Google překladač: English Deutsch

14.–17. října proběhlo více než 9 000 návštěv zaregistrovaných na první výstavu věnovanou sektoru organizováno během nouzové stavu. BI-MU online – digitální verze akce, která právě skončila. V sobotu 17. října na FieraMilano Rho byl posledním dnem 32. BI-MU, první výstavy věnovaná sektoru obráběcích strojů, robotů, automatizace, digitální a aditivní výroby a pomocných technologií, která se konala v době ohrožení zdraví.
Za čtyři výstavní dny bylo zaregistrováno více než 9 000 návštěv. To je uspokojivé číslo, v souladu s očekáváním události, ke které došlo během nouzové situace ve zdravotnictví, ale při plném respektování všech pravidel omezujících šíření Covid-19.
Propagace proběhla na výtečnou – UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE, sdružením italských výrobců obráběcích strojů, robotů a automatizačních systémů, a pořádané EFIM-ENTE FIERE ITALIANE MACCHINE, před jeho začátkem, 32. BI-MU získala Certifikaci shody vydanou ICIM s ohledem na soulad s bezpečnostními protokoly v boji proti šíření Covid-19 a omezování jeho šíření.

BiMu 01


Barbara Colombo, prezidentka společnosti UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE, uvedla: „Zvláštní pozornost byla věnována definici všech podrobností organizace týkajících se bezpečnosti, aby se během čtyř dnů akce zúčastněné operátory dále uklidňovaly. S hrdostí jsme informovali, že 32. BI-MU byl vůbec první veletrh, který získal certifikaci shody. Myslíme si, že to povzbudilo návštěvníky k účasti na výstavě, nejen italské provozovatele."
BiMu 02Z celkového počtu návštěvníků bylo 3,5 % zahraničních návštěvníků představujících 27 zemí; Nejvíce zastoupeny byly Německo, Švýcarsko, Francie a Rakousko.
Účast studentů byla ve srovnání s očekáváním omezená, tj. pouze asi 50, namísto 200 očekávaných studentů na návštěvy plánované školami, které si rezervovaly, ale nemohly potvrdit svou přítomnost kvůli novým vládním směrnicím sděleným v neděli před zahájením akce.
„Při zpětném ohlédnutí," pokračovala prezidentka Barbara Colomboová, „Můžeme jistě potvrdit, že 32. BI-MU ukázala světu sílu a ochotu Itálie reagovat. Byli jsme oceněni mnoha záslužnými certifikáty mezinárodními organizacemi, které uznaly poselství síly a soudržnosti sdělené italským průmyslem výroby obráběcích strojů, robotů a automatizace."
S více než 350 vystavujícími společnostmi, z nichž 30 % bylo ze zahraničí, dvěma výstavními sály a velkou a pestrou nabídkou technologických produktů, 32. BI-MU rovněž navrhla úplný program setkání zaměřených na hlavní aktuální otázky, které zajímají provozovatele zpracovatelský průmysl. Asi 50 akcí se konalo v BI-MUpiù aréně. Zúčastnilo se jej v průměru 20 lidí, ale s vrcholy 90 účastníků, projevy byly sledovány také prostřednictvím služby živého přenosu, aktivované za účelem rozšíření propagace a komunikace vystavujících podniků nad rámec veřejnosti, která veletrh navštívila. Konference na dálku sledovalo více než tisíc uživatelů.
Na druhé straně oblast BI-MUpiù Additive, kterou organizuje AITA-ITALSKÁ ASOCIACE ADDITIVNÍCH TECHNOLOGIÍ, ilustrovala průmyslové aplikace aditivní výroby a navrhla některé komponenty související s mechanickým, automobilovým, leteckým a biomedicínským sektorem vyvinuté díky strojním zařízením, které dnes lze definovat jako „obráběcí stroje třetího druhu".
BiMu 03Velkou novinkou BI-MU 2020 byla BI-MUpiù Digital, předváděcí oblast zřízená v hale 11, koncipovaná s cílem zdůraznit potenciál digitální továrny.
Navíc díky BI-MUonline bude akce pokračovat i po skončení výstavy. Jako virtuální verze skutečného veletrhu představí BI-MUonline vystavenou technologickou nabídku produktů, od skutečného hlasu vystavovatelů na webu bimu.it. Počínaje začátkem listopadu a do vydání roku 2022 bude virtuální výstava nabízet videa, videoklipy a rozhovory přímo shromážděné na stáncích.

Další ročník BI-MU se bude konat ve fieramilano Rho ve dnech 12. až 15. října 2022.

www.bimu.itKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news