Murrelektronik
Google překladač: English Deutsch

Prima 1 masky-s-dvojitou-ocSpolečnost PRIMA BILAVČÍK, s.r.o., rozšiřuje svůj široký sortiment měřicích přístrojů o ochranné a desinfekční prostředky a přístroje pro bezkontaktní měření teploty, aby svým obchodním partnerům pomohla splnit nařízená vládní opatření v oblasti hygieny a zajistit bezpečný provoz i v současné epidemiologické situaci. Mezi novinky, které byly v nedávné době uvedeny na trh, patří ochranná maska vyvinutá a vyráběná slovenskou společností GEVORKYAN, která poskytuje obousměrnou ochranu díky filtraci vdechovaného i vydechovaného vzduchu. Tím chrání nejen svého nositele, ale i jeho okolí. Nové masky již jsou včetně náhradních filtrů skladem v e-shopu společnosti PRIMA BILAVČÍK (https://www.merici-pristroje.cz/e-shop/) a zájemci si je mohou objednat jak po jednotlivých kusech, tak i ve větších množstvích pro uspokojení potřeb výrobních firem. Kromě nich lze v e-shopu objednat také jednorázové roušky nebo antimikrobiální dezinfekci ve formě kapaliny nebo gelu, a to od malých 30ml balení až po dvacetilitrové kanystry, přičemž k dispozici jsou i praktická balení s rozprašovačem.

Celý článek...

Petr Simacek OKSpolečnost Yamazaki Mazak Corporation byla založena v roce 1919 ve městě Nagoja v Japonsku. Nyní má po celém světě více než 8 300 zaměstnanců.
Společnost Yamazaki Mazak má 10 stávajících výrobních závodů, z nichž 5 je v Japonsku, a dále jsou výrobní provozy ve Spojených státech, Spojeném království, Singapuru a v Číně. Mezi výrobky patří stroje pro provádění několika operací současně, CNC soustružnická centra, vertikální a horizontální obráběcí centra, CNC laserové řezací stroje, flexibilní výrobní systémy (FMS), CAD/CAM produkty a software pro řízení továren.

Celý článek...

schunk 4V tuto chvíli se dobročinnost a pomoc druhým soustředí především na aktuální situaci týkající se pandemie koronaviru. SCHUNK v tomto pomáhá různými projekty nejen v České republice, ale prostřednictvím svých poboček i v ostatních zemích po celém světě.
Nicméně česká pobočka nezapomíná ani na ty, kteří potřebují i nadále pomoc a podporu a to bez odhledu na tuto neobvyklou situaci. SCHUNK Intec již loni podpořil tři organizace, které pomáhají našim spoluobčanům. I přes různá úsporná opatření, která jsou nyní přechodně ve firmě zavedená, v této dobročinnosti pokračuje i letos.
Nadacemi, které firma podpořila, jsou Dobrý anděl, který pomáhá rodinám s dětmi, které se vlivem vážné nemoci dostaly do těžké situace. Nadační fond Kapka naděje, který pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Nadace charty 77, jejíž nejznámější aktivitou je Konto Bariéry. Jeho cílem je zlepšení života handicapovaných spoluobčanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti.
Ideální by mohl být příběh jedné rodiny, které SCHUNK konkrétně pomohl, ale firma se rozhodla nechat rozdělení finančních darů zcela v kompetenci charitativních organizací, protože ty jistě nejlépe ví, kdo a jak pomoc potřebuje.
SCHUNK loni slíbil, že pokud to půjde, bude pomáhat tímto způsobem i v budoucnu a tímto svůj slib plní.

www.schunk.com

Spektra obr.-11 08Jedna z aktuálních aplikací, na které jsou termokamery FLIR připraveny a využívány je detekce zvýšené teploty osob. Využití nachází právě v případech většího výskytu virových onemocnění jako je chřipka nebo SARS, aktuálně koronavirus COVID-19. Vybrané přenosné i stacionární termokamery FLIR mají speciální funkci pro detekci horečky s vizuálním i zvukovým alarmem a nastavitelnou referenční teplotou s aktualizací. Díky této funkci je možné termokamery FLIR využít nejen pro diagnostiku strojů a procesů, ale i v případě výskytu virových onemocnění jako kontrolní nástroj na vstupech do podniků pro detekci nemocných osob, které by mohli dále šířit nákazu a tím ovlivnit i samotnou výrobu.

Celý článek...

Drekoma 1Dezinfekci – aerosolem je možné provádět prostřednictvím Vašeho zvlhčovacího systému merlin®! Dezinfekce prostoru pomocí aerosolů je trvalým způsobem vedoucím k dosažení rovnoměrné dezinfekce celého prostoru (výrobního prostoru, skladu atp.). Jedná se o doplněk klasické dezinfekce, která se aplikuje stíráním, která usiluje o co nejbezpečnější vzduch v místnosti. To znamená, že i skryté a těžko přístupné oblasti jsou dezinfikovány.

Celý článek...

Go 1V době pandemie doručuje GO! Express & Logistics bez příplatků. „Uvědomuje si, že naši zákazníci čelí denně omezením souvisejících se současnými opatřeními. Protože ani GO! Express & Logistics není výjimkou, o to více jsme si vědomi nutnosti úspor na straně našich zákazníků."
Proto ani v této době, na rozdíl od jiných přepravců, nenavyšuje GO! ceny o mimořádné příplatky a svým zákazníkům pomáhá s rychlejším návratem do normálního provozu.

Celý článek...

Mewa 1Čisticí utěrky MEWA v systému opakovaného použití přispívají k bezpečnosti zaměstnanců. V době koronavirové epidemie musí průmyslové společnosti a dílny nabídnout svým zaměstnancům vysoký stupeň bezpečnosti. Kromě vhodného ochranného oděvu, dezinfekčních prostředků, hygieny a čistoty ve výrobních halách by měly být bezpečné i nástroje a pomocné materiály, kterých se zaměstnanci dotýkají. Čistící utěrky nabízené společností MEWA jako součást kompletního systému splňují toto očekávání: praní při 90 °C dokáže spolehlivě eliminovat všechny zdraví škodlivé organismy.

Celý článek...

Ad vise Perma-Cyl---pripravDo nemocnic v zemích nejvíce postižených koronavirem COVID-19 jako jsou Itálie, Španělsko nebo Francie, ale třeba i do Izraele - všude tam v současné době putují speciální zařízení na skladování kapalného kyslíku vyráběná v děčínském Chart Feroxu. Speciální a nyní celosvětově nedostatková zařízení zachraňují kriticky nemocné zajištěním základních životních funkcí. Produkci zařízení s názvem Perma-Cyl v Děčíně během několika týdnů zvýšili o 50 procent.

Celý článek...

rouska peopleFirma Respilon přinesla na český trh unikátní technologii 3. tisíciletí, která převrací standardy ochrany lidského zdraví. Nanovlákenná membrána RESPILON® je výsledkem mnohaletého výzkumu evropských vědců. Vytváří mechanickou bariéru s výjimečnými filtračními schopnostmi, která zabraňuje pronikání škodlivých částic - ať už do vašich plic, domova či lůžkovin. Garantem kvality je výrobce membrány: britská společnost RESPILON Ltd.

Celý článek...

Strana 2 z 480

2

Kalendář akcí

<<  Srpen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..