Google překladač: English Deutsch

Panasonic TOUGHBOOK 55 je prvním vysoce odolným počítačovým zařízením v nejbezpečnější kategorii Windows PC. PC typu Secured-core jsou navržena pro nejdůležitější uživatele v nejcitlivějších datových oblastech. Tyto počítače přináší uživatelům bezpečné spouštění zařízení, chrání je před útoky na firmware a operační systém a brání v neoprávněném přístupu k zařízením a datům pomocí pokročilých systémů kontroly přístupu a ověřování.

tough1

„Protože jsou kybernetické útoky a hrozby čím dál sofistikovanější, zákazníci hledají nová řešení, která jim přinesou komplexnější úroveň zabezpečení," uvedl Luca Legnani, evropský marketingový manažer pro Panasonic Mobile Business Solutions. „To je obzvláště důležité v oborech, kde jsou informace velmi citlivé. Jedná se například o záchranné služby, obranu nebo státní sektor, nebo o vysoce postavené rozhodující činitele, například vyšší manažery a manažery výzkumu a vývoje nebo terénní pracovníky, kteří na zařízeních přenáší důležité informace o zákazníkovi a společnosti."

Flexibilní kombinace biometrických ověřovacích prvků, například v podobě bezkontaktní čtečky karet, čtečky otisků prstů a přední kamery, poskytují zákazníkům možnost přizpůsobit zařízení potřebám svého sektoru a zároveň využívat vlastností PC typu Secured-core.

Notebook TOUGHBOOK 55 uvedený v září 2019 stanovuje nový standard pro vysoce odolná mobilní počítačová řešení z hlediska bezpečnosti a flexibility. Vůbec poprvé si mohou uživatelé své zařízení upravit tak, aby jim v terénu vyhovovalo.

Ochrana před fyzickými i digitálními útoky
TOUGHBOOK 55 je chráněn od spuštění až po vypnutí. Zatímco odolné prvky chrání TOUGHBOOK 55 proti fyzickému poškození a flexibilní přizpůsobení umožňují snadné vyjmutí úložiště kvůli ochraně citlivých dat, funkce PC typu Secured-core předchází škodlivým útokům na systém.

Osmá generace procesoru Intel Core i5 vPro, pokročilé Panasonic komponenty a funkce systému Windows 10 pro zajišťují nejvyšší ochranu v pohotovostním režímu a zabezpečují BIOS.

Možnost jednoduché výměny příslušenství zajišťuje univerzální funkčnost
Vedle špičkového zabezpečení tento vysoce odolný notebook s tenkým a lehkým designem radikálně zlepší pracovní flexibilitu a produktivitu pracovníků a zároveň podnikům zajistí maximální návratnost investice.

Notebook společnosti Panasonic TOUGHBOOK 55 umožňuje uživatelům vylepšit grafické možnosti, přidat čtečku chytrých karet a další úložiště, DVD či Blu-Ray. Díky modulární šachtě TOUGHBOOK Universal Bay lze jednotlivé komponenty jednoduše přepnout, zasunout a zaklapnout. Přední rozšiřující slot lze navíc použít pro rychlou integraci čtečky otisků prstů, RFID, běžné čtečky chytrých karet nebo pro přidání další baterie. Zákazníci si mohou díky rozšiřujícímu slotu přizpůsobit 3 další porty zařízení – VGA, True Seriál a 4. konektor USB, 2. konektor GLAN či odolný konektor USB 2.0.

Nový TOUGHBOOK 55 je flexibilnější, rychlejší, odolnější, bezpečnější a má delší životnost než jeho předchůdce, ale i přesto je možné jej využívat spolu s příslušenstvím z předchozího TOUGHBOOK 54, a to včetně držáků do vozidel nebo stolních replikátorů portů.

Ideální nástroj pro práci v terénu
TOUGHBOOK 55 je lehký (2,08 kg), tenký (32,8 mm) a snadno jej přenesete díky prémiovému designovému madlu.Je také odolnější než jeho předchůdce díky vylepšenému krytí IP (IP53) proti prachu a odstřikující vodě a je chráněn proti pádům z výšky až 91 cm (MIL-STD810H ). Vylepšen byl také provoz v extrémních teplotách - zařízení může nyní plně fungovat v teplotách od –20 °C do +60 °C.*

Vylepšená výdrž baterie až 20 hodin a možnost rozšíření až na 40 hodin díky výměně baterie za chodu činí z notebooku TOUGHBOOK 55 přizpůsobivého společníka s dlouhou výdrží.

Dostupnost a ceny
TOUGHBOOK 55 je v prodeji od září 2019 ve 3 verzích: HD, Full-HD a s Full-HD dotykovou obrazovkou. Cena začíná na 1 772 £ bez DPH.

tough2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..