Google překladač: English Deutsch

Redakce časopisu opět navštívila veletrh SPS v německém Norimberku. 14.–16.11.2023 tak návštěvníci veletrhu mohou i letos využít široké nabídky produktů a služeb tuzemských i zahraničních dodavatelů v oblasti automatizace a digitalizace a mají možnost získat kompletní přehled o trhu.

SPS 1

První naše kroky vedly k tradičním vystavovatelů, firmě Pilz, Lenze, Lapp, Rockwell Automation či Siemens.
SPS 2

Díky rozsáhlému a špičkovému programu přednášek na fórech v halách 3, 6 a 8 poskytne SPS informace o aktuálních tématech z odvětví automatizace. Program Technology Stage v hale 3, který pořádají oba svazy VDMA a ZVEI, bude vysílán rovněž živě prostřednictvím digitálního doplnění veletrhu „SPS on air“ a bude k dispozici digitálně v němčině a angličtině. Smart Production Solutions, který pokrývá 16 výstavních hal a celkovou výstavní plochu přibližně 120 000 m2. Kromě nejnovějších inovací nabízí tato oborová akce zájemcům příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži praktické a perspektivní technologie a zapojit se do živé výměny názorů s dodavateli automatizace.

Návštěvníci listopadového veletrhu SPS 2023, který je vrcholem kalendáře automatizačního průmyslu, mají opět možnost rozšířit svou síť, spojit se s potenciálními partnery, prozkoumat společné obchodní příležitosti a dozvědět se o nejnovějších tématech v oblasti automatizace. Vedle klasických, velmi žádaných témat automatizace, jako jsou řídicí technika, pohonná technika a senzorová technika, se software a IT stává stále důležitějším předmětem ve výrobě. Někteří vystavovatelé diskutují o tom, které automatizační funkce budou v budoucnu s největší pravděpodobností poskytovány přímo na stroji, pomocí edge computingu nebo dokonce v cloudu. Tento vývoj urychlila například společnost Siemens AG, která na jaře představila čistě cloudovou softwarovou variantu programovatelného logického automatu. V souvislosti s tím se pozornost stále více obrací k využití umělé inteligence a IT bezpečnosti ve světě automatizace, což se projeví v nabídce produktů a služeb na akci.
SPS 3

Hlavními tématy panelových diskuzí, produktových prezentací v letošním roce jsou:
•   Digitální transformace/průmysl 4.0
 •   Průmyslová komunikace
 •   Bezpečnost a zabezpečení
 •   Inteligentní koncepty řízení a vizualizace založené na datech
 •   Inovace v oblasti senzorů
 •   Pohony
 •   Udržitelnost díky automatizaci

V hale 6 nabídne dlouholetý a zavedený společný stánek „Automation meets IT“ s přibližně 24 vystavovateli návštěvníkům možnost získat komplexní přehled o konkrétních tématech a individuální poradenství od dodavatelů.

Tematické oblasti společného stánku jsou následující:
•   IT-management pro výrobu
•   Řešení a služby založené na cloud computingu a edge computingu
•   Bezpečnostní opatření pro výrobu
•   Řešení založená na IoT a AI
•   Open SourceKalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..