Google překladač: English Deutsch

Společnost Panasonic na trh uvedla novou kameru s dálkovým ovládáním s mnoha funkcemi, díky kterým je ideální pro přednášky, konference a zábavní průmysl. Je vybavena nově vyvinutým MOS snímačem typu 1/2.3 a procesorem digitálního signálu pro vysokou citlivost a rozlišení. Model AW-HE40 umožňuje jednoduchou instalaci a provoz. Kromě 30x optického zoomu je kamera vybavena i digitálním zoomem, což znamená, že s ní lze dosáhnout až 40x zoomu, přičemž zůstane zachováno vysoké rozlišení, a to díky technologii Super Resolution.

panason1

Noční režim kamery umožňuje zaznamenat obraz za zhoršených světelných podmínek a model AW-HE40 lze nastavit na noční režim automaticky v závislosti na okolních světelných podmínkách.

Hana Grůzová, Marketing Manager společnosti Panasonic, říká: „Tato nová kamera s dálkovým ovládáním je hvězdou v mnoha způsobech využití, za což vděčí svému vysoce výkonnému zoomu, širokému zornému úhlu a skvělé reprodukci barev." Instalace je velmi snadná zásluhou připojení jedním kabelem s napájením přes Ethernet. Kameru tak lze dálkově ovládat prostřednictvím PC, Macu, tabletu nebo chytrého telefonu. Tato kamera s tichým provozem a zabudovanou funkcí otáčení a naklánění je schopna se ve vodorovné rovině otočit až o ±175° rychlostí 90° za pouhou sekundu, což umožňuje rychlé ovládání. Model AW-HE40 bude k dispozici ve dvou různých verzích a barvách. Model AW-HE40H nabízí konektivitu přes rozhraní HDMI a model AW-HE40S obrazový výstup v kvalitě HD-SDI. Obě kamery budou k dispozici v perleťově bílé a kovově černé barvě.

Další informace o řadě kamer Panasonic s dálkovým ovládáním naleznete na webových stránkách: http://business.panasonic.co.uk/professional-camera/

panason2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..