Google překladač: English Deutsch

Společnost Panasonic uvádí na trh nejlehčí a nejkompaktnější tříčipový DLPTM laserový projektor na světě, disponující rozlišením větším než 4K. Model PT-RQ13K se svítivostí 10 000 lumenů je vybaven technologií Quad Pixel Drive, která produkuje detailní snímky ve filmové kvalitě a v rozlišení přesahujícím 4K.

pana1


Optická osa projektoru je při vysoké snímkové frekvenci až 240 Hz horizontálně a vertikálně posouvána, takže z jediného pixelu vytváří čtyři různé pixely, a tím v podstatě čtyřnásobně zvyšuje počet obrazových bodů ve snímku.
Nová generace funkce „Detail Clarity Processor" analyzuje požadavky na dodatečné pixely a optimalizuje výstup pro plynulé, podrobné a vysoce kontrastní snímky.
Katarzyna Kassner, marketingová manažerka společnosti Panasonic, říká: „Společnost Panasonic se již tradičně těší velké popularitě na mezi pronajímateli AV techniky a pořadateli akcí díky kvalitní a kompaktní konstrukci svých projektorů. Model PT-RQ13K má přibližně poloviční velikost ve srovnání s některými konkurenčními produkty podporujícími rozlišení 4K a je možné jej orientovat v rozsahu 360°. Je také kompatibilní s našimi stávajícími objektivy pro tříčipové projektory, takže bude pro profesionály v oborech pronájmu AV techniky velmi atraktivní."
Projektor je rovněž vybaven spolehlivým laserovým optickým systémem s dvojitým světelným zdrojem, který má životnost až 20 000 hodin a umožňuje používat projektor v nepřetržitém provozu.
Nový systém kapalinového chlazení snižuje provozní hlučnost a maximalizuje výkonnost laserového světelného zdroje. Na těchto vlastnostech je založena platforma, která otevírá nové možnosti pro sektor digitální reklamy, jako je například permanentní 3D mapping.
Model PT-RQ13K je dostupný od listopadu 2015.


Další informace o společnosti Panasonic Visual System Solutions naleznete na webu http://business.panasonic.co.uk/visual-system/

pana2