Google překladač: English Deutsch

br-2018-05-24 TOM5152Den s B&R plný inovací pro automatizaci se stal již tradicí, letos jsme zvolili také mimořádně historicky tradiční prostředí. Toto jsou však jediné dvě tradice, vše ostatní bylo netradiční. Pojďte se s námi společně ohlédnout za B&R Innovation Day, který se letos uskutečnil v Zámeckém pivovaru v Litomyšli.

Celý článek...

Inzerce

Agrokomplex c 2018 wKoniec mája na výstavisku Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO už tradične patrí strojárstvu a technike. V dňoch 22.–25. mája 2018 sa uskutoční jubilejný 25. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre. Veľtrh sa stal najvýznamnejším podujatím svojho druhu na Slovensku a svoje miesto našiel aj v kalendári európskych priemyselných veľtrhov a výstav.

Celý článek...

hommel 1Formline měření úchylek tvaru

Naše Formline měřicí systémy nabízí mnoho opcí pro různé druhy hřídelí a součásti krychlového typu.

Celý článek...

Inzerce

kovosvit HavlikSpolupráce s akademickou sférou je pro společnost Kovosvit MAS velmi důležitá. Hlavním partnerem pro jihočeského výrobce obráběcích strojů je již dlouhodobě pracoviště RCMT Fakulty strojní ČVUT v Praze. Společně například vyvinuli Stroj WeldPrint 5AX umožňující 3D tisk z kovu a následné obrábění v jednom pracovním prostoru, který na loňském MSV v Brně získal zlatou medaili.

Celý článek...

pepperl2Společnost Pepperl+Fuchs pod svou značkou ecom představuje na veletrhu Hannover Messe (od 23. do 27. dubna) v hale 9, stánek D76, novou generaci své revoluční řady tabletů určených pro nebezpečná prostředí Tab-Ex.
Průmyslový tablet Tab-Ex 02 kombinuje špičkový výkon s inovativními aplikacemi, např. pro rozšířenou realitu.

Celý článek...

cvut1Jarní část Robosoutěže určená pro žáky z druhého stupně základních škol a odpovídající třídy víceletých gymnázií měla kvůli velkému zájmu škol dvojí finále. Ve čtvrtek 19. dubna zvítězil tým Vrakoslav z Říčan a v pátek 20. dubna čekalo všechny zúčastněné velké překvapení: vítězem se poprvé v historii stal čistě dívčí tým Gbváci z Břeclavi.

Celý článek...

basf1Jak v interiérech využít přirozené denní světlo, a zároveň zabránit, aby nás oslňovalo? A jak jej dostat i do místností bez oken? Společnost BASF nabízí chytré řešení obou problémů. Vyvinula a ve spolupráci s firmou Bartenbach GmbH už také otestovala inovativní technologii, a to na prototypu v měřítku 1:10. Unikátní systém založený na principu světlovodu se skládá ze tří složek: filmu, světelné šachty a svítidel. Speciální film se zabuduje do izolovaného skla, odkud se sluneční světlo vede do šachty, která je vybavena vysoce reflexní fólií. Šachtou pak světlo proniká hluboko do interiéru budovy. Místnosti jsou zároveň vybavené LED žárovkami pro případy, kdy sluneční svit nepostačuje.

Celý článek...

Ultimaker1Společnost 3Dwiser, přední český dodavatel 3D tiskových technologií a služeb, uvede na český, slovenský a maďarský trh netrpělivě očekávanou novinku, jež rozšiřuje nabídku profesionálních stolních 3D tiskáren. Ultimaker S5 navazuje na celosvětově oblíbené předchůdce stejnojmenné značky a přináší celou řadu významných vylepšení, včetně většího tiskového objemu.

Celý článek...

kovosvit uvodV roce 2018 je hlavním cílem Kovosvitu MAS navázat na výrobní i obchodní úspěchy, které tradiční podnik ze Sezimova Ústí pomohly vyvést z nelehké situace. Letos Kovosvit plánuje mírný růst obratu i zisku. U příležitosti Zákaznických dnů představil několik novinek ze své produkce. V první řadě jde o zásadní inovaci vertikálního obráběcího centra MCU700, kterou si mohli návštěvníci prohlédnout na montáži přímo ve výrobní hale. Produkčním soustruhem SP430 s robotizovaným pracovištěm se například prezentovala úspěšná divize MAS Automation.

Celý článek...

Strana 6 z 467

6
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
252627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce