Google překladač: English Deutsch

Nové dva skenery formátu A4 (KV-SL3066 a KV-SL3056) cílí na firmy, jako jsou například hotely, zdravotnická zařízení a cestovní agentury. Skenovací plochu mají integrovanou s automatickým podavačem papíru, takže si dokáží snadno poradit i s poškozenými dokumenty, brožurami, pasy, občanskými průkazy, obálkami a dokumenty o různé velikosti.

KV-SL3066 D2


Společnost Panasonic u skenovací plochy značně zapracovala na době skenování a oproti předchozímu modelu se jí podařilo zkrátit na polovinu. Model KV-SL3066 skenuje rychlostí 65 ppm/130 ipm a model KV-SL3056 zase 45 ppm/90 ipm. Díky tomu jsou nejrychlejšími ze všech modelů Panasonic v dané třídě.
Uživatelé mají u dokumentů na výběr buď skenování prostřednictvím automatického podavače, nebo přímo přes skenovací plochu. U obou variant je také možnost nepřetržitého skenování, přepínání pořadí skenování z jedné varianty na druhou a na závěr uložení do jednoho souboru.
„V dnešním světě obchodu je naprosto klíčové zpracování velkých objemů a různých formátů papírových dat do vysoce zabezpečeného digitálního formátu," uvádí Shinta Muya, marketingový manažer v divizi Panasonic Communication Solutions. „Řada KV-SL30 umožňuje firmám skenovat, sdílet, ukládat a zabezpečovat data snáze a účinněji, než kdy předtím. Díky hybridnímu designu si toto zařízení poradí s naprostou většinou dokumentů, a to při minimálních problémech."
Prostřednictvím automatického podavače jsou skenery Panasonic schopny zpracovat pasy, mnohostranné dokumenty, vkladní knížky, různé formáty papírů, až tři embosované karty najednou a "nekonečné" papírové formáty, používané například pro záznam EKG. Na skenovací ploše je možné skenovat i poškozené dokumenty, brožury nebo vizitky.
Další informace o řade Panasonic KV-SL30 najdete na: http://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/

KV-SL3066 05