Google překladač: English Deutsch

TIMTOS 2023 dnes úspěšně skončil a přilákal přes 45 000 návštěvníků z domova i ze zahraničí, včetně téměř 6 000 zahraničních návštěvníků z více než 100 zemí. Mezi nimi byly delegace z Türkiye, Vietnamu, Indonésie, Španělska a Alžírska. První pěticí zemí s nejvyšší volební účastí bylo Japonsko, Malajsie, Indie, Jižní Korea a Thajsko. Online výstava potrvá do 6. dubna a již zasáhla 7 000 návštěvníků z téměř 15 zemí.

Timtos 1 A-birds-eye-view-

Letošní TIMTOS byl oslavován jako obrovský úspěch takovými významnými vystavovateli, jako jsou HIWIN, FFG, TTGroup, GOODWAY, KEYARROW, KMC, TAKISAWA, HEIDENHAIN, SOCO a mnoho dalších. "Daleko za naše očekávání," "V TIMTOS jsme přijali dostatek objednávek, abychom udrželi celý rok zaneprázdněný" a "TIMTOS 2023 je ještě dynamičtější než předpandemická doba," řekli.
Během výstavních hodin bylo uzavřeno mnoho obchodních dohod. Mnoho vystavovatelů, včetně GOODWAY, KMC, WELE, Quick Jet, UNIFY, Delta Electronics, bylo potěšeno značnými objednávkami zajištěnými na místě. FEMCO, společnost zabývající se komplexní výrobou oceli, také získala zakázky z mnoha zemí jihovýchodní Asie.
Timtos 2 Exhibitor-gave-a-p
Hlavní inženýr nákupu z Haas Automation ve Spojených státech byl nadšený, že více tchajwanských výrobců vyrábí díly nové generace s více možnostmi než dříve. Indická delegace a hlavní reportér španělského časopisu Interempresas ocenili tchajwanské obráběcí stroje za jejich vynikající schopnost poskytovat vysoce kvalitní a trvanlivé produkty za konkurenceschopné ceny.
Sestava akcí, Future Manufacturing Forum, ESG semináře, Maker Workshop, Insights Talk, Marine & Offshore Machinery Seminar a Metalworking Ecosystem Guided Tours, pojala zhruba 1000 účastníků. Pro ty, kteří se nemohou zúčastnit osobně, ukažte nejdůležitější momenty, které byly snadno dostupné prostřednictvím „ManufacturersWin Podcast" a co-brandové online video pokrytí prezentované společností Modern Machine Shop, „Media Eye on TIMTOS 2023", již získalo více než 20 000 zhlédnutí a poslechů.
Timtos 3 TIMTOS-2023-welcom
TIMTOS je perfektním místem pro mezinárodní návštěvníky, kteří se chtějí spojit s vynikajícími hráči na obráběcích strojích, zejména s ohledem na zrychlení digitální transformace po celém světě a globální trend směrem k nulové síti. Návrat je naplánován na březen 2025. Pro více aktualizací navštivte www.timtos.com.tw nebo sledujte pořad na sociálních sítích.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news