Google překladač: English Deutsch

Společnost Yamazaki Mazak Corporation byla založena v roce 1919 ve městě Nagoja v Japonsku. Nyní má po celém světě více než 8 300 zaměstnanců.
Společnost Yamazaki Mazak má 10 stávajících výrobních závodů, z nichž 5 je v Japonsku, a dále jsou výrobní provozy ve Spojených státech, Spojeném království, Singapuru a v Číně. Mezi výrobky patří stroje pro provádění několika operací současně, CNC soustružnická centra, vertikální a horizontální obráběcí centra, CNC laserové řezací stroje, flexibilní výrobní systémy (FMS), CAD/CAM produkty a software pro řízení továren.

Petr Simacek OK


Celosvětová síť 83 technologických a technických center poskytuje komplexní podporu zákazníků na místním základě.
Technologické centrum Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o., Česká republika sídli na okraji Prahy u D1, a tím je zajištěná snadná dostupnost pro všechny zákazníky. Kromě českého trhu poskytuje podporu také pro další země, Slovensko, Bulharsko a Slovinsko.
České technologické centrum je zodpovědná za prodej, servis, náhradní díly a aplikace.
Více o společnosti se dovíte ZDE.
Informace:
V případě, že máte zájem o zapojení se do Voices of Industry nebo o přidání videa na náš portál, kontaktujte obchodní oddělení StreamTech.TV: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..