Google překladač: English Deutsch

Schunk KONTEC KSC miniŠetří čas a zvyšuje produktivitu: Nový svěrák SCHUNK KONTEC KSC mini se systémem rychlovýměnných čelistí lze bleskově a bez nástrojů přestavit. Díky jeho optimální přístupnosti je navíc ideální volboupro 5stranné obrábění. Trumfem je rychlost – zvláště při manipulaci s upínanými díly. Ale ani flexibilita nesmí přijít zkrátka. Nový svěrák SCHUNK KONTEC KSC mini exceluje svou kompaktností, snadnou manipulací a upínací silou.

Jeho rychlovýměnný systém čelistí umožňuje uživatelům přestavit kompaktní svěrák prakticky a zcela bez nástrojů. K tomu stačí jednoduché vyklapnutí a zaklapnutí. Je tak ideální volbou pro flexibilní použití při efektivním obrábění polotovarů a hotových dílů. Přestavba na větší rozsah upnutí je možná bez nutnosti dalšího příslušenství. Na stejném základním svěráku lze použít různé šířky čelistí od 45 do 70 mm. To umožňuje optimální přizpůsobení různým upínacím úlohám.

Kompaktní svěrák s velkou silou
Svěrák KONTEC KSC mini nabízí přes své kompaktní rozměry vysokou upínací sílu s maximem 16 kN, čímž odpadá nutnost předchozího tvarování vytláčení upínacích kontur. Je tak vhodný pro všechny aplikace v oblasti malých dílů, kde je potřeba díl vystředit. Zajímavý je jak pro automobilový průmysl a obrábění kovů, tak i pro výrobce nástrojů a forem. Díky vysoké upínací síle je svěrák vhodný pro obrábění polotovarů a hotových dílů. Svěrák má šířku 70 mm, jeho maximální krouticí moment je 50 Nm. Max. délka obrobku je 80 nebo 100 mm a tím poskytuje vysokou flexibilitu. Jeho nerezové a tvrzené tělo zaručuje navíc dlouhou životnost.

www.schunk.comKalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..