Google překladač: English Deutsch

Čínská průmyslová platforma SPS - veletrh průmyslové automatizace (SIAF) v Kantonu se bude konat ve dnech 3.–5. března 2021 na veletrhu China Import and Export Fair Complex. Návštěvníci a vystavovatelé z regionu se sejdou na místě konání, které zahrnuje vše, co souvisí s inteligentní průmyslovou automatizační technologií a řešeními. Na veletrhu budou navíc představeny seminární programy provokující k prozkoumání budoucnosti průmyslové transformace. SIAF pokryje nejnovější produkty průmyslové automatizace po celém světě zaměřením na robotiku, pohony, senzory, rozhraní člověk-stroj (HMI) a vestavěné systémy, konektivitu a elektrické technologie. Souběžně s mezinárodní výstavou forem a forem Asiamold - Guangzhou jsou oba veletrhy věnovány prezentaci řady nejnovějších inteligentních výrobních řešení. Společně společnosti SIAF a Asiamold 2021 očekávají, že uvítají více než 55 000 návštěvníků a hostují více než 660 vystavovatelů na 50 000 m2 výstavní plochy.

Siaf logo 250

Siaf 1 DSC 3142
Kromě řady kategorizovaných exponátů a předvádění produktů nabízených na místě uspořádá SIAF opět řadu interaktivních konferencí a seminářů. Souběžný program veletrhu jako celek nabízí bezkonkurenční platformu pro místní i mezinárodní odborníky z oboru pro výměnu nejnovějších informací o trhu a poskytuje účastníkům lepší pohled na průmyslový vývoj na celém světě. Mezi zvýrazněná souběžná témata patří:

• Řízení a ovládání - seminární série „Dialogue with Hidden Champion"
Špičkové reproduktory poskytnou nejnovější informace o digitálních výrobních linkách a standardech inteligentních továren na podporu upgradů infrastruktury pro výrobce v jižní Číně. Odborníci z řidičů a společností pro inteligentní ovládání budou diskutovat o tom, jak jsou tyto produkty využívány při vývoji inteligentních výrobních řešení, a prozkoumají možné směry pro budoucí vývoj.

• Konference o časově citlivých síťových technologiích a aplikacích (TSN / A)
Konference TSN / A se vrátí na nadcházející veletrh. S tématem konference „TSN - Laying the Road for Intelligent Fusion" se na akci setká řada odborníků představujících nejnovější vývoj technologií časově citlivých sítí (TSN), včetně TSN v éře 5G, TSN v SPE-L1 , související produkty, aplikace a konfigurace prostřednictvím interaktivních diskusí a sdílení případových studií.

• OPC seminář
Technologie OPC zajišťují bezpečný a bezproblémový přenos informací mezi různými platformami od různých dodavatelů a snižují náklady a zdlouhavý vývoj softwaru. Na vracejícím se semináři OPC budou odborníci prostřednictvím užitečných případových studií představovat nejnovější inovace svých technologií. Mezi zvýrazněná témata patří:
o Porozumění integraci OPC UA s IoT, průmyslem 4.0, inteligentní výrobou v Číně a korejskou inovací výroby 3.0
o Porozumění nejnovější transformaci digitálních dat a modelování integrované informační infrastruktury

• Japonská inovativní automatizační a měřicí technologie - seminář IIFES
Průmysl 4.0 je jednou z největších hnacích sil digitalizace ve výrobním sektoru. Měřicí a řídicí technologie jsou v popředí digitalizace, protože jsou odpovědné za sběr dat k dosažení úplné digitální transformace. Tématem semináře budou „Budoucí vyhlídky na měření a řízení urychlující digitalizaci ve výrobě", kde se japonští mluvčí zastupující přední firmy a instituce, včetně Sumitomo Chemical Co Ltd, Yokogawa Electric Co Ltd, Azbil Corporation a Kyoto University, podělí o své postřehy k tomuto tématu .

• Seminář o inteligentních průmyslových řešeních
Jak technologie IoT rostou a vyvíjejí se, mění se způsob, jakým lidé interagují se zařízeními a stroji. Seminář představí prezentace pokrývající nejnovější senzory, rozhraní člověk-stroj (HMI), robotiku, strojové vidění, průmyslový software a aplikace.

Budou zavedena zvláštní zdravotní a hygienická opatření
Jako organizátoři veletrhů zůstává nejvyšší prioritou Messe Frankfurt zdraví a bezpečnost účastníků veletrhu. Aby bylo zajištěno, že se návštěvníci a vystavovatelé setkávají v hygienickém a bezpečném prostředí, budou na veletrhu v praxi zavedena další opatření. Mezi ně patří mimo jiné autentizace skutečným jménem při registraci, kontroly teploty na místě, častá sterilizace veřejných prostor a distanční opatření pro publikum konference / semináře.

Veletrh SPS - Industrial Automation Fair Guangzhou společně organizují Guangzhou Guangya Messe Frankfurt Co Ltd, China Foreign Trade Guangzhou Exhibition General Corporation, Guangzhou Overseas Trade Fairs Ltd a Mesago Messe Frankfurt GmbH. Přidruženými sponzory jsou Guangdong Association of Automation, Guangzhou Association of Automation, Guangzhou Instrument and Control Society, China Light Industry Machinery Association, China Chamber of International Commerce a Guangzhou Chamber of Commerce.

SIAF 2 DSC 1613
Další informace o výstavě 2021 najdete na www.spsinchina.com nebo na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Další veletrhy Messe Frankfurt ve stejném průmyslovém klastru jako SIAF zahrnují:

SPS – chytrá výrobní řešení
23.–25. listopadu 2021, Norimberk, Německo

SPS Automation Střední východ
28.–29. září 2021, Dubaj, Spojené arabské emiráty

SPS Italia
6.–8. července 2021, Parma, Itálie

Základní informace o Messe Frankfurt
Messe Frankfurt je největší světový veletrh, kongres a organizátor akcí s vlastním výstavním areálem. Skupina Messe Frankfurt zaměstnává přibližně 2 500 * zaměstnanců v celkem 30 dceřiných společnostech. Společnost v roce 2020 dosáhla ročního obratu přibližně 250 * milionů EUR poté, co v předchozím roce zaznamenala tržby ve výši 738 milionů EUR. I v obtížných dobách způsobených pandemií koronavirů jsme globálně propojeni s našimi průmyslovými odvětvími. Máme úzké vazby s našimi průmyslovými odvětvími a efektivně obsluhujeme obchodní zájmy našich zákazníků v rámci našich obchodních oborů Veletrhy a události, Místa a Služby. Jedním z klíčových USP skupiny je úzce propojená globální prodejní síť, která se rozšiřuje po celém světě. Naše komplexní nabídka služeb - jak na místě, tak online - zajišťuje, že zákazníci po celém světě mají při plánování, organizaci a řízení svých akcí trvale vysokou kvalitu a flexibilitu. Rozšiřujeme naši digitální odbornost o nové obchodní modely. Mezi širokou škálu služeb patří pronájem výstavních ploch, výstavba a marketing veletrhů, personální a stravovací služby. Společnost se sídlem ve Frankfurtu nad Mohanem vlastní město Frankfurt (60 procent) a stát Hesensko (40 procent).
Další informace najdete na našich webových stránkách na adrese: www.messefrankfurt.com
* předběžné údaje 2020Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..