Google překladač: English Deutsch

Oděvy pro zaměstnance v potravinářských a pečovatelských společnostech
Mewa Obrázek-01Každý den chodí do práce v oblečení od společnosti MEWA zhruba 1,2 milionu lidí. A mnoho z nich pracuje v profesích, které jsou právě v dnešní době zcela nepostradatelné: MEWA zásobuje výrobce potravin a maloobchodníky, pečovatelská zařízení, lékárny, lékařské ordinace a laboratoře. Také příslušníci armády a policie jsou vybaveni společností MEWA. Matthias Zoch, vedoucí environmentálního a procesního inženýrství ve společnosti MEWA, v této souvislosti vysvětluje, proč se můžete na hygienicky ověřené procesy praní naprosto spolehnout.

Celý článek...

Anti-COVID 230 let už společnost DF Partner vyrábí a dodává na tuzemský trh autochemii a autokosmetiku značky SHERON. Vzhledem k mimořádné situaci v souvislosti s šířením koronaviru a nedostatkem dezinfekčních prostředků v Česku, spustila společnost v tomto týdnu také výrobu dezinfekce Anti-COVID.
Společnost DF Partner se stala součástí skupiny pouze několika málo firem a univerzit, které získaly zvláštní povolení na výrobu přípravku Anti-COVID. Jedná se o dezinfekční prostředek, vyráběný podle specifikací Světové zdravotnické organizace (WHO), účinně hubící široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19! Tato informace bude uvedena na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Celý článek...

pelhrimov-odbernemisto mČeský výrobce 3D tiskáren, společnost Prusa Research, začíná ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví a vybranými lékaři testovat ochranné štíty, které lze vytisknout na 3D tiskárně. O štíty mohou nyní žádat nemocnice, praktičtí lékaři, dentisté, lékárny a další přes webový formulář – dostanou je zdarma. Během pouhých tří dnů prošel projekt od fáze prvního návrhu přes prototypy až po sériově vyráběnou verzi. Vše přitom vzniká ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví a na testování se podílejí lékaři z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a celá řada soukromých ambulancí, zejména dentistů.

Celý článek...

logo 01 01Kromě zajišťování ochranných zdravotnických a hygienických pomůcek se Moravskoslezský kraj stará o to, jak pomoci podnikatelům, kteří se ocitli nebo ještě ocitnou ve finanční tísni v souvislosti s pandemií koronaviru.

„Rozpočet kraje není schopen vyřešit tíživou situaci podnikatelů bez zapojení evropských a národních zdrojů. Aktuálně mapujeme dostupnou pomoc z Evropy i od státu a bavíme se s našimi partnery o možné variantě pomoci, jak z krátkodobého, tak dlouhodobého hlediska," řekl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Celý článek...

sigfox 01Bezpečnost a zajištění ochrany citlivých dat představují pro další rozvoj internetu věcí (IoT) tu nejzásadnější výzvu. Navzdory častým varováním expertů, většina (69 %) Čechů chytrým technologiím věří.

Celý článek...

endress obrazekJiž dvě desetiletí se Endress+Hauser pohybují v oblasti digitalizace jako doma. V rámci celé skupiny je společnost Endress+Hauser Digital Solutions zodpovědná za vše, co má spojitost s digitálními komunikacemi a automatizačními řešeními. V současnosti jsou ohniskem jejich práce aplikace pro průmyslový internet věcí (IIoT).

Celý článek...

chinaplas1Vážení vystavovatelé a návštěvníci, ve snaze posílit prevenci a kontrolu epidemie koronaviru a chránit zdraví a bezpečnost všech účastníků 34. ročníku mezinárodní výstavy plastikářského a gumárenského průmyslu CHINAPLAS 2020, původně naplánované na 21.–24. dubna 2020 v Národním výstavním a konferenčním centru v Šanghaji (NEEC), se tato výstava odkládá.

Celý článek...

voices rakV dalším díle mezinárodní názorové platformy Voices of Industry se Vám představí obchodní ředitel společnosti macmatic Ing. Pavel Rak, ml., který se rozpovídal o novém firemním sídle, novém navázání spolupráce s italskou společností MCM S.p.A., rozšíření služeb o novou oblast a dalších plánech... Voices of Industry se bude opět natáčet i v tomto roce, místem bude veletrh AMPER. V případě zájmu o zapojení se můžete stále ještě hlásit na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Celý článek...

golf-agt-winners-2019-250Staňte se partnery letošní Czech PGA Tour. A třeba již na zahajovacím turnaji ve Slavkově 19. – 23. května 2020! Včetně hracích míst již od 15 000 Kč...
https://www.golfinfo.cz/golf-v-cr/czech-pga-tour-2020-zacina-ve-slavkove-a-vy-muzete-byt-u-toho

 

Celý článek...

Strana 8 z 485

8

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..