Google překladač: English Deutsch

Šestým rokem firma Toyota Material Handling připravila v logistickém areálu Rudná u Prahy pro své zákazníky a partnery dvoudenní předváděcí akci s podtextem vyladěná manipulace. K dispozici byly zákazníkům stanoviště s 112 produkty Toyota MH na rozloze 4 536 m2. O chod celé akce se staralo 66 zaměstnanců k plné spokojenosti návštěvníků, jak ze strany stálých, tak i ze strany nových či potencionálních zákazníků, kterých se přes internet prezentovalo téměř 800. Své pevné místo měli na akci i partneři Toyoty, jak dodavatelé baterií, lyžin, logistických služeb či dalších navázaných komodit. Asi nejviditelnějším partnerem byl Plzeňský pivovar, jehož produkty byly použity k předváděcím jízdám a „barvy" pivovaru nesl i slavnostně odhalený a vyšperkovaný elektrický čelní vozík pro efektivní manipulaci v hale i venku Toyota Traigo 30.

toyota 01 IMG 8562

Jednotliví přednášející na Demo Days 2014 seznámili návštěvníky akce s nejmodernější směry a trendy pod značkou Toyota s důrazem na potenciál blízké budoucnosti. Prezentace komplexních služeb probíhala na hlavním pódiu současně s diskuzí na jednotlivých pracovištích, které byly obsazeny, jak zástupci Toyoty, tak jednotlivými odborníky z řad partnerů. Na přednáškách byla skloňována automatizace manipulace, bezobslužná řešení či Toyota I_Site doslova ve všech pádech. Součástí předváděné techniky byly nejenom vozíky na pohon CNG, vysoce úsporné elektrické čelní vozíky Toyota Traigo, ale i tahače či regálové systémy.

Slavnostní den pro Toyotu MH CZ
Punc kvality dali letošní Demo Days i osoby nejpovolanější, kdy na tiskové konferenci vystoupili, kromě ředitele TMH CZ a SR, Jana Pachmana i prezident TMHE, pan Matthias Fischer a marketingový ředitel TMHE, pan Axel Wahle. Pánové auditorum seznámili se smělými plány do roku 2020, stát se evropskou jedničkou na trhu manipulační techniky. Ředitel Pachman pak všechny seznámil s ekonomickými výsledky TMH CZ.

toyota 05 IMG 8538

 

 www.toyota-forklifts.cz