Google překladač: English Deutsch

Koronavirová pandemie urychlila digitalizaci průmyslu. Zároveň odhalila zranitelnost globálních dodavatelských řetězců. V důsledku toho zažívá svět průmyslů nebývalé otřesy. Klíčová otázka zní: Které strategie, opatřeni a partnerství zajišťují konkurenceschopnost odvětví? Odpovědi nabízí HANNOVER MESSSE Digital Edition – ústřední platforma pro inovace, networking a orientaci ve věku průmyslové transformace.

Hannover messe digital 01

Hannover. „Společnosti musí během několika málo měsíců učinit to, co by jim jinak trvalo roky", říká Dr. Jochen Köckler, CEO veletržní společnosti Deutsche Messen AG. „K tomu je zapotřebí platforma, na které lze diskutovat o výzvách, představovat řešení a rozšiřovat kontakty". Přesně to nabízí HANNOVER MESSE Digital Edition. Největší veletrh strojírenství a průmyslu zůstává i za časů korony ústřední platformou pro inovace a řešení otázek průmyslové transformace."

Hannover messe digital 03 flagsHANNOVER MESSE Digitale Edition stojí na třech pilířích: „Expo, Conference a Networking" a je důsledně přizpůsobena potřebám návštěvníků. „Přidanou hodnotu pro naše vystavovatele získáme tím, že je platforma maximálně orientovaná na zákazníky.", říká Köckler.

EXPO: Prostor pro inovace
Ve veletržní sekci (EXPO) mají návštěvnici přímý přístup k přehledu vystavovatelů a jejich výrobků. Pomocí využití nástrojů Best Case, Video Tutorials, Live-streaming nebo prostřednictvím video chatu se mohou informovat o využití konkrétních řešeních pro optimalizaci jejich procesu a také navázat přímý kontakt s vystavovateli.

KONFERENCE: Prostor pro inspiraci
Konferenční program digitálního veletrhu HANNOVER MESSE bude zahájen v pondělí, 12. dubna 2021 se zaměřením na hospodářsko - politické otázky: Jaký vliv má koronavirová pandemie na globalizaci? Jakou roli hraje Evropa mezi světovými velmocemi? Co se změní po éře Trumpa s ohledem na transatlantické vztahy? Konferenci zahájí spolková kancléřka Angela Merkelová.

Od úterý do čtvrtka budou stát v popředí technologické inovace a řešení: Jakou roli hraje KI v průmyslu? Jak vygeneruji z mých dat přidanou hodnotu? Jaký potenciál má vodík pro průmysl? Ať již konkrétní případy použití nebo dlouhodobé strategie pro budoucnost.
Přednášet budou např.: KI – legenda Toby Walsh, Eugene Kaspersky, zakladatel IT bezpečnostní společnosti Kaspersky Lab nebo Claudia Kempfert z institutu Deutsche Institut für Wirtschaftsforschung.

RESET.RETHINK.RESTART pod tímto mottem bude v pátek, dne 16. dubna uspořádán
kongres WomenPower. Na programu budou workshopy, pódiové diskuze a nova řešení networkingu.

NETWORKING: Prostor pro interakci
Všichni návštěvníci HANNOVER MESSE mají možnost s vystavovateli, přednášejícími a ostatními návštěvníky navázat kontakty. V tom je bude podporovat personalizovaná vstupní strana s odpovídajícím Dashboardem. Zde budou pro každého návštěvníka ukazovány relevantní firmy, top řečníci a účastníci. Jedním kliknutím je možné zaslat dotaz pro zahájení komunikace, a následně komunikovat přes chat nebo video hovor.

HANNOVER MESSE Digital Edition
Veletrh HANNOVER MESSE Digital Edition je vědomostní a networkingová platforma pro průmysl, energetiku a logistiku. Jejím základem jsou tři pilíře: veletrh, konference a networking. Pod hlavním tématem „Industrial Transformation" představí hlavní hráči na trhu jejich technologie a řešení pro závody, energetické systémy a řetězce dodavatelů pro budoucnost. K top tématům se řadí digitální platformy, průmysl 4.0, IT bezpeènost, CO2 neutrální výroba, KI, lehké konstrukce ale i logistika 4.0.

HANNOVER MESSE Digital Edition se uskuteční 12. - 16. dubna 2021. Partnerskou zemí je Indonésie.

www.messe.comKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news