Google překladač: English Deutsch

Jasný obraz a odolný design IP44 vhodný pro širokou řadu venkovních aplikací. Panasonic Visual System Solutions představila nové profesionální 47" LCD displeje TH-47LFX6 pro venkovní a částečně kryté aplikace digital signage (digitálního zobrazování informací). Profesionální LCD displej 47LFX6 s odolností proti prachu a vodě IP44 a vysokým jasem 1 000 cd/m2 nabízejí dokonalý obraz čitelný i za přímého slunečního světla.

Panasonic zastavka

Displeje jsou ideální pro řadu exteriérových aplikací, jako jsou například:
· Digitální jídelní lístky před restauracemi rychlého občerstvení (drive-through)
· Reklamní panely a navigace v obchodních a zábavních centrech
· Upozornění a navigace v areálech vzdělávacích institucí
· Informační panely na autobusových a vlakových nádražích a reklamní panely v hlavních bodech veřejné dopravy

Pro displej 47LFX6 je charakteristická jeho schopnost zajistit čitelnost informací i za nepříznivých podmínek jako jsou horko, vlhkost, extrémní chlad nebo vysoký sluneční svit. Displej je vybaven nerezavějícím hliníkovým tělem a temperovaným sklem, které umožňuje bezpečné venkovní používání. Dle potřeby lze nainstalovat na šířku nebo na výšku a je vybaven vodotěsným krytem všech napájecích a signálových kabelů, který zároveň chrání před neoprávněnou manipulací. Na rozdíl od většiny venkovních displejů, které vyžadují samostatné rozměrné a drahé skříně s vytápěcími a chladicími prvky, nevyžaduje displej 47LFX6 speciální řízené klima. Díky tomu je celková instalace mnohem spolehlivější, levnější a energeticky úspornější.
Statický obraz i video jsou na displeji 47LFX6 zobrazovány jasně i v osvětlených prostorách, takže informace jsou zřetelně čitelné i na přímém slunečním světle. Displej je vybaven vzduchem chlazeným systémem, který eliminuje zvýšení teploty na přímém slunečním světle a brání výpadkům provozu. Zobrazovací panel IPS se širokým pozorovacím úhlem poskytuje jasný a ostrý obraz s věrnými barvami při pohledu z jakékoliv strany.
Mezi výhody tohoto displeje patří také nízká spotřeba energie a široká škála profesionálních funkcí jako je technologie DIGITAL LINK, řešení s jediným kabelem LAN , které umožňuje uživatelům přenášet do displeje obraz, zvuk a řídicí signály na vzdálenost až 100 metrů. To umožňuje instalaci přehrávačů multimédií nebo zdrojů obsahu uvnitř budovy pro jejich snazší obslužnost a eliminuje potřebu chránit tato zařízení před výkyvy teplot. Technologie DIGITAL LINK také umožňuje dálkové sledování stavu a ovládání displeje s přenosem údajů o teplotě, o zanesení filtrů, o zablokování ventilátorů apod., což umožňuje rychlou reakci na poruchy zařízení.
„Poptávka po řešeních digitálního zobrazování informací roste a přibývá také možností využití této technologie v širší škále aplikací, která zahrnuje i venkovní prostředí," říká Hana Lehutová, marketingová manažerka Panasonic System Communications Company Europe. „Aktuální běžně dostupná řešení vyžadují většinou samostatné skříně, které ochrání displeje určené pro domácí použití před náročnými okolními podmínkami. S modelem 47LFX6 nyní nabízíme firmám odolný, spolehlivý, efektivní a cenově dostupný profesionální displej pro různorodé venkovní instalace. Naše řešení přispívá k rychlé návratnosti investice."
Další informace o displeji Panasonic TH-47LFX6 a dalších vizualizačních řešeních naleznete na webu business.panasonic.euKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news