Google překladač: English Deutsch

Taipei International Machine Tool Show, široce známá jako TIMTOS, se bude konat v termínu od 6. do 11. března v Taipei Nangang Exhibition Center Hall 1 & 2 a TWTC Hall 1. TIMTOS 2023 s více než 1 000 vystavovateli v téměř 6 200 stáncích, ještě větším měřítku než v roce 2022 bude stát robustní jako jeden z předních světových veletrhů obráběcích strojů.

Timtos 1 T-68817151-L

Vzhledem k tomu, že EU a mnoho zemí světa jsou připraveny zavést nebo zavést politiku zdanění uhlíku, letošní TIMTOS osvětlí přechod na nulovou síť, který je společným a naléhavým problémem globálního zpracovatelského průmyslu. Dvě hlavní série událostí, „ESG action!" a „ESG in TIMTOS" budou spuštěny, aby se spojily s vystavovateli a profesionály z oboru, aby poskytly nové poznatky a konzultační služby, které rozhodně pomohou většímu počtu hráčů na obráběcích strojích urychlit jejich přechod k uhlíkové neutralitě. "Akce ESG!" série se bude konat v hale 1 TWTC. Mezi hlavní akce patří „Dr. Net Zero", která se připojí k seniorním průmyslovým konzultantům z Industrial Technology Research Institute, Foundation of Taiwan Industry Service, Taiwan Association of Green Energy Transition, Ernst & Young Global a RCI Engineering, aby účastníkům TIMTOS nabídli bezplatné konzultace týkající se uhlíkové stopy.
Timtos 2 T-12153940-LPozoruhodnou atrakcí bude také „Insights Stage" v hale 1 TWTC, kde se představí akce, které nutí k zamyšlení, jako ESG Seminar, Master Talk a Greening the Machine Tool Industry Insights Talk. Na „ESG in TIMTOS" mohou účastníci prozkoumat, jak může být integrace pokročilých technologií ve výrobě efektivnější, chytřejší a ekologičtější. Akce bude zahrnovat různé aktivity, jako je Kovozpracující ekosystém s průvodcem, Future Manufacturing Forum, Maker Workshop, Seminář k čištění dílů, Seminář Marine & Offshore Machinery Seminar a živé nahrávky podcastu ManufacturersWIN. Mezitím byly v hale 1 TWTC přidány tři zcela nové tematické oblasti, které zahrnují „Pokročilé technologie obrábění kovů", „Přídavná výroba" a „Budoucí výroba". S přidáním nových výstavních ploch je TIMTOS 2023 postaven tak, aby rozšířil rozsah exponátů, které pokrývají ekosystém kovodělného sektoru. Bezplatná kyvadlová doprava mezi halou TWTC 1 a halou Nangang bude během představení poskytována denně. Více informací o službách a akcích pro návštěvníky přehlídky lze nalézt na oficiálních stránkách www.timtos.com.tw. Registrace návštěvníků a médií na TIMTOS 2023 je k dispozici také na oficiálních stránkách. Doporučuje se online registrace. Zahraniční návštěvníci, kteří se již zaregistrovali online, si mohou při vyzvednutí odznaku také vyzvednout suvenýr. Navštivte naše webové stránky nebo sledujte pořad na sociálních sítích pro další aktualizace. Kontakt pro tisk: Belinda Chen Manažer publicity Sekce I, Výstavní oddělení Rada pro rozvoj zahraničního obchodu Tchaj-wanu (TAITRA).Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..