Google překladač: English Deutsch

Společnost Panasonic představila nový jednočipový projektor řady DLP s vysokým jasem, který je nejtišší ve své třídě1. Projektory DZ780 jsou určeny pro nepřetržitý provoz při veřejných prezentacích, stejně jako pro pronajímatele a pořadatele akcí. Projektory jsou vybaveny systémem chlazení kapalinou, který snižuje hluk za provozu při plném výkonu světelného zdroje na pouhých 30 dB.

pan1

Projektor s duální lampou má jas 7 000 lumenů při rozlišení WUXGA a je vybaven několika nadstandardními funkcemi, které jsou běžně dostupné pouze u nejmodernějších projektorů pro velké prostory.

Hana Grůzová, marketingová manažerka Panasonic Visual System Solutions, říká: „Díky funkcím projektorů řady DZ780 jsme opět dokázali, že co se týká třídy instalačních projektorů, jsme daleko před konkurencí. Tato řada navíc snižuje celkové náklady na vlastnictví tím, že se oproti srovnatelným modelům zdvojnásobil doporučený interval na výměnu lampy na 4 000 hodin v běžném režimu.
Díky optickému, protiprachovému, hermeticky uzavřenému motoru se nemusí ani vyměňovat vzduchový filtr."

pan2

Duální lampy a režim přepínání umožňují nepřetržitý provoz a zajišťují nepřerušovanou projekci v případě, že dojde k poškození lampy. Poprvé na této úrovni jsou projektory vybaveny i vysoce pokročilou technologií System Daylight View 2, která ve spojení s osvědčenou funkcí společnosti Panasonic Dynamic RGB Booster a technologií Detail Clarity Processor zajišťuje reprodukci sytých barev, mimořádné detaily a vysoký jas i v dobře osvětlených prostorech.

Funkčnost projektorů je vynikající, zahrnuje úpravu geometrie pro promítání na zahnutém plátně a podporu několika pláten najednou se sjednocením barev a prolínáním okrajů.

Řada DZ780 je též kompatibilní s volitelnou technologií Geometric Manager Pro a zásuvným modulem Auto Screen Adjustment, který automaticky nastaví a zkalibruje projektory na síti za účelem promítání na více plátnech či promítání na zahnutém plátně.

Další pro tuto třídu exkluzivní funkcí projektoru je to, že řada DZ780 je nyní kompatibilní s protokolem pro řízení osvětlení Art-Net DMX. Je též vybavena technologií DIGITAL LINK, která umožňuje přenos v rozlišení až 1080 p na velké vzdálenosti pomocí jednoho kabelu o délce až 150 m (100 m u rozlišení WUXGA).

Řada DZ780 se skládá z modelu PT-DZ780 (7 000 lm, WUXGA), PT-DW750 (7 000 lm, WXGA) a PT-DX820 (8 200 lm, XGA) a na trh bude uvedena v dubnu 2015.

1) Rozpětí 7 000 lm (v únoru 2015)

pan3