Google překladač: English Deutsch

Taipei, TIMTOS x TMTS 2022, úplně první aliance dvou velkých přehlídek obráběcích strojů na Tchaj-wanu, se bude konat ve výstavní hale Taipei Nangang 1 a 2 od 21. do 26. února. S rozsahem 950 vystavovatelů v 5 100 stáncích bude být nejen největším veletrhem na Tchaj-wanu od vypuknutí pandemie, ale také prvním veletrhem obráběcích strojů na světě v roce 2022.

Timtos hlavicka

TIMTOS x TMTS 2022 využívá hybridní model, který integruje šestidenní fyzickou výstavu s jednoměsíční online výstavou. Řada hybridních aktivit a služeb je připravena obsloužit domácí i zahraniční návštěvníky a vytvořit nový zážitek z veletrhu. „Prohlídka s průvodcem" s chytrou výrobou byla plně obsazena, jakmile byla otevřena registrace. Mezitím další oblíbená služba, „On-site Guide for Online Visitors", přitahuje zákazníky v těžké váze, včetně FAW China, Siemens Turkey Branch, Mighty USA, Timken China a Ohashi Giken Japan.

TAITRA, jeden z organizátorů, uvedl, že online služby jsou určeny výhradně pro zahraniční kupující, kteří nemohou fyzicky navštívit show kvůli hraniční kontrole. Bylo podáno téměř 200 žádostí kupujících o interakci s vystavovateli. Kromě toho bude TIMTOS x TMTS 2022 naplánován s řadou seminářů, fór a čtyřmi doporučenými programy pro domácí návštěvníky, konkrétně „Prohlídka s průvodcem Smart Manufacturing", „Výrobci vyhrávají podcast Live", „Cutting Tool Hunter" a „Afternoon Jazz".

Aby zabránil šíření probíhající pandemie, zavedl organizátor několik technologických nástrojů k ochraně zdraví všech účastníků, dezinfekční mobilní roboty, bezdotykové vstupní systémy a sady pro prevenci epidemie vydané každému vystavovateli atd. Požadavky a pokyny pro účastníky' zdraví a bezpečnost lze nalézt na oficiálních stránkách www.timtos-tmts.com.tw. Online registrace pro návštěvníky je k dispozici také na oficiálních stránkách. Pro další aktualizace a úplné informace o událostech navštivte prosím web nebo sledujte pořad na sociálních sítích.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news