Google překladač: English Deutsch
Konecranes jeřáby
Inzerce

panasonic kameraSpolečnost Panasonic oznámila aktualizaci firmwaru pro 4K kameru VariCam LT. Tato aktualizace připravuje filmovou kameru pro živé a „téměř živé" použití více kamer na koncertech, akcích, v televizních pořadech a firemních produkcích. Očekávané uvedení proběhne v březnu 2018 a verze 6 aktualizace firmwaru poskytuje kameře nový režim stínování a také správu ověření a vrácení videa. Panel dálkového ovládání AK-HRP1000 společnosti Panasonic také umožňuje úplné ovládání kamer.


S aktualizací v.6.0 kamery VariCam LT bude možné při živých produkcích s více kamerami využívat rozšířené ovládání z RCP, což zahrnuje úplnou sadu funkcí malování – od standardních procesů stínování až po řízení LUT nebo CDL – a také výběr souborů scén, vzdálené ovládání nahrávání a funkci volání.

Možnost použití počítače umožní softwarové živé přechody (např. Pomfort, Colorfront, FireFly, Codex) pro vzdálené nahrávání LUT a ovládání pohledu kamery z uživatelsky příjemného rozhraní barevných přechodů.
Nový režim stínování dává uživatelům možnost zaznamenávat V-log přímo do kamery a také provádět v kameře korekci barev při živém vysílání.

Protože má VariCam LT dva samostatné výstupy SDI, lze vysílat dvě různá barevná nastavení, jedno čisté zobrazení pro přenosy nebo nahrávání a druhé, pracovní, pro kontrolu stavu, značek a nabídky. Kabelový přenos je možný přenosovými systémy od společností DTS, ERECA, Multidyne, Telecast a dalších.

Pro „téměř živé" produkce, jako například divadlo, koncerty, komedie, módní přehlídky a firemní akce, které nevyžadují živý přenos, mohou uživatelé využít záznamu z více kamer VariCam LT ve 4K přes interní nahrávání P2 s finálním přechodem vytvořeným v postprodukci.

Použití filmové kamery VariCam LT nabízí několik výhod oproti přenosovým kamerám s menšími snímači, které se běžně užívají pro živé akce:
· Vytvořte filmový efekt hloubky ostrosti díky oceňovanému snímači Super 35 mm kamery VariCam
· Využijte 14+ clonových čísel dynamického rozsahu kamery VariCam v HDR-ready kvalitě
· Kvalita obrazu a práce s barvami ve VariCam
· Pořizujte záznamy za slabého osvětlení díky funkci Dual Native ISO 800/5 000 kamery VariCam
· ISO 5 000 kompenzuje veškeré ztráty F z adaptéru objektivu nebo dlouhé ohniskové vzdálenosti zoomu

Bylo také přidáno nové nastavení ventilátoru „živý režim", které snižuje hlučnost ventilátoru a hodí se tak k použití v živém záznamu.

„Díky nejnovější aktualizaci firmwaru bude kamera VariCam LT nejlepší kamerou s velkým snímačem pro použití v živé produkci, jako jsou televizní pořady, koncerty a firemní akce," řekl Luc Bara, technický produktový manažer společnosti Panasonic. „Je skvělou kombinací známého stylu Varicam a znalostí společnosti Panasonic v oblasti vysílacích kamerových systémů. Díky tomu je kamera neuvěřitelně všestranná a univerzální."

Stejně jako všechny aktualizace firmwaru VariCam je také v6.0 pro kameru VariCam LT ke stažení zdarma.


Iscar_2020

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..