Google překladač: English Deutsch

Rezervace stánků pro 24. mezinárodní veletrh technologií zpracování plechu EuroBLECH 2016 je nyní v plném proudu v kancelářích jeho organizátorů, společnosti Mack Brooks Exhibitions. EuroBLECH 2016 se bude konat 25. – 29. října 2016 na výstavišti v německém Hannoveru.

logo IMG 1274 logo

 

Platforma pro inteligentní úpravu plechu
„Jako přední světový veletrh průmyslu zpracování plechu, je tato blížící se výstava platformou pro propojenou výrobu zpracování plechu. Název Internet of Things (Internet věcí) nebo Industry 4.0, který se používá k označení výrobní produkce, znamená pro průmysl zpracování plechu velké úkoly a vyvolává spoustu otázek. V současné době prožíváme převratný vývoj v průmyslové výrobě a pro výrobce a dodavatele strojů a systémů je aktivní účast v tomto vývoji nezbytná. Výměna odborných znalostí mezi uživateli a přibývání sítí hrají v inteligentní výrobě významnou roli, protože zvýšené používání automatizace a softwaru vyžaduje na míru šitá řešení, která perfektně splňuje potřeby každého jednotlivého výrobního závodu," vysvětluje Nicola Hamannová, generální ředitelka organizátora, společnosti Mack Brooks Exhibitions.

Vylepšený web veletrhu www.euroblech.com
„Výrobci strojů, IT systémů a nástrojů pro zpracování plechu musí najít své místo již nyní, aby se mohli zařadit k prvním poskytovatelům odborných znalostí a inovací v nové éře průmyslové výroby. EuroBLECH 2016 tak nabízí jedinečnou příležitost k účasti na vytváření budoucnosti zpracování plechu," říká Nicola Hamannová. Vysoký počet vracejících se vystavovatelů a vysoká poptávka po stánkových plochách. Již nyní je od organizátorů veletrhu k dispozici brožura vystavovatelů s podrobnými informacemi o veletrhu a výběru stánků. Vylepšený web veletrhu www.euroblech.com nabízí podrobné informace o mezinárodních akcích, jako například profil výstavy, fakta a čísla výstavy, údaje o rezervaci stánků, interaktivní půdorys plochy a také videozáznam a fotografie z předešlé výstavy. Se svou moderní responzivní úpravou je nový web výstavy snadno použitelný na stolních počítačích i mobilních zařízeních. „Podobně jako v předcházejících letech, i letos vidíme velký počet vystavovatelů, kteří se vrací na EuroBLECH 2016 a proto všem firmám, které mají o vystavování zájem, doporučujeme, aby si svůj stánek rezervovaly co nejdříve, a zabezpečily si místo v příslušném technologickém sektoru. Máme velkou radost z toho, že jsme již obdrželi mnoho rezervací stánků a proto bychom mohli rychle v některých halách vyčerpat stánkovou plochu," říká Nicola Hamannová. Veletrh EuroBLECH pokrývá technologický řetězec zpracování plechu: plech, polotovary a hotové výrobky, manipulaci, separaci, formování, ohýbání plechu, spojování, svařování, zpracování trubek/částí, povrchovou úpravu, zpracování hybridních struktur, nástroje, strojové prvky, kontrolu kvality, systémy CAD/CAM/CIM, tovární zařízení a R&D.

Ohlédnutí za EuroBLECH 2014
plech IMG 2459Špičková technologie, obchodování v globálním měřítku a celková pozitivní nálada – to jsou výrazy, které vyjadřují EuroBLECH 2014. S 1 573 vystavovateli ze 38 zemí na čisté výstavní ploše o rozměru 86 500 m2 a 59 618 obchodními návštěvníky ze 105 zemí mohl veletrh opět vyzdvihnout své postavení jako přední technologická výstava a průmyslový barometr mezinárodního sektoru zpracování plechu. Ve srovnání s předcházejícím veletrhem, skončil EuroBLECH 2014 s 5% růstem počtu vystavovatelů a s 3% růstem výstavní plochy a naměřil stejný počet návštěvníků. Výstava opět zaznamenala větší mezinárodní účast: 52 % vystavovatelů a 37 % návštěvníků bylo ze zemí mimo Německa. Došlo k významnému růstu návštěvníků z Evropy a Severní Ameriky. Návštěvníci byli vynikající kvality s vysokým počtem návštěvníků z vrcholového vedení a se způsobilostí činit rozhodnutí. Každý druhý návštěvník přišel na výstavu s definitivním úmyslem investovat. Vysoké procento nových návštěvníků (48 %) ukazuje, že EuroBLECH je vysoce přitažlivý pro novou generaci manažerů. Velká většina vystavovatelů buď úplně nebo ve velké míře dosáhla svých cílových skupin.
Hlavní cílové trhy byly země EU, zvláště pak Německo, ostatní evropské země, Asie a Severní Amerika. Od vystavovatelů i návštěvníků EuroBLECH 2014 obdržel vynikající odezvu, a to za celkovou kvalitu, jeho organizaci, marketing a místo konání. Na EuroBLECH 2016 se hodlá vrátit více než dvě třetiny vystavovatelů.

www.euroblech.comKalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..