Google překladač: English Deutsch

Panasonic Corporation, světový sponzor TOP1 v kategorii audiovizuálních (AV) zařízení, poskytl pro 22. zimní olympijské hry konané v ruském Soči od 7. do 23. února 2014 svou nejmodernější audiovizuální techniku. Panasonic bude spolupracovat s Mezinárodním olympijským výborem (MOV), Olympijským pořadatelským výborem v Soči a Olympijskými vysílacími službami (Olympic Broadcasting Services, OBS) na zajištění kvalitní podpory chodu Zimních olympijských her v Soči.

panas

Společnost Panasonic dodala velké množství AV produktů pro soutěžní areály a další olympijské prostory. Jedná se například o velkoplošné displeje LED, audiosystémy, vysílací techniku, projektory, televizory VIERA a komunikační audiovizuální techniku v HD rozlišení. Panasonic je zároveň největším dodavatelem bezpečnostních kamer a velkoplošných LED displejů v historii Olympijských her.

Realizací projektu „Sdílení vášně" prostřednictvím sponzorství, dodávkami vybavení a využitím svých pokročilých technologií pro vysílání, zprostředkuje Panasonic vášeň, napětí a vzrušení z nejlepších sportovních výkonů světa spolu s emocemi a výkony sportovců nejen divákům na sportovištích, ale i televizním divákům na celém světě.

Audiovizuální řešení poskytnuté pro sportoviště

Zařízení

Množství

Velkoplošné obrazovky LED

1727 m2

Profesionální audiosystémy

16 sportovišť

Televizní monitory

4993 kusů

Bezpečností kamerové systémy

6903 kusů

Projektory (včetně projektorů DLP2)

207 kusů

Kamery P2HD

114 kusů

Rekordéry P2HD

100 kusů

Další

Komunikační audiovizuální zařízení s rozlišením HD, 89 sestav atd.

Poznámka: Zahrnuje další olympijské prostory, např. olympijskou vesnici, mediální středisko, kanceláře pořadatelského výboru a promítací prostranství

1. TOP je zkratka pro „The Olympic Partner" (Olympijský partner" a označuje nejvýše postaveného celosvětového olympijského sponzora. Společnost Panasonic je sponzorem TOP od samotného zahájení tohoto programu a je jedinou japonskou společností v tomto programu. Společnost Panasonic podepsala smlouvu o sponzorství TOP s MOV v roce 1987 v souladu s duchem Olympijského hnutí, jehož cílem je uskutečnění světového míru. Od Zimních olympijských her v Calgary pořádaných jeden rok po podepsání této smlouvy přispívá společnost Panasonic Olympijským hrám jako sponzor TOP v kategorii audiovizuálního (AV) zařízení již déle než 25 let.
Společnost Panasonic má již nyní sponzorskou smlouvu TOP až do Olympijských her 2016 konaných v Rio de Janeiru. Společnost Panasonic bude i nadále přispívat k úspěchu Olympijských her prostřednictvím svých nejmodernějších technologií založených na konceptu jejího sloganu „Sdílení vášně", tedy sdílení hlubokých emocí Olympijských her s lidmi po celém světě.

2. DLP je registrovaná ochranná známka společnosti Texas Instruments Inc.