Google překladač: English Deutsch

20. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky.
Nejedná se pouze o přesun termínu konání na 4.-7. března 2014 a počátek dvouletého cyklu konání, ale hlavně o opětovné vybudování odborného veletrhu TZB v České republice, který cíleně a komplexně zastřeší a odprezentuje budovu jako jeden celek z pohledu vytápění, měření, řízení a regulace, ale i vzduchotechniky, chlazení a klimatizace. Je naprosto zřejmé, že bez vystavujících firem a návštěvníků působících v oboru TZB se to organizátorům nepodaří. Proto všechny dosavadní kroky vedly a vedou k naplnění co největšího počtu připomínek a návrhů ze strany dlouholetých vystavovatelů veletrhu Aquatherm Praha.

Aquatherl lg


Těch kroků a dílčích úspěchů je již mnoho a není zde prostor je vyjmenovávat, ale koncepčně se organizátoři zaměřili především na změnu strategie akvizice návštěvníků, a to ve spojení s odborným doprovodným programem veletrhu. Tato změna nám dává mnohem více možností reagovat na individuální požadavky našich klientů ohledně odborné návštěvnosti veletrhu se zaměřením na jednotlivé cílové skupiny návštěvníků. Díky partnerům programu jeho atraktivitě a odbornosti je možné garantovat účast i velice úzké skupiny návštěvníků (developeři, investoři, státní správa, facility management, apod.). Navíc díky vyčleněným prostředkům na reklamu nebude v ČR nikdo, kdo nedostane informaci o termínu a zaměření veletrhu.

Vstup na veletrh zdarma
Velkou změnou letošního ročníku veletrhu je on-line registrace návštěvníků před vlastním termínem konání. Na jejím základě bude mít jak odborná, tak laická veřejnost zajištěn vstup na veletrh zdarma včetně získání katalogu veletrhu a vstupu na doprovodnou konferenci. Pro on-line registraci navštivte webové stránky www.aquatherm-praha.com.Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..