Google překladač: English Deutsch

Taipei International Machine Tool Show 2023, známá také jako TIMTOS, dnes začíná. Fyzická mega show potrvá šest dní do 11. března. Více než 1 000 vystavovatelů z 18 zemí/regionů hostí téměř 6 200 stánků v hale 1 a 2 výstaviště Taipei Nangang a hale 1 TWTC. S větším rozsahem než v roce 2022 je TIMTOS 2023 nejen ikonická událost pro globální průmysl obráběcích strojů, ale také největší obchodní výstava, která byla kdy zaznamenána poté, co Tchaj-wan od vypuknutí nákazy zrušil všechny kontroly na hranicích.

Timtos 1 Group-photo-at-the

Po pandemii globální průmysl obráběcích strojů a profesionálové z celého světa projevují značný zájem o TIMTOS 2023. Podle organizátora TAITRA přesáhl celkový počet mezinárodních registrací návštěvníků veletrhu 3 000 z více než 80 zemí/regionů, což je povzbudivý ukazatel oživení tchajwanského průmyslu obráběcích strojů a průmyslu MICE na začátku roku 2023. TAITRA předpokládá, že TIMTOS 2023 přiláká během šesti výstavních dnů 50 000 návštěvníků z domova i ze zahraničí. Slavnostního zahájení se zúčastnili vzácní hosté, včetně prezidenta Tsai Ing-Wen, vicepremiéra Wen-Tsan Chenga, ředitelky Sandra Oudkirk z Amerického institutu na Tchaj-wanu, kanceláře Taipei a organizátorů TAITRA a TAMI, kteří přednesli poznámky a blahopřáli k TIMTOS 2023.

Timtos 2 James-Huang-CEO-o„TIMTOS 2023 začíná novou kapitolu pro globální komunitu obráběcích strojů po pandemii COVID-19," řekl předseda TAITRA James Huang.

Huang vyjádřil nadšení z dynamického návratu mezinárodních účastníků, včetně čtyř národních pavilonů (USA, Švýcarsko, Německo a Dánsko) a delegací vedených průmyslovými asociacemi v Indii, Malajsii, Thajsku, Vietnamu, Japonsku a Turecku. Huang také poukázal na to, že letošní TIMTOS zdůrazňuje trendy ESG a jejich dopady na přechod průmyslu obráběcích strojů směrem k efektivnější, chytřejší a udržitelnější výrobě. Předseda TAMI Larry Wei vřele přivítal mezinárodní návštěvníky, kteří se znovu setkali na TIMTOS 2023. Wei vyjádřil přesvědčení, že na zahraniční i domácí návštěvníky zapůsobí letos na TIMTOS vitalita a odolnost tchajwanských výrobců obráběcích strojů. Výrobci obráběcích strojů se dnes věnují snižování emisí uhlíku namísto samotného snižování nákladů. Optimalizace zařízení a služeb pro dosažení nulových cílů bude klíčovou hnací silou růstu zakázek, dodal Wei.

Timtos 3 The-VIP-tour-at-TITIMTOS 2023 hostí seznam všech hvězdných vystavovatelů, jako jsou FFG, TTGroup, HIWIN, PMI, YLM, SHINBU, KAFO, CHMER, Hartford, SOCO, YOU JI, TAKISAWA, YCM, Kao Ming, Victor Taichung, Delta, Siemens, HEIDENHAIN , TRUMPF, FANUC, igus, MAZAK, Mitsubishi, THK, Zeiss, Grundfos, Universal Robot, Mitutoyo, Keyence, Renishaw a Accretech. V hale 1 TWTC jsou také přidány tři zcela nové tematické oblasti, které obsahují „Pokročilé technologie obrábění kovů", „Přídavná výroba" a „Budoucí výroba".

Letošní TIMTOS navíc zahajuje dvě hlavní série akcí, „ESG action!" a „ESG in TIMTOS", které spojují vystavovatele a poradenské organizace, aby poskytly nové poznatky o uhlíkové neutralitě. Mezi nimi „Dr. Net Zero" se připojuje k hlavním průmyslovým konzultantům, kteří nabízejí bezplatné konzultace týkající se uhlíkové stopy pro návštěvníky přehlídky. „Insights Stage" v hale 1 TWTC nabízí podnětné akce, jako je Future Manufacturing Forum, ESG Seminars, Maker Workshop, Insights Talk a Podcast Live v pěti po sobě jdoucích dnech od 6. do 10. března. Mezi další aktivity patří úkoly sbírání známek Cutting Tool Hunter v TWTC Hall 1 a Metalworking Ecosystem Guided Tour, která zahrnuje tři haly. Fyzická výstava TIMTOS 2023 probíhá od 10:00 do 18:00, od 6. do 11. března, zatímco online výstava bude pokračovat do 6. dubna.

Pro více aktualizací a úplné informace o akci navštivte oficiální webovou stránku www.timtos.com.tw nebo sledujte show na sociálních sítích.Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..