Google překladač: English Deutsch

Ad vise Perma-Cyl---pripravDo nemocnic v zemích nejvíce postižených koronavirem COVID-19 jako jsou Itálie, Španělsko nebo Francie, ale třeba i do Izraele - všude tam v současné době putují speciální zařízení na skladování kapalného kyslíku vyráběná v děčínském Chart Feroxu. Speciální a nyní celosvětově nedostatková zařízení zachraňují kriticky nemocné zajištěním základních životních funkcí. Produkci zařízení s názvem Perma-Cyl v Děčíně během několika týdnů zvýšili o 50 procent.

Celý článek...

rouska peopleFirma Respilon přinesla na český trh unikátní technologii 3. tisíciletí, která převrací standardy ochrany lidského zdraví. Nanovlákenná membrána RESPILON® je výsledkem mnohaletého výzkumu evropských vědců. Vytváří mechanickou bariéru s výjimečnými filtračními schopnostmi, která zabraňuje pronikání škodlivých částic - ať už do vašich plic, domova či lůžkovin. Garantem kvality je výrobce membrány: britská společnost RESPILON Ltd.

Celý článek...

TT 03 2020 lowVeletrh AMPER se z důvodu koronaviru sice zrušil, ale o novinky vystavovatelů letošního neuskutečněného ročníku ani tak nepřijdete. Březnové vydání časopisu T+T Technika a trh Vás virtuálně vezme na veletrh a nejen to. Budeme rádi, když v tomto těžkém čase zvolíte náš časopis.

Pavel Cesnek finalV dalším díle Mezinárodní názorové platformy Voices of Industry představujeme Pavla Cesneka - ředitele společnosti ŽĎAS a.s. Pavel Cesnek se ve videu vyjadřuje k využívání robotů ve výrobě a klíčových segmentech společnosti ŽĎAS, včetně klíčových investicí. Sledujte celý rozhovor, který vedl šéfredaktor časopisu T+T Technika a trh Aleš Vítek, na StreamTech.TV.

3DwiserČeská společnost se aktivně připojila k celosvětové iniciativě Ultimakeru ve snaze pomoci místním nemocnicím při boji s novým typem koronaviru. V České republice společně čelíme pandemii viru Covid-19. Společnost 3Dwiser se proto zapojila do globální sítě 3D tiskových center, odborníků a konstruktérů. Díky 3D tisku poskytuje pomoc zdravotnickým provozům trpícím nedostatkem ochranných pomůcek, lékařských nástrojů a náhradních dílů.
Globální iniciativa zastřešená společností Ultimaker, jednou z nejznámějších značek světa stolního 3D tisku, usnadňuje nemocnicím rychle najít vhodné 3D tiskové centrum ve svém okolí a požádat o přednostní spolupráci. V České republice je hlavním partnerem společnost 3Dwiser nabízející v pražské centrále 3D tisk, konstrukční práce při vývoji i odborné poradenství. Na Slovensku je navíc k dispozici partnerská společnost Admasys SK.

Celý článek...

Oděvy pro zaměstnance v potravinářských a pečovatelských společnostech
Mewa Obrázek-01Každý den chodí do práce v oblečení od společnosti MEWA zhruba 1,2 milionu lidí. A mnoho z nich pracuje v profesích, které jsou právě v dnešní době zcela nepostradatelné: MEWA zásobuje výrobce potravin a maloobchodníky, pečovatelská zařízení, lékárny, lékařské ordinace a laboratoře. Také příslušníci armády a policie jsou vybaveni společností MEWA. Matthias Zoch, vedoucí environmentálního a procesního inženýrství ve společnosti MEWA, v této souvislosti vysvětluje, proč se můžete na hygienicky ověřené procesy praní naprosto spolehnout.

Celý článek...

Anti-COVID 230 let už společnost DF Partner vyrábí a dodává na tuzemský trh autochemii a autokosmetiku značky SHERON. Vzhledem k mimořádné situaci v souvislosti s šířením koronaviru a nedostatkem dezinfekčních prostředků v Česku, spustila společnost v tomto týdnu také výrobu dezinfekce Anti-COVID.
Společnost DF Partner se stala součástí skupiny pouze několika málo firem a univerzit, které získaly zvláštní povolení na výrobu přípravku Anti-COVID. Jedná se o dezinfekční prostředek, vyráběný podle specifikací Světové zdravotnické organizace (WHO), účinně hubící široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19! Tato informace bude uvedena na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Celý článek...

pelhrimov-odbernemisto mČeský výrobce 3D tiskáren, společnost Prusa Research, začíná ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví a vybranými lékaři testovat ochranné štíty, které lze vytisknout na 3D tiskárně. O štíty mohou nyní žádat nemocnice, praktičtí lékaři, dentisté, lékárny a další přes webový formulář – dostanou je zdarma. Během pouhých tří dnů prošel projekt od fáze prvního návrhu přes prototypy až po sériově vyráběnou verzi. Vše přitom vzniká ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví a na testování se podílejí lékaři z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a celá řada soukromých ambulancí, zejména dentistů.

Celý článek...

logo 01 01Kromě zajišťování ochranných zdravotnických a hygienických pomůcek se Moravskoslezský kraj stará o to, jak pomoci podnikatelům, kteří se ocitli nebo ještě ocitnou ve finanční tísni v souvislosti s pandemií koronaviru.

„Rozpočet kraje není schopen vyřešit tíživou situaci podnikatelů bez zapojení evropských a národních zdrojů. Aktuálně mapujeme dostupnou pomoc z Evropy i od státu a bavíme se s našimi partnery o možné variantě pomoci, jak z krátkodobého, tak dlouhodobého hlediska," řekl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Celý článek...

Strana 2 z 479

2
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce