Google překladač: English Deutsch

Emerson 0 Dx-Packaging-PneuOtevřené a flexibilní systémy IIoT mohou přesně odhalit úniky a závady, zkrátit prostoje, zvýšit výkonnost a v konečném důsledku zlepšit hospodářský výsledek.
Nils Beckmann, Product Marketing Manager pro integraci IIoT, Emerson

Celý článek...

Parker PAREU967A CNTDN25SWSDivize Instrumentation Products Division Europe společnosti Parker Hannifin, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes oznámila, že do své řady kryogenních kulových ventilů Bestobell přidala pneumatický ventil. Ventil lze ovládat dálkově jediným příkazem spínače, což poskytuje mnohem větší rychlost a pohodlí než manuálně ovládaný typ.

Celý článek...

Elesa 1 DesignZpůsobů, jakým můžete zaujmout vaše potenciální zákazníky může být mnoho. Jedním z nich může být například atraktivita designu, který podtrhuje nejen moderní vzhled, ale i kvalitní zpracování, které zákazníkovi na první pohled poví, jak kvalitní zařízení nakupuje a jak dobře bude odolávat času. Tímto technickým designem se můžou výrobky Elesa+Ganter chlubit dlouhá léta a získaná ocenění, která každý rok potvrzují naši pozici na trhu, mohou velice snadno vyzdvihnout exkluzivitu Vašich zařízení.

Celý článek...

TME 1 Průmyslová automatizace s řešeními od značek LAPP a Brevetti. Hlavní výzvou, které čelí konstruktéři systémů průmyslové automatizace, je vytvoření trvanlivých a spolehlivých elektrických spojení s dynamicky pracujícími prvky – výložníky, rameny robotů, hlavami obráběcích strojů atd. V tomto článku představujeme řetězové kabelové lávky Brevetti a kabeláž značky LAPP určené pro takové aplikace.

Celý článek...

Trelleborg 1 WebinarŘada materiálů H2Pro™ společnosti Trelleborg nabízí řešení pro celý hodnotový řetězec vodíku, od výroby přes skladování a přepravu až po konečnou spotřebu.

Celý článek...

TME Arca 1 2000x1200Krabičky vyrobené z kovu jsou považovány za nejlepší pro zajištění elektrických, řídicích nebo komunikačních instalací. Zejména pokud mají být umístěny venku a vystaveny vlivům prostředí. Krabičky ARCA vyrobené ze zesíleného polykarbonátu se mezitím ukázaly být skutečnou a atraktivní alternativou. Fibox je značka, která se specializuje na výrobu různých typů pouzder a krabiček používaných v průmyslové automatizaci, elektrotechnice, telekomunikacích a energetice. Inovativní řešení tohoto dodavatele se vždy vyznačují trvanlivostí a jsou navržena tak, aby splňovala rozmanité potřeby zákazníků. Nedávno jsme měli možnost představit komplexní přehled nabídky Fibox – dnes bychom však rádi čtenáře seznámili se specifikou konkrétní skupiny produktů: krabiček řady ARCA.

Celý článek...

85CE-high-resDivize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker Hannifin, která je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes oznámila uvedení nové hnací jednotky pro armovací systémy (85CE-PDP). Nová jednotka se připojuje k široké řadě přenosných hnacích jednotek pro armovací systémy od společnosti Parker, aby tak zvýšila produktivitu a univerzálnost pro potřeby menších soustav hadic a poskytla zákazníkům flexibilnější možnosti.

Celý článek...

wemac 1 AplikaceNejen současná legislativa, ale i prostá starost o zaměstnance či vlastní zdraví vede menší i větší firmy k tomu, že investují do technologií filtrace – technologií, jejichž přímé efekty "nejsou vidět" a přesto jsou poměrně nákladné.

Celý článek...

gal-318035259Třetí generace „bavoráka" BMW X1 se podle odborníků povedla. Letos sbírala ceny nejen u nás, ale i po světě. Zařadila se mezi tři finalisty světové soutěže Auto roku a společně s Volkswagenem ID.Buzz obsadila druhé místo v české odnoži této soutěže. Nemalou stopu v tomto SUV z Bavorska zanechal i největší závod na výrobu autoskel v Evropě chudeřická AGC Automotive Czech. Firma do vozů dodává čelní, boční a zadní skla.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..