Google překladač: English Deutsch

Spektra obr.-11 08Jedna z aktuálních aplikací, na které jsou termokamery FLIR připraveny a využívány je detekce zvýšené teploty osob. Využití nachází právě v případech většího výskytu virových onemocnění jako je chřipka nebo SARS, aktuálně koronavirus COVID-19. Vybrané přenosné i stacionární termokamery FLIR mají speciální funkci pro detekci horečky s vizuálním i zvukovým alarmem a nastavitelnou referenční teplotou s aktualizací. Díky této funkci je možné termokamery FLIR využít nejen pro diagnostiku strojů a procesů, ale i v případě výskytu virových onemocnění jako kontrolní nástroj na vstupech do podniků pro detekci nemocných osob, které by mohli dále šířit nákazu a tím ovlivnit i samotnou výrobu.

Celý článek...

Drekoma 1Dezinfekci – aerosolem je možné provádět prostřednictvím Vašeho zvlhčovacího systému merlin®! Dezinfekce prostoru pomocí aerosolů je trvalým způsobem vedoucím k dosažení rovnoměrné dezinfekce celého prostoru (výrobního prostoru, skladu atp.). Jedná se o doplněk klasické dezinfekce, která se aplikuje stíráním, která usiluje o co nejbezpečnější vzduch v místnosti. To znamená, že i skryté a těžko přístupné oblasti jsou dezinfikovány.

Celý článek...

Go 1V době pandemie doručuje GO! Express & Logistics bez příplatků. „Uvědomuje si, že naši zákazníci čelí denně omezením souvisejících se současnými opatřeními. Protože ani GO! Express & Logistics není výjimkou, o to více jsme si vědomi nutnosti úspor na straně našich zákazníků."
Proto ani v této době, na rozdíl od jiných přepravců, nenavyšuje GO! ceny o mimořádné příplatky a svým zákazníkům pomáhá s rychlejším návratem do normálního provozu.

Celý článek...

Mewa 1Čisticí utěrky MEWA v systému opakovaného použití přispívají k bezpečnosti zaměstnanců. V době koronavirové epidemie musí průmyslové společnosti a dílny nabídnout svým zaměstnancům vysoký stupeň bezpečnosti. Kromě vhodného ochranného oděvu, dezinfekčních prostředků, hygieny a čistoty ve výrobních halách by měly být bezpečné i nástroje a pomocné materiály, kterých se zaměstnanci dotýkají. Čistící utěrky nabízené společností MEWA jako součást kompletního systému splňují toto očekávání: praní při 90 °C dokáže spolehlivě eliminovat všechny zdraví škodlivé organismy.

Celý článek...

Ad vise Perma-Cyl---pripravDo nemocnic v zemích nejvíce postižených koronavirem COVID-19 jako jsou Itálie, Španělsko nebo Francie, ale třeba i do Izraele - všude tam v současné době putují speciální zařízení na skladování kapalného kyslíku vyráběná v děčínském Chart Feroxu. Speciální a nyní celosvětově nedostatková zařízení zachraňují kriticky nemocné zajištěním základních životních funkcí. Produkci zařízení s názvem Perma-Cyl v Děčíně během několika týdnů zvýšili o 50 procent.

Celý článek...

rouska peopleFirma Respilon přinesla na český trh unikátní technologii 3. tisíciletí, která převrací standardy ochrany lidského zdraví. Nanovlákenná membrána RESPILON® je výsledkem mnohaletého výzkumu evropských vědců. Vytváří mechanickou bariéru s výjimečnými filtračními schopnostmi, která zabraňuje pronikání škodlivých částic - ať už do vašich plic, domova či lůžkovin. Garantem kvality je výrobce membrány: britská společnost RESPILON Ltd.

Celý článek...

TT 03 2020 lowVeletrh AMPER se z důvodu koronaviru sice zrušil, ale o novinky vystavovatelů letošního neuskutečněného ročníku ani tak nepřijdete. Březnové vydání časopisu T+T Technika a trh Vás virtuálně vezme na veletrh a nejen to. Budeme rádi, když v tomto těžkém čase zvolíte náš časopis.

Pavel Cesnek finalV dalším díle Mezinárodní názorové platformy Voices of Industry představujeme Pavla Cesneka - ředitele společnosti ŽĎAS a.s. Pavel Cesnek se ve videu vyjadřuje k využívání robotů ve výrobě a klíčových segmentech společnosti ŽĎAS, včetně klíčových investicí. Sledujte celý rozhovor, který vedl šéfredaktor časopisu T+T Technika a trh Aleš Vítek, na StreamTech.TV.

3DwiserČeská společnost se aktivně připojila k celosvětové iniciativě Ultimakeru ve snaze pomoci místním nemocnicím při boji s novým typem koronaviru. V České republice společně čelíme pandemii viru Covid-19. Společnost 3Dwiser se proto zapojila do globální sítě 3D tiskových center, odborníků a konstruktérů. Díky 3D tisku poskytuje pomoc zdravotnickým provozům trpícím nedostatkem ochranných pomůcek, lékařských nástrojů a náhradních dílů.
Globální iniciativa zastřešená společností Ultimaker, jednou z nejznámějších značek světa stolního 3D tisku, usnadňuje nemocnicím rychle najít vhodné 3D tiskové centrum ve svém okolí a požádat o přednostní spolupráci. V České republice je hlavním partnerem společnost 3Dwiser nabízející v pražské centrále 3D tisk, konstrukční práce při vývoji i odborné poradenství. Na Slovensku je navíc k dispozici partnerská společnost Admasys SK.

Celý článek...

Strana 7 z 485

7

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..