Google překladač: English Deutsch

Taipei International Machine Tool Show, známá také jako TIMTOS, se vrátí v roce 2023 od 6. do 11. března ve výstavním centru Nangang, hale 1 a 2 a hale TWTC 1. S více než 1 000 vystavovateli v téměř 6 100 stáncích, v ještě větším měřítku než v roce 2022 bude TIMTOS 2023 největší zaznamenanou obchodní výstavou poté, co Tchaj-wan nedávno zrušil všechny hraniční kontroly od vypuknutí COVID-19. V současné době mohou zahraniční profesionálové volně cestovat na Tchaj-wan, aby se účastnili veletrhů jako obvykle, a globální průmysl obráběcích strojů je z nadcházejícího veletrhu TIMTOS 2023 nadšený.

Timtos Photo 1

V důsledku toho rostou požadavky na větší prostory pro stánky a mezitím se delegace přijíždějí z Vietnamu, Turecka, Indie atd., uvádí TAITRA, organizátor.
Timtos Photo 2
Na tiskové konferenci k TIMTOS 2023 dnes organizátoři show, Simon Wang, prezident a generální ředitel TAITRA a Larry Wei, předseda TAMI, odhalili hlavní body nadcházejícího TIMTOS 2023. Generální ředitel TAITRA Wang poukázal na to, že nový slogan pro TIMTOS „ Keep Rolling in Metalworking" zdůraznil požadavek mega show propojit globální ekosystém obráběcích strojů, aby bylo zpracování kovů chytřejší, efektivnější a udržitelnější. Není podceněním říci, že rostoucí kovodělný průmysl na celém světě je jednou z hlavních sil, které pohánějí trvalý globální růst, řekl Wang. Předseda TAMI Wei je také přesvědčen o úspěchu TIMTOS 2023. Tchajwanský průmysl obráběcích strojů se od pandemie stal odolnějším a nadále pracuje na inteligentní transformaci a přidává hodnotu svým produktům. TIMTOS, mega show, která shromažďuje nejvíce tchajwanských hráčů v sektoru obráběcích strojů, je událostí, kterou je třeba navštívit pro ty, kteří hledají spolehlivé a inovativní produkty nebo služby vyvinuté tchajwanskými výrobci. Dalšími účastníky diskuse byli Eugene Y, J. Chang, předseda Chin Fong, Richard Wang, předseda Earth-Chain, Miro Lin, generální ředitel Machine Tool Business Group (Taichung), Fair Friend Group (FFG), Sunny Yang, TTGroup. jako zástupci tří pavilonů zemí, Clint Brewer, American Institute na Tchaj-wanu, Axel Limberg, German Trade Office Taipei a Bo Mønsted, Trade Council of Denmark, Taipei, kteří se podělili o úžasné poznatky o tom, jak měnící se trendy na trhu ovlivnily přechod odvětví k odolnosti a udržitelnosti. Tisková konference přilákala novináře a odborníky z oboru z více než 20 zemí/regionů na místě i online. Kromě Chin Fong, Earth-Chain, FFG a TTGroup, velké značky doma a z dalších 17 zemí/regionů v TIMTOS 2023 včetně HIWIN, PMI, YLM, SHINBU, KAFO, CHMER, Hartford, SOCO, YOU JI, TAKISAWA, YCM , Kao Ming, Victor Taichung, Delta, Siemens, HEIDENHAIN, TRUMPF, FANUC, igus, MAZAK, Mitsubishi, THK, Zeiss, Universal Robot, Mitutoyo, Keyence a Renishaw představí nejnovější modely a chytrá řešení.
Timtos Photo 3A co víc, TIMTOS 2023 představí tři nové tematické oblasti zahrnující „Pokročilé technologie obrábění kovů", „Přídavná výroba" a „Budoucí výroba". Organizátoři také vyzývají účastníky, aby využili vzrušujících a produktivních akcí na TIMTOS 2023, jako je Future Manufacturing Forum, Corporate Carbon Footprints Consultation, Podcast Live, Maker Workshop a komentované prohlídky. Registrace návštěvníků a médií na TIMTOS 2023 je k dispozici na www.timtos.com.tw. Pro úplné informace o akci navštivte oficiální web nebo sledujte show na sociálních sítích.

Simon Wang, prezident a generální ředitel TAITRA


Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news