Google překladač: English Deutsch

Významná akce světového formátu – HANNOVER MESSE letos nemůže proběhnout kvůli stále kritičtější situaci kolem pandemie Covid-19. Region Hannover vydal dekret, který zakazuje realizaci předního světového veletrhu průmyslových technologií. Od nynějška do příštího HANNOVER MESSE v dubnu 2021 nabídne vystavovatelům a návštěvníkům příležitost k orientaci na hospodářskou politiku a technologickou výměnu.

Hannover flag

Svět průmyslu se letos v Hannoveru nebude moci setkat. Komplexní cestovní omezení, zákaz skupinových shromáždění a nařízení o zákazu v oblasti Hannoveru znemožňují představit HANNOVER MESSE. Současně koronová krize ovlivňuje ekonomiku a zpracovatelský průmysl - hlavní klientela HANNOVER MESSE - již bojuje s vážnými důsledky pandemie. Poptávka a prodej v německém průmyslu klesají, což má za následek úzká místa v zásobování, zastavení výroby a zkrácení pracovní doby zaměstnanců.

„Vzhledem k dynamickému vývoji v oblasti Covid-19 a rozsáhlým omezením veřejného a hospodářského života nemůže HANNOVER MESSE letos proběhnout," říká Dr. Jochen Köckler, předseda správní rady Deutsche Messe AG. „Naši vystavovatelé, partneři a celý náš tým udělali vše, co bylo v jejich silách, ale dnes musí."

Je to poprvé v 73leté historii HANNOVER MESSE, že se akce nebude konat. Pořadatelé však nenechají show úplně zmizet. „Potřeba orientace a výměny je zvláště důležitá v době krize," říká Köckler. „Proto v současné době intenzivně pracujeme na digitální informační a síťové platformě pro HANNOVER MESSE, kterou brzy otevřeme našim zákazníkům."

Různé webové formáty umožní vystavovatelům a návštěvníkům HANNOVER MESSE vyměňovat si informace o nadcházejících výzvách v oblasti hospodářské politiky a technologických řešení. Živé přenosy budou přenášet interaktivní rozhovory s odborníky, panelové diskuse a nejlepší případové prezentace z celého světa. Vylepšuje se také on-line vystavovatel a vyhledávání produktů, například funkcí, která umožňuje návštěvníkům a vystavovatelům přímý kontakt.

„Pevně věříme, že nic nemůže nahradit přímý osobní kontakt a už se těšíme na čas po Coroně," říká Köckler. „Ale zejména v době krize musíme být flexibilní a jednat pragmaticky. Jako organizátoři nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu na světě chceme během krize nabídnout orientaci a udržet ekonomický život. Děláme to s naší novou digitální nabídkou."

Thilo Brodtmann, výkonný ředitel Německé asociace strojírenského průmyslu (VDMA), sdělil: „Zrušení HANNOVER MESSE 2020 je nešťastné rozhodnutí, ale je to jediné správné rozhodnutí. Strojírenský průmysl se nyní musí soustředit na minimalizaci důsledků pandemie ve svých vlastních provozech, aby se mohla znovu nastartovat. V dubnu 2021 se inženýři vrátí do Hannoveru v plné síle. "

Wolfgang Weber, předseda správní rady ZVEI uvedl: „Skutečnost, že Hannover Messe 2020 nemůže být hostitelem, je hořká ztráta, ale je to správné rozhodnutí. Pro elektrotechnický průmysl je veletrh ukázkou světa, který bohužel zůstává uzavřen. letos. Naše společnosti tedy využijí čas do roku 2021 k zvládnutí významných důsledků Corony. Příští rok se pak představí nejnovějšími produkty a řešeními pro průmysl 4.0 a energetický systém budoucnosti. "

www.hannovermesse.deKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news