Google překladač: English Deutsch

Společnost Panasonic nedávno uvedla kupolovou kameru s kvalitou obrazu „True 4K" a na veletrhu IFSEC představí širší portfolio zařízení s rozlišením 4K, do kterého patří síťový video záznamník s rozlišením 4K a video stěny s rozlišením 4K. V celku tato zařízení vytvářejí integrovaný systém s rozlišením True 4K.

panaso1


True 4K kamera (WV-SFV781L) může zachytit pohled čtyřikrát větší než kamery s rozlišením 1080p a devětkrát větší než kamery 720p. Může také zabírat dva až třikrát větší vzdálenost než kamery s rozlišením 1080p a 720p. Tím se snižuje cena dohledového systému až o polovinu.
„Jsme schopni dodat fungující standardní systém 4K, který sníží celkové náklady na dohled," říká Hana Grůzová, Field Marketing Manager v divizi Panasonic Security Solutions. „Pokud vezmeme do úvahy úspory nákladů při instalaci, kabeláži, provozu sítě a údržbě, odhadujeme, že přechod na systém True 4K může snížit náklady na dohled až o 50 %."
„Technologie dohledových systémů True 4K Panasonic si jistě najde své místo v různých organizacích. Například v autobusech a vlacích, kde lze použít pouze jednu 360° 4K kameru v každém voze místo čtyř namířených do různých stran. To znamená významně méně hardwaru, který je nutné udržovat," dodává Hana Grůzová.
Jako součásti úplného řešení zabezpečení od společnosti Panasonic budou na stánku vystaveny i systémy řízení vstupu, systém alarmu při narušení sledovaného prostoru a protipožární hlásiče. Řešení pro řadu aplikací, ve kterých je kombinován inteligentní analytický systém s technologií dohledových kamer, předvede organizacím, jak mohou získat ze systémů CCTV mnohem více.
Budou předvedeny systémy sledování balíků pro logistiku spolu s řešením pro banky, včetně ATM kamer odolných proti vandalismu a vybavených 360° objektivem „rybí oko" a mikrofonem. Na stánku budou také informace o řešení pro transport a velíny.
Face Server společnosti Panasonic ukáže organizacím, jak mohou přesně profilovat své zákazníky. Face Server lze použít například v marketingu, kdy se na světelných tabulích mění reklama podle statistik věku a pohlaví rozpoznaných dohledovými kamerami.
Další informace o bezpečnostních řešeních Panasonic naleznete na adrese: http://business.panasonic.co.uk/security-solutions/

panaso2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news