Google překladač: English Deutsch

Veletrh průmyslové automatizace Guangzhou (SIAF), který je přední obchodní platformou pro inteligentní výrobní řešení v jižní Číně, drží krok s neustále se měnícím průmyslem. Během uplynulých devíti let se společnost SIAF snažila zůstat v popředí tohoto odvětví na rychle se rozvíjejícím trhu.

siaf 1

Výstava se neustále rozrůstá, aby se stala jednou z nejdůležitějších platforem, které podporují konvergenci průmyslu, stejně jako vytváření sítí pro podniky. Tato událost, která se musí navštívit, se opět uskuteční společně s Asiamoldem ve Výstavním komplexu pro dovoz a vývoz čínských výrobků v Guangzhou ve dnech 10. - 12. března 2019. Společně budou obě výstavy využívat 62 000 m2 výstavního prostoru v pěti halách. Očekává se, že vystaví až 950 mezinárodně uznávaných značek a přiláká více než 80 000 návštěvníků z 45 zemí a regionů. Zahrnují se široká škála aplikačních sektorů, včetně automobilového průmyslu, spotřebního zboží, elektrotechniky, domácích spotřebičů, strojírenství, balení a tisku, lékařského a farmaceutického průmyslu, textilu a osvětlení.

K oslavě tohoto zvláštního milníku se dnes konala tisková konference, která se zamyslela nad významem show v rámci tohoto odvětví a poskytla pohled na nadcházející události na vydání v roce 2019. Na konferenci vystoupil pan Hubert Duh, výkonný ředitel společnosti Messe Frankfurt (HK) Ltd. V komentáři k představení pan Duh řekl: "SIAF 2019 se věnuje měření pulzu trhu a objevování některých jeho nejnovějších inovací. Letošní přehlídka obohatí zkušenosti fairgoldů tím, že představí technologické průlomy prostřednictvím šesti zvýrazněných kategorií produktů, včetně elektrických systémů, technologií konektivity, senzorových technologií a průmyslových měřicích přístrojů, průmyslové robotiky a strojního vidění, průmyslového internetu věcí a inteligentních řešení pro logistiku. "

Široká škála produktů a systémových řešení bude uspořádána podle šesti vystupujících témat z haly 2.1 do haly 5.1, která usnadní navigaci pro fanoušky. Pavilon a výrobní zóna budou opět shromažďovat významné společnosti, aby zjednodušily návštěvníky sourcing zkušenosti. V čele s Tchajwanskou asociací výrobců elektrických a elektronických zařízení se pavilon Tchaj-wanu vrátí do SIAF desátý rok po sobě, aby odhalil jejich nejnovější postup v halách 3.1 a 4.1. Navíc bude v hale 4.1 umístěna digitální zóna pro transformaci, která představí inovativní systémový software pro inteligentní továrny.

Díky politickým iniciativám "Made in China 2025" a rozsáhlému přijetí průmyslu 4.0 se myšlenky shromažďují tempo mezi průmyslovými hráči v Číně o tom, jak snadno dosáhnout inteligentní výroby. Vzestup Průmyslového internetu věcí jako jednoho z prvků inteligentních továrny nabídl zejména bezkonkurenční příležitosti pro změnu konvenční průmyslové krajiny. SIAF přilákala četné přední značky specializující se na technologie IIoT, včetně technologií Laogou, Logictrue, OPERA, ProudSmart, Robustel, Secomea a StarHouse.

Mezi významná témata na letošní show patří:

Elektrické systémy
Bonfiglioli, Harmonic, MGC, Nabtesco, Sanyo Denki, Sigmatek, Sinfonia, SMC, Wittenstein

Systémy připojení
AGRO, pojivo, CONEC, ESCHA, Harting, Lemo Electronics, MURR, Phoenix Contact, UTILITY, WAIN

Senzorové technologie a průmyslové měřicí přístroje
Autonika, Balluff, Banner Engineering, Baumer, Carlo Gavazzi, Contrinex, Controlway, EMA, Hanyoung NUX, ifm, Keyence, Kuebler, Pepperl + Fuchs

Průmyslová robotika a strojní vidění
CK, Cognex, Daheng, Datalogic, EiNUO, Erteng, GSK, Inteligentní oči, Lanbao, LMI, Maker-Ray, Mstar, Peitian, YASKAWA

Inteligentní řešení pro logistiku
Schmidt, TAIHO

Seminářový program shromažďuje vlivné řečníky, kteří sdílejí poznatky a inovace v oboru
Vedle rozmanitého sortimentu produktů si SIAF a Asiamold každoročně pořádají kompletní seminář a diskuse. Celkem 80 rozhovorů se zaměřením na průmyslovou automatizaci a technologie plísní bude dodáno od široké skupiny odborníků z oboru. Prezentace obsahují:

· Pokusy japonských výrobních společností v reakci na "Digitalizaci výroby (průmysl 4.0)"
Pořádá se Asociace elektrotechnických výrobců v Japonsku a podělí se o to, jak se japonské výrobní společnosti vyrovnávají s průmyslovou transformací a nejnovějším technologickým vývojem.

· Summit Smart Industry Solutions
Zaměřením na automobilovou výrobu a inteligentní logistiku bude seminář pokrývat inteligentní řešení nasazení senzorů, strojního vidění a technologií IIoT.

· Dialog se skrytými mistry 2019
Odborní řečníci z firem zaměřených na senzory budou diskutovat o tom, jak jsou senzory využívány při vývoji inteligentních výrobních řešení a jejich zkoumání

https://spsinchina.cn.messefrankfurt.com/guangzhou/en.html

 



Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news