Google překladač: English Deutsch

Nejnovější přírůstky do řady i-PRO Extreme společnosti Panasonic zvládnou zmenšit objem dat při zachování vysoké kvality videa. Díky podpoře komprese H.265 a dalších formátů v rámci nové inteligentní technologie kódování jsou tyto kamery ideální v obchodě, bankovnictví, městském dozoru a v logistice. V této řadě vyvinula společnost Panasonic také model splňující potřeby vestavěných aplikací například ve vlacích a autobusech.

panasonic01


360stupňové síťové kamery jsou k dispozici v rozlišení 5 Mpx a 9 Mpx a zaznamenávají zřetelné video s nízkým zkreslením. 9Mpx kamery jsou dostupné pro vnitřní (WV-X4171) i venkovní (WV-X4571L) použití. Nové 5Mpx řady jsou také dostupné pro vnitřní (WV-S4150) a venkovní (WV-S4550L) použití. Obě rozlišení doplňují výkonné inteligentní funkce včetně teplotního mapování, počítání lidí a odstranění pohyblivých objektů (Moving Object Removal). Teplotní mapování umožňuje analyzovat zóny s velkým pohybem a dlouhým pobytem osob. Díky tomu je k dispozici vizualizace pohybu v širokém zorném poli kamery – to je ideální pro business intelligence a podnikání kroků k vylepšení efektivity zejména v obchodě a bankovnictví.
Kamery WV-S4550L a WV-X4571L jsou navrženy s ohledem na vysokou výdrž v extrémních podmínkách a disponují odvlhčovacím zařízením a šrouby odolnými vůči soli, takže jsou vhodné do náročných prostředí – například takových, kde se rychle mění teplota a kde jsou kamery vystaveny vysoké vlhkosti a náhlým vibracím. Venkovní modely také zachycují monochromatický obraz v noci nebo ve tmě, takže můžete dostávat potřebné informace i v temném prostředí – to vše zásluhou chytré IR-LED technologie společnosti Panasonic. Kamera WV-X4571L má navíc funkci ABF (auto back focus), díky které optimalizuje zadní ostření a zajišťuje čistý a ostrý obraz.
„Tyto dva nové modely, které kombinují 5Mpx a 9Mpx rozlišení a nejnovější inteligentní technologii kódování, zvládnou výrazně snížit nároky na úložiště a šířku síťového pásma, což znamená, že celkové náklady na vlastnictví (TCO) jsou nejlepšími v oboru," řekl Gerard Figols, vedoucí produktového marketingu ve společnosti Panasonic Security. „Navíc stejně jako u ostatních produktů řady i-PRO Extreme kombinujeme vysoce spolehlivé certifikáty a technologii k detekci a analýze kyberútoků s našimi vlastními zabudovanými kryptografickými technologiemi a dokážeme poskytnout vysoce zabezpečenou a robustní vrstvu ochrany."


Více informací o Panasonic Security Solutions naleznete na stránkách:
https://business.panasonic.cz/bezpecnostni-reseni/

panasonic 2