Google překladač: English Deutsch

Firma Respilon přinesla na český trh unikátní technologii 3. tisíciletí, která převrací standardy ochrany lidského zdraví. Nanovlákenná membrána RESPILON® je výsledkem mnohaletého výzkumu evropských vědců. Vytváří mechanickou bariéru s výjimečnými filtračními schopnostmi, která zabraňuje pronikání škodlivých částic - ať už do vašich plic, domova či lůžkovin. Garantem kvality je výrobce membrány: britská společnost RESPILON Ltd.

rouska people

RESPILON® je extrémně hustá síť z nanovláken 1 000× tenčích než lidský vlas. Struktura membrány je tak hustá a odolná, že zachytí i nejmenší pevné a kapalné částice. To vše při dokonalé prodyšnosti vzduchu. Co to znamená v praxi? Póry v membráně nepronikne prach, smog, pyl, plísně ani roztoči. RESPILON® vás spolehlivě ochrání před nemocemi, alergiemi i znečištěním.

Funkce ReSpimask®?
Žijete v prostředí s neustálými smogovými situacemi? Ohrožují vaše bydliště časté výskyty vzduchem přenosných chorob? Cestujete po světě a obáváte se nákazy a infekcí? Ve všech případech je řešením ReSpimask®. Obličejová maska s nanovlákennou membránou zachytí nebezpečné viry a bakterie, ale také roztoče, plísně, smogové a prachové částice i pyly. ReSpimask® vás spolehlivě ochrání před znečištěným ovzduším, alergeny i nemocemi jako chřipkou a jejími mutacemi.
Bezkonkurenční vlastnosti dodává ReSpimask® mechanická membrána tvořená nanovlákny. Zadrží i nejmenší nebezpečné částice, aniž by maska musela být napuštěna jakýmikoliv chemikáliemi či stříbrem. Struktura membrány přináší maximální ochranu při výjimečné prodyšnosti. Účinnost ReSpimask® umocňují také další prvky jako unikátní tvarování a adhezivní proužek, který zajišťuje dokonalou přilnavost a těsnost. K dispozici jsou velikosti pro dospělé i děti od 2,5 let věku.

Multifunkční outdoorový nákrčník
nakrcnikChcete být chráněni proti smogu, alergenům a infekcím, a přitom vypadat stylově? Pak sáhněte po šátku RESPILON®, který využívá stejné technologie jako naše ústenky ReSpimask. Šátek zaručuje výjimečnou ochranu dýchacích cest během smogové situace, epidemie chřipky a v období pylových alergií – zachytí totiž 99,9 % nebezpečných částic a mikroorganismů přenášených vzduchem. Nastavitelný nosní klip navíc zaručuje, že veškerý vdechovaný vzduch proudí pouze skrze nanovlákennou membránu. Žádné netěsnosti – žádné nebezpečí.
Šátek RESPILON® je vyroben ze 100% prémiové, chemicky neupravované a pružné bavlny. Přináší uživatelům skvělou prodyšnost i elasticitu, zabraňuje udržování vlhkosti a tvoření plísní. Speciálně tvarovaný střih zaručuje pohodlné nošení a brání nepříjemnému tlaku kolem hlavy a uší. Flexibilní šátky RESPILON® lze použít na jógu, ranní běh, závodění, horolezení, lyžování či rybaření, případně jako stylový doplněk. Ať už v zimě nebo v létě, pro sportování nebo procházku městem, šátky fungují jako multifunkční štít, který vás ochrání proti všem vnějším vlivům.

www.respilon.czKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news