Google překladač: English Deutsch

Systém UC Pro je kompatibilní s mnoha různými zařízeními, včetně chytrých telefonů, tabletů, PC a Mac. Lze jej snadno integrovat do existujících infrastruktur, má kapacitu více než 2 500 vnitřních linek, nabízí hlasové a video hovory, zasílání rychlých zpráv a audio chat. Díky integraci s aplikací Microsoft Outlook a většinou dalších CRM systémů také umožňuje správu kalendářů a rozvrhů a také zobrazení dostupnosti.

panasonic1

Systém je určen pro střední a velké podniky, jimž slibuje úsporu času a funkcionalitu, která pomáhá pracovníkům pracujícím na dálku i v terénu, jakož i snížení celkových nákladů na vlastnictví.

panasonic3Katarzyna Kassner, marketingová manažerka divize Panasonic Communications Solutions, vysvětluje „Víme, že v dnešním podnikání je čas stále vzácnější a zároveň potřeba být produktivní i v terénu stále stoupá. Proto jsme vytvořili systém UC Pro, který umožňuje bezproblémovou spolupráci s ústřednami řady KX-NS a nabízí úplně řešení komunikace. Snadná, okamžitá mobilní konektivita je tak dostupná pro pracovníky na celém světě."

„UC Pro je to dosud nejvšestrannější a uživatelsky nejpřívětivější systém, jaký jsme představili. Vzhledem ke kompatibilitě s různými zařízeními, snadno použitelným funkcím a úplným mobilním řešením máte svět podnikání na dosah ruky, ať již jste kdekoliv."

Systém UC Pro byl oficiálně představen na setkání distributorů společnosti Panasonic a byl uveden do prodeje v celé Evropě 1. října 2015.

Další informace o Panasonic Communications Solutions naleznete na adrese: business.panasonic.co.uk/communication-solutions

panasonic2