Google překladač: English Deutsch

hiwin1Společnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, zveřejnila ekonomické výsledky za rok 2019. Celkový obrat dosáhl 343,9 milionu korun. Ve srovnání s předchozím rokem došlo k poklesu o 8 %, ve srovnání s rokem 2017 pak k růstu. Zisk před zdaněním dosáhl částky 30,1 milionu korun.

Celý článek...

VW1 0113Ve dnech 3.–6. března 2020 se na výstavišti v Letňanech bude konat již 23. ročník veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha. V pěti halách se návštěvníkům představí více jak 210 vystavovatelů z řad tuzemských i zahraničních výrobců a dovozců vytápěcí, ventilační, klimatizační, sanitární, měřicí a regulační techniky.

Celý článek...

voices sookyPo­kra­ču­je­me ve zve­řejňování videí roz­ho­vo­rů se za­jí­ma­vý­mi zá­stup­ci firem vy­sta­vu­jí­cích na Me­zi­ná­rod­ním ve­letr­hu 2019 v Brně. Tato videa vznik­la přímo na našem stán­ku v pavilónu P. Spo­leč­nost 3Dwi­ser se 100% čes­kou vlast­nic­kou struk­tu­rou vznik­la v roce 2014 s cílem na­bíd­nout pro­fe­si­o­nál­ní a spe­ci­a­li­zo­va­né služ­by ná­roč­ným zá­kaz­ní­kům a fir­mám na dy­na­mic­ky se roz­ví­je­jí­cím trhu 3D tech­no­lo­gií.

Celý článek...

murr-Multi-Norm-Power-SolutPožadavky na řídicí obvody se mohou značně lišit, jestliže jsou stroje a systémy navrhovány pro provoz v různých regionech na celém světě. Společnosti, které exportují velké množství strojů na mezinárodní trhy, musejí vytvářet různé koncepce pro zdroje napájení řídicích skříní. V závislosti na cílovém trhu musejí používat různé výrobky, mít různé koncepce zapojení, případně používat různé metody při zajišťování síťového napětí, a dobře se orientovat ve značném množství různých mezinárodních norem a specifikací.

Celý článek...

endress1Ačkoli digitalizace začíná na úrovni samotného provozu, 97 procent dat z provozu zůstává nevyužito. Základem úspěšné digitalizace systémů a procesů je oblast instrumentace a data, která přístroje generují. Návštěvníci výstavního stánku společnosti Endress+Hauser se prostřednictvím praktických, živých demonstrací dozví, jak mohou využívat inteligentní měřicí přístroje a cloudovou platformu IIoT Netilion k rozkrytí potenciálu skýtaného jejich daty z provozního prostředí a tak zvýšit výkonnost a cenovou výhodnost obsluhy a řízení jejich systémů.

Celý článek...

ambrozPavel Ambrož je jednatelem SCHUNK Intec, s.r.o. Firma SCHUNK se zabývá výrobou a prodejem upínací techniky a uchopovacích systémů. V tomto odvětví patří ke světové špičce a nabízí produkty od nejmenších paralelních chapadel až po největší program upínacích čelistí.

Celý článek...

DSC 0048Digitalizace výroby a Průmysl 4.0 patří v posledních několika letech mezi strojírenskými, ale i dalšími podniky k nejvíce skloňovaným pojmům. Pod záštitou Regionální hospodářské komory Brno (RHK Brno) a Industry Clusteru 4.0 (IC 4.0) se v jihomoravské metropoli uskutečnil již čtvrtý ročník mezinárodní konference s názvem BRNO INDUSTRY 4.0, na níž vystoupili experti z České republiky i zahraničí.

Celý článek...

jakub kejval2Mezinárodní společnost Bureau Veritas, lídr na trhu inspekcí a certifikací podle norem ISO, se v Česku rozděluje od 1. ledna 2020 na dvě samostatné firmy. Jedna se zabývá výhradně certifikačním byznysem, druhá firma bude provádět technické inspekce a poskytovat školící a poradenské služby. Rozštěpením společnosti vznikly dva právní subjekty – BUREAU VERITAS CERTIFICATION CZ, s.r.o a BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o.

Celý článek...

zat1Druhý ročník úspěšné virtuální konference Zoom At Technology vysílané živě z výrobních prostor společnosti ZAT v Příbrami klepe na dveře. Uskuteční se v úterý 4. února 2020 od 14. do 15. hodin, k zhlédnutí bude na webu zoomattechnology.com. V loňském roce sledovali virtuální konferenci v přímém přenosu odborníci z 42 zemí, v záznamu pak hodinový přenos zhlédlo přes 7 tisíc diváků z téměř 150 zemí světa.

Celý článek...

Strana 9 z 485

9

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..