Google překladač: English Deutsch

Společnost Panasonic představila systém KX-NSX. Jde o nejnovější přírůstek do řady komunikačních systémů pro firemní komunikaci, které slouží k rozšíření flexibility podniků v otázce spojení se zákazníky kdykoli a z jakéhokoli zařízení. KX-NSX je komunikační server pro propojení více lokalit s funkcemi centralizovaného řízení, který podporuje až 2 000 uživatelů napříč 32 provozovnami. Umí řídit několik zařízení současně a plynule přesměrovává telefonní hovory na mobilní zařízení prostřednictvím jednoho čísla.

pan1


Systém je flexibilní a škálovatelný a lze jej uzpůsobit pro mnoho typů uživatelů.
„Uvědomujeme si, že dnešní zaměstnanci jsou čím dál tím mobilnější, pracují v terénu i domácích kancelářích," vysvětluje Carlos Osuna, marketingový manažer společnosti Panasonic pro komunikační řešení. „KX-NSX je flexibilní systém, který lze uzpůsobit pro nejrůznější situace a prostředí, a který dokáže okamžitě splnit požadavky a očekávání klientů."
„Jde o náš dosud největší systém, díky kterému je naše technologie komunikačních serverů vhodná prakticky pro libovolný podnik bez ohledu na jeho velikost."
Systém obsahuje funkce spolupracující napříč mnoha zařízeními, zobrazování dostupnosti, hlasový, textový i videochat a synchronizaci s Outlook kalendářem.
Více informací o Panasonic Communication Solutions naleznete na stránkách: http://business.panasonic.eu/communication-solutions

pan2