Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra
Kingston_soutěž_skyscraper

Siaf 0 imageSPS – veletrh průmyslové automatizace (SIAF) v Kantonu a souběžný veletrh Asiamold se budou konat ve dnech 3.–5. března 2021, oblast B v čínském veletrhu pro dovoz a vývoz v Guangzhou. Pod záštitou inteligentní výroby je SIAF Guangzhou předním centrem inteligentních řešení průmyslové automatizace v jižní Číně, zatímco Asiamold pokrývá řadu tvářecích řešení včetně technologií vstřikování plastů, výroby forem a 3D tisku. Oba veletrhy společně hostí přibližně 660 vystavovatelů na ploše 40 000 metrů čtverečních. Na veletrzích se navíc představí více než 90 seminářů a fór, které se budou zabývat nejnovějšími zprávami z oboru a poznatky o trhu v oblasti průmyslové automatizace, výroby forem a 3D tisku.

Siaf asimold
Hubert Duh, předseda společnosti Guangzhou Guangya Messe Frankfurt Co Ltd, za organizátory uvedl: „Probíhající pandemie nadále zesiluje výhody moderní automatizace, konektivity, digitalizace a souvisejících inteligentních výrobních technologií, které prokazatelně zvyšují produkci výroby operátoři linky. A co víc, protože inovace a pokročilá výroba jsou nejvyššími národními prioritami zdůrazněnými v čínském nejnovějším pětiletém plánu, prostřednictvím SIAF Guangzhou a Asiamold, doufáme, že to podpoříme sblížením poskytovatelů řešení pro průmyslovou automatizaci, výrobu forem, 3D tisk a tlakové lití ve výrobních odvětvích napříč Asií pod jednou střechou, aby se dále urychlily obchodní kontakty a pohánělo toto odvětví vpřed. "

Stručný přehled veletrhů SIAF Guangzhou a Asiamold
Třídenní akce jsou věnovány představení inovací pro inteligentní výrobní průmysl v jižní Číně. Oba veletrhy předvedou nejnovější technologický pokrok v průmyslové automatizaci. Zrychlená pandemií, inteligentní výrobní řešení nadále podporují dlouhodobé výhody a přijetí digitálních továren, digitální transformace, datových transakcí, technologií 3D tisku a technologií výroby forem. Mezi přední značky potvrzené pro SIAF Guangzhou a Asiamold v příslušných průmyslových odvětvích patří:

Průmysloví roboti, strojové vidění a inteligentní logistická řešení
Chuang Feng, CkVision, Cognex, Daheng Imaging, Finecables, IDEAL, KITO, Microma, Murrplastik, OKI, Peitian Robotics, Shijie Intelligent, Sygole, VS, W-Robot, YASKAWA a další.

Elektrické systémy a systémy připojení
Binder, Bonfiglioli, DECA, DEGSON, DINKLE, DONGAN, HARTING, Huoban, Leadshine, Pegatron, Qlead Tech, SAIBO, Sigmatek, SNS, SVLEC, WAIN, WORLD, YakoTec a další.

Senzory a průmyslové měřicí přístroje
Autonics, Banner, Biduk, CARLO GAVAZZI, CHANKO, Controlway, Defuro, ELCO & GSEE-TECH, HR, ifm, Kuebler, Lanbao, MEIJIDENKI, Pepperl + Fuchs, SENPUM, Yuheng a další.

Internet věcí, průmyslový internet a zařízení rozhraní člověk-stroj
Cotytech, Coolmay, GOTO, ICP DAS, Kunlungk, Laogou, LR-LINK, Marvtech, Robustel, Rocksensor, Schmersal, WELLAUTO a další.

Výroba forem a 3D tisk
Chuangyi, FinderSoft, Hostar, INTAMSYS Sino-Euro, Jingmu Mold, Jinpan, JK MOLD, Jucheng Mold, Ledlink, Moldburger, Rayshape, Seal, Shanghai Digital Manufacturing, Shengyang, ShingFung a další.

Řešení odlévání, tlakového lití a kování
Amazon Machinery, Hanway, Hongyu Mold, OJ Precise, Shengyan, Yitai Technology, Yuxin Metal a další.

Renomovaní kupci v oboru, kteří se připravují na nové obchodní kontakty

Pro návštěvníky bude přínosem objevit komplexní ukázku aktuálních řešení pro čínský výrobní trh. Renomované značky organizují delegace kupujících, aby zjistili nejnovější technologie nabízené v SIAF. Některé z předních společností, které tento týden potvrdily návštěvu, zahrnují:
Amway, Arrow Home, Baiyun Appliances, BYD, Colgate, Delta, Essel Group, Foxconn, GAC FCA, GREE JDB, HSUFUCHI, Improve Medical, Liby, Midea, NISSAN, OPPLE, Panasonic, TCL, Valeo a další.

Kromě toho řada průmyslových asociací shromáždila řadu výrobních společností z pevninské Číny, aby získaly nejnovější produkty a řešení průmyslové automatizace pro modernizaci svých výrobních linek. Potvrzená sdružení na veletrhu 2021 zahrnují:
Čína Asociace strojních zařízení pro lehký průmysl, Sdružení průmyslu průmyslové automatizace Dongguan, Sdružení průmyslu průmyslu strojních forem Dongguan, Sdružení robotických průmyslových odvětví Dongguan, Sdružení výrobců Guangdong, Energetická společnost Guangzhou, Sdružení podniků okresu HuiZhou Dawan, Shenzhen High-technology Association Shunde Electronic Information Chamber of Commerce, Shunde Robotics Association, Zhongshan XiaoLan Chamber of Commerce a další.

Souběžné akce doplňují zážitek vystavovatelů a návštěvníků

Kromě výstavy jsou ve SIAF Guangzhou a Asiamold stejně důležité interaktivní semináře a networkingové akce. V reakci na řadu národních politik a iniciativ zaměřených na zvyšování standardů domácí produkce a technologických inovací jsou témata jako 5G, digitální továrny, digitální transformace, datové transakce, technologie 3D tisku a technologie výroby forem tématy ve světě produkce, zejména v Číně, a bude na veletrzích pokryta. Díky více než 90 seminářům a fórům budou mít vystavovatelé a návštěvníci příležitost diskutovat o nejnovějších technologických vylepšeních, technologiích a produktech.

Nadcházející veletrhy se zaměří na následující témata:
· Řízení a ovládání „Dialog se skrytým šampionem"  Seminářová řada
· Fórum „Inteligentní výroba + internet věcí"
· Konference o časově citlivých síťových technologiích a aplikacích (TSN / A)
· Seminář OPC UA - klíčový standard pro realizaci propojení všech věcí v průmyslu
· Seminář o digitální továrně a výrobě
· Fórum průmyslového softwaru a průmyslového internetu
· Budoucí vyhlídky na měření a řízení urychlující digitalizaci ve výrobě - seminář IIFES
· Seminář o inteligentních průmyslových řešeních
· Summit TnPM a seminář inteligentní údržby zařízení
· 2. summit o průmyslovém formování o technologiích automobilového formování
· 2. summit průmyslového lisování o technologiích inteligentního vstřikování plastů

Budou zavedena zvláštní zdravotní a hygienická opatření
Siaf 1 image
Jako organizátoři veletrhů zůstává nejvyšší prioritou Messe Frankfurt zdraví a bezpečnost účastníků veletrhu. Aby bylo zajištěno, že se návštěvníci a vystavovatelé setkávají v hygienickém a bezpečném prostředí, budou na veletrhu v praxi zavedena další opatření. Mezi ně patří mimo jiné autentizace skutečným jménem při registraci, kontroly teploty na místě, častá sterilizace veřejných prostor a distanční opatření pro publikum konference / semináře.

Veletrh SPS - Industrial Automation Fair Guangzhou společně organizují Guangzhou Guangya Messe Frankfurt Co Ltd, China Foreign Trade Guangzhou Exhibition General Corporation, Guangzhou Overseas Trade Fairs Ltd a Mesago Messe Frankfurt GmbH. Přidruženými sponzory jsou Guangdong Association of Automation, Guangzhou Association of Automation, Guangzhou Instrument and Control Society, China Light Industry Machinery Association, China Chamber of International Commerce a Guangzhou Chamber of Commerce.

Vystavovatelé nebo návštěvníci s jakýmikoli dotazy by měli poslat e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript pro SIAF nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript pro Asiamold. Další informace o veletrzích naleznete na www.spsinchina.com a www.asiamold-china.com.


Další veletrhy Messe Frankfurt ve stejném průmyslovém klastru jako SIAF zahrnují

SPS - chytrá výrobní řešení
23. - 25. listopadu 2021, Norimberk, Německo

SPS Automation Střední východ
28. - 29. září 2021, Dubaj, Spojené arabské emiráty

SPS Italia
6. - 8. července 2021, Parma, Itálie


Asiamold je součástí řady mezinárodních akcí, včetně

Frankfurt
16. - 19. listopadu 2021, Frankfurt, Německo

Formnext Forum Tokio
28. - 29. září 2021, Tokio, Japonsko

Rosmould
15. - 17. června 2021, Moskva, Rusko

Formnext + PM jižní Čína
9. - 11. září 2021, Shenzhen, Čína

www.spsinchina.com
www.asiamold-china.com


Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Duben 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
25
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01