Google překladač: English Deutsch

V tuto chvíli se dobročinnost a pomoc druhým soustředí především na aktuální situaci týkající se pandemie koronaviru. SCHUNK v tomto pomáhá různými projekty nejen v České republice, ale prostřednictvím svých poboček i v ostatních zemích po celém světě.
Nicméně česká pobočka nezapomíná ani na ty, kteří potřebují i nadále pomoc a podporu a to bez odhledu na tuto neobvyklou situaci. SCHUNK Intec již loni podpořil tři organizace, které pomáhají našim spoluobčanům. I přes různá úsporná opatření, která jsou nyní přechodně ve firmě zavedená, v této dobročinnosti pokračuje i letos.
Nadacemi, které firma podpořila, jsou Dobrý anděl, který pomáhá rodinám s dětmi, které se vlivem vážné nemoci dostaly do těžké situace. Nadační fond Kapka naděje, který pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Nadace charty 77, jejíž nejznámější aktivitou je Konto Bariéry. Jeho cílem je zlepšení života handicapovaných spoluobčanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti.
Ideální by mohl být příběh jedné rodiny, které SCHUNK konkrétně pomohl, ale firma se rozhodla nechat rozdělení finančních darů zcela v kompetenci charitativních organizací, protože ty jistě nejlépe ví, kdo a jak pomoc potřebuje.
SCHUNK loni slíbil, že pokud to půjde, bude pomáhat tímto způsobem i v budoucnu a tímto svůj slib plní.

www.schunk.com

schunk 4Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..