Google překladač: English Deutsch

První světová výstava hybridních obráběcích strojů po vypuknutí pandemie, Taipei International Machine Tool Show (TIMTOS 2021), 15. - 20. března, dosáhla svého konečného odpočítávání. Aby lidé věděli více o této show, uspořádali 20. ledna organizátoři – Rada pro rozvoj zahraničního obchodu na Tchaj-wanu (TAITRA) a Tchaj-wanská asociace strojního průmyslu (TAMI) globální tiskovou konferenci zvýrazněnou panelem CEO.
Vrcholoví manažeři z odvětví obráběcích strojů, předsedové Fair Friend, Hiwin a Chin Fong, mluvili online v panelu generálních ředitelů na téma „Restrukturalizace pro inteligentní strojní průmysl v éře po pandemii" s předsedou TAITRA Jamesem Huangem a předsedou TAMI Pa-Hsi Ko. Všichni potvrdili, že spuštění TIMTOSu nakonec přinese pozitivní význam pro globální průmysl obráběcích strojů, zejména může posílit důvěru v tchajwanský průmysl obráběcích strojů, který v první polovině utrpěl propad a ve druhé polovině roku se nějak zotavil. minulý rok.

Timtos 01

Předseda TAITRA James Huang uvedl, že výkon Tchaj-wanu v prevenci pandemie přitahoval celosvětovou pozornost, zejména odolnost a flexibilita projevená tchajwanským zpracovatelským průmyslem během pandemie, což se ukázalo být krizí a také mezníkem. Předseda Huang dodal, že v TIMTOSu se bezprecedentní změny na trhu a rostoucí poptávka po technologickém vývoji přispívající k průmyslové transformaci projeví u řady nových produktů vyvinutých vystavovateli TIMTOS.

Předseda TAMI Pa-Hsi Ko rovněž zdůraznil, že schopnost tchajwanské prevence pandemie je klíčem k přilákání předních výrobců z domova i ze zahraničí, aby se připojili k TIMTOS. Letos jsou zahrnuti nejen domácí tvůrci jako Fair Friend, Victor Taichung, YCM, Dah Lih, Hiwin, Syntec a LNC, ale také zahraniční významní tvůrci, DMG MORI, FANUC, MAZAK, TRUMPF a Siemens. Výstava je rozhodně důležitou platformou k předvedení úspěchů tchajwanských inteligentních strojů a inteligentní výroby.

Předseda Huang a předseda Ko, oba se o letošním on-line i off-line veletrhu dozvěděli natolik, že se zdá, že se stali nejlepšími mluvčími TIMTOS 2021 Hybrid.

Organizátoři dále podrobně popsali, jak může TIMTOS Hybrid poskytnout návštěvníkům zážitek přesahující časová a prostorová omezení a jak průvodce na místě pro on-line návštěvníky jako doporučená platforma, která pomáhá vystavovatelům a kupujícím uchopit obchodní příležitosti vzájemným propojením online .
Timtos 02
Průmyslová média a kupující po celém světě upírají pozornost na TIMTOS, který se bude konat v březnu uprostřed pandemie. Chcete-li získat aktuální informace, navštivte stránky www.timtos.com.tw a platformy sociálních médií.

Kontakt pro média:
Lisa Hsieh
Publicity Manager
Exhibition Section 1, Exhibition Department, TAITRA
Tel: 886-2-2725-5200 ext. 2612
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news