV služeb, společně s Kongresovým centrem Praha tím představily zcela nový produkt Panasonic PT-RQ32K s rozlišením 5120 x 3200. Tento výkonný projektor je určen pro velké kongresy i kulturní akce, koncerty pod širým nebem, jevištní aplikace, sportovní eventy i krátkodobé pronájmy.
Projektor se snímkovou frekvencí 240 Hz využívá unikátní technologii 4K+ „Pixel-Quadrupling Technology". Díky tomu lze použít stávající volitelné objektivy pro tříčipové DLPTM projektory Panasonic.
Zdroj laserového světla a originální design žáruvzdorného fosforového kotouče udržují konzistentní kvalitu obrazu, barev a jasu, které jsou podmínkou zejména při projekcích s použitím více projektorů. Projektor je vybaven hybridní závěrkou, rychlým mechanickým zapnutím/vypnutím, autonomním systémem vodního chlazení, redundantním laserovým zdrojem světla pro provoz 24/7 a funkcí řízení výkonu pro zajištění hladkého, energeticky úsporného provozu.
Katarzyna Kassner, marketingová manažerka ve společnosti Panasonic, říká: „Těší nás, že můžeme tuto novinku fyzicky představit v České republice tak brzo po uvedení na evropském trhu. Společnost Panasonic je v posledních letech velice silná ve výrobě projektorů s vysokým jasem. Model RQ32K je skvělým doplňkem řady, která obsahuje dva laserové projektory s vysokým jasem 31 000 lumenů* s rozlišením WUXGA (PT RZ31K) a SXGA+ (PT-RS30K)."
Pro realizaci velkoplošných projekcí s více projektory již není třeba zakázkově vyrábět speciální montážní rámy. Projektory Panasonic PT-RQ32K jsou vybaveny pevným rámem přímo uvnitř šasi, a lze je tak nyní skládat přímo na sebe jen přes adaptéry. Druhou možností je jejich zavěšení do prostoru pomocí montážních šroubů s okem. Díky tomuto řešení se snížila celková hmotnost pro přepravu a zjednodušila se instalace dočasných projekcí, jako jsou například videomappingové projekty nebo kulturní akce pod širým nebem a na otevřených prostranstvích.
Projektory z této řady byly použity např. pro slavnostní znovuotevření víceúčelové reprezentační budovy Labské filharmonie v německém Hamburku (viz foto), nebo při slavnostním zahájení kulturních oslav Evropského města kultury v dánském Aarhusu.
Další informace o společnosti Panasonic Visual System najdete na: http://business.panasonic.cz/visual-system/

Panasonic2

Panasonic3Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..