Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Weidmüller
TESA

kovosvit HavlikSpolupráce s akademickou sférou je pro společnost Kovosvit MAS velmi důležitá. Hlavním partnerem pro jihočeského výrobce obráběcích strojů je již dlouhodobě pracoviště RCMT Fakulty strojní ČVUT v Praze. Společně například vyvinuli Stroj WeldPrint 5AX umožňující 3D tisk z kovu a následné obrábění v jednom pracovním prostoru, který na loňském MSV v Brně získal zlatou medaili.

Celý článek...

pepperl2Společnost Pepperl+Fuchs pod svou značkou ecom představuje na veletrhu Hannover Messe (od 23. do 27. dubna) v hale 9, stánek D76, novou generaci své revoluční řady tabletů určených pro nebezpečná prostředí Tab-Ex.
Průmyslový tablet Tab-Ex 02 kombinuje špičkový výkon s inovativními aplikacemi, např. pro rozšířenou realitu.

Celý článek...

cvut1Jarní část Robosoutěže určená pro žáky z druhého stupně základních škol a odpovídající třídy víceletých gymnázií měla kvůli velkému zájmu škol dvojí finále. Ve čtvrtek 19. dubna zvítězil tým Vrakoslav z Říčan a v pátek 20. dubna čekalo všechny zúčastněné velké překvapení: vítězem se poprvé v historii stal čistě dívčí tým Gbváci z Břeclavi.

Celý článek...

Inzerce

basf1Jak v interiérech využít přirozené denní světlo, a zároveň zabránit, aby nás oslňovalo? A jak jej dostat i do místností bez oken? Společnost BASF nabízí chytré řešení obou problémů. Vyvinula a ve spolupráci s firmou Bartenbach GmbH už také otestovala inovativní technologii, a to na prototypu v měřítku 1:10. Unikátní systém založený na principu světlovodu se skládá ze tří složek: filmu, světelné šachty a svítidel. Speciální film se zabuduje do izolovaného skla, odkud se sluneční světlo vede do šachty, která je vybavena vysoce reflexní fólií. Šachtou pak světlo proniká hluboko do interiéru budovy. Místnosti jsou zároveň vybavené LED žárovkami pro případy, kdy sluneční svit nepostačuje.

Celý článek...

Ultimaker1Společnost 3Dwiser, přední český dodavatel 3D tiskových technologií a služeb, uvede na český, slovenský a maďarský trh netrpělivě očekávanou novinku, jež rozšiřuje nabídku profesionálních stolních 3D tiskáren. Ultimaker S5 navazuje na celosvětově oblíbené předchůdce stejnojmenné značky a přináší celou řadu významných vylepšení, včetně většího tiskového objemu.

Celý článek...

kovosvit uvodV roce 2018 je hlavním cílem Kovosvitu MAS navázat na výrobní i obchodní úspěchy, které tradiční podnik ze Sezimova Ústí pomohly vyvést z nelehké situace. Letos Kovosvit plánuje mírný růst obratu i zisku. U příležitosti Zákaznických dnů představil několik novinek ze své produkce. V první řadě jde o zásadní inovaci vertikálního obráběcího centra MCU700, kterou si mohli návštěvníci prohlédnout na montáži přímo ve výrobní hale. Produkčním soustruhem SP430 s robotizovaným pracovištěm se například prezentovala úspěšná divize MAS Automation.

Celý článek...

manutan obr1Skladování a práce s nebezpečnými látkami, kdy ne nutně musí jít pouze o chemikálie, podléhá přísným bezpečnostním standardům, např. normě Evropské unie EN 14470. Zkušenosti z praxe totiž ukazují, že firmy mají slon zanedbávat bezpečnost při manipulaci s nebezpečnými látkami. Prevence je v tomto směru totiž opravdu rozsáhlá a pokrývá pracovní pomůcky pracovníků, pravidelná školení zaměstnanců manipulujících s nebezpečnými látkami, průběžnou kontrolu stavu itineráře ve skladu i koordinaci práce s dodavatelskými firmami.

Celý článek...

Murrelektronik Emparro-ACCUU strojů a zařízení není mnoho problémů, které by byly nepříjemnější (a dražší) než neplánovaný výpadek. UPS modul Emparro ACCUcontrol společnosti Murrelektronik, který doplňuje výkonný napájecí systém Emparro, udržuje stroje při životě při výpadku síťového napájení přepnutím na bateriový provoz bez přerušení. Investice do UPS modulu se často vrátí již při prvním zabránění výpadku.

Celý článek...

panasonic01Nejnovější přírůstky do řady i-PRO Extreme společnosti Panasonic zvládnou zmenšit objem dat při zachování vysoké kvality videa. Díky podpoře komprese H.265 a dalších formátů v rámci nové inteligentní technologie kódování jsou tyto kamery ideální v obchodě, bankovnictví, městském dozoru a v logistice. V této řadě vyvinula společnost Panasonic také model splňující potřeby vestavěných aplikací například ve vlacích a autobusech.

Celý článek...

Strana 8 z 468

8

Kalendář akcí

<<  Březen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce