Google překladač: English Deutsch

Společnost Panasonic představila aktualizovanou verzi svého notebooku Toughbook CF-C2, jednoho z nejodolnějších a nejflexibilnějších konvertibilních počítačů Tablet PC na trhu, který umožní mobilním profesionálům pracovat rychleji a déle. Odolný počítač Toughbook CF-C2 přináší zvýšený výkon procesoru a grafické karty a delší dobu provozu na baterii. Se systémem Windows 8.1 je tak ideálním mobilním pomocníkem ať už v režimu tradičního notebooku nebo v režimu tabletu.

tough1

Nejnovější Toughbook CF-C2 je navržen pro mobilní profesionály, kteří potřebují pracovat na více úkolech současně. Je vybaven technologií Intel® CoreTM 4. generace. Díky své snížené spotřebě pomáhá procesor Intel® CoreTM i5-4300U s technologií Intel® Turbo Boost prodlužovat dobu provozu na baterii (z 11 až na 14 hodin) a i dobu pohotovostního režimu. Uživatelé tak mohou ponechat svá zařízení déle v pohotovostním režimu a využít možnosti rychlejšího spuštění a celkové odezvy systému. Operační paměť zahrnuje standardně 4 GB, je rozšiřitelná až na 8 GB a pevný disk ve standardní výbavě má 500 GB, nebo volitelný SSD disk 128 GB nebo 256 GB. CF-C2 je tak velmi univerzálním a velmi výkonným zařízením ve své třídě.

Nový notebook/tablet je vybaven kapacitním multidotykovým displejem s podporou pro 10 prstů, který lze využít v tradiční poloze „notebook" i v režimu tabletu, a využít tak maximum možností displeje s HD rozlišením a úhlopříčkou 12,5". Displej je standardně vybaven technologií IPS, která umožňuje extrémně široký pozorovací úhel, zesíleným sklem, vysokým kontrastním poměrem, svítivostí 500 cd/m2 a antireflexní vrstvou Panasonic.

Další vylepšení se zaměřila na konektivitu, která zahrnuje 4G modul Gobi 5000, Bluetooth v4.0 a bezdrátové sítě podle standardu IEEE802.11a/b/g/n. Lze se tak s ním připojit prakticky odkudkoli.

tough2Plně vybavený a flexibilní
Uživatelům, kteří se potřebují účastnit videokonferencí nebo pořizovat snímky dokumentace v terénu, přináší CF-C2 přední kameru s rozlišením HD 720p (max. velikost statického snímku 1280 x 960 px) a doplňkovou zadní kameru, jejíž rozlišení bylo inovováno ze 3 na 5 MPx.

Díky široké paletě profesionálních možností rozšíření a konfiguračních zásuvek lze CF-C2 přizpůsobit na míru jakýmkoli požadavkům. Doplňkový sériový port ideální pro zaměstnance pracující v terénu a servisní techniky umožňuje připojení diagnostických a měřicích zařízení k počítači Toughbook. Krom toho lze prostřednictvím flexibilních konfiguračních zásuvek přidat další profesionální doplňky, jako jsou porty VGA a modemy.

Pro obory, kde zabezpečení a ochrana dat hrají klíčovou roli, jako je zdravotnictví, lze CF-C2 vybavit NFC modulem nebo až 2 zásuvkami na čipové karty (1x plná velikost / 1x poloviční velikost). Standardně je Toughbook vybaven technologií vProTM, která usnadňuje IT správu zařízení. Podporovány jsou také funkce zabezpečení Computrace.

Toughbook CF-C2 je vybaven záložní baterií, která umožňuje výměnu hlavní baterie za provozu bez vypnutí zařízení a nepřerušovaný provoz. Ve standardní konfiguraci s 6článkovou baterií vydrží Toughbook v provozu přibližně 14 hodin (Mobile Mark 2007, 60 cd/m2) a 9článková velkokapacitní baterie poskytuje přibližně 19 hodin provozu.

Nejnovější operační systém a snadná migrace
Předinstalovaný operační systém Microsoft Windows 8.1 Pro přináší profesionálním uživatelům celou řadu nejnovějších vylepšení uživatelských funkcí a mnoho výhod pro firmy. K dispozici je i možnost downgradu na systém Windows 7. Vzhledem k prodloužení podpory systému Windows XP ze strany společnosti Microsoft do dubna 2014 nabízejí verze se systémy Windows 8.1 a Windows 7 také možnost hladkého přechodu pro společnosti, které se chystají inovovat své hardwarové vybavení.

Zkonstruován pro odolnost a snadné použití
Odolný počítač CF-C2 je zkonstruován tak, aby si snadno poradil se šťouchanci a škrábanci rušného pracovního dne v terénu. Dokáže odolat pádu z výšky až 76 cm v 6 úhlech, je vybaven vodotěsnou klávesnici, zařízením TouchPad a zesíleným sklem LCD displeje.

CF-C2 podporuje provozní režimy notebooku a tabletu a je vybaven systémem trojitého závěsu pro ještě stabilnější provoz. Přichází také s ergonomickým odnímatelným poutkem na ruku, které umožňuje držet a ovládat zařízení jednou rukou v jakékoli pozici – na šířku, na výšku i cokoli mezi tím.

Jan Šplíchal, marketingový manažer společnosti Panasonic Computer Product Solutions, říká: „Tento nejnovější odolný počítač Toughbook CF-C2 byl zkonstruován tak, aby proměnil způsob práce a míru výkonnosti terénních pracovníků. Jedná se o skutečně nejodolnější a nejflexibilnější profesionální konvertibilní počítač na trhu, který nabízí výkonnost srovnatelnou se stolními počítači, špičkovou konektivitu, dlouhou dobu provozu na baterie a pokročilé technologie pro mobilitu."

Toughbook CF-C2 se bude v Evropě prodávat od poloviny prosince. Toto zařízení budou nabízet oficiální distributoři, prémioví partneři, partneři ISV a registrovaní partneři společnosti Panasonic. Maloobchodní cena standardního modelu se odhaduje na 2149 € + DPH. Další informace naleznete na webu:

www.toughbook.eu

tough3Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news