Google překladač: English Deutsch

Turck 2Co mají společného spolehlivé dodací lhůty, bezchybná a agilní výroba? Všechny vyžadují bezproblémovou transparentnost procesů. Zastaralé procesy, složité struktury a vysoký tlak na náklady představují pro společnosti ve výrobním průmyslu a logistice stejnou výzvu: rychlé rozhodování podle informací v reálném čase je stále důležitější pro udržení konkurenceschopnosti.

Celý článek...

HENNLICH 2022 10 13 Vice-poAby bylo možné na malém prostoru přepravit a následně uložit co největší množství kabelu, hledají se stále lepší a lepší logistická řešení. Díky novému chainflex CASE S je nedostatek místa ve skladu minulostí. Kabelový box je doplňkem k většímu CASE M a také umožňuje snadné odvíjení kabelů přímo z krabice – dokonce i na cestách. S menším CASE S je nyní skladování a přeprava ještě jednodušší, protože zákazníci ušetří 50 procent úložného prostoru při zachování 100 % výhod.

Celý článek...

Trelleborg HMF-Flat-SealsSpolečnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh HMF FlatSeal™, novou řadu plochých těsnicích materiálů určených pro účinné statické utěsnění jak v aplikacích s nízkými, tak i vysokými teplotami. Specializované materiály je možné použít s agresivními chemikáliemi a jinými náročnými médii v leteckém, automobilovém, ropném a plynárenském, potravinářském a nápojovém či chemickém a farmaceutickém průmyslu.

Celý článek...

Aventics AF2-11-2-2Inteligentní snímač průtoku vzduchu AVENTICS řady AF2 je nyní nabízen ve verzích s vyšším průtokem a jako samostatné zařízení pro monitorování spotřeby vzduchu v pneumatických potrubních systémech, což umožňuje opravdu rychlou akci v případě zjištění netěsností. Rozšířené velikosti průtokoměrů řady AF2 umožňují uživatelům rozšířit monitorování stlačeného vzduchu i mimo stroje tak, aby zahrnovalo také větší vzduchová vedení a systémy, které dále umožňují optimalizovat spotřebu energie ve vašem zařízení.

Celý článek...

Airflow 1 Obr 001Víte, co mají společného Rolls-Royce, Kalašnikov, Beatles a Anritsu? Každý z nich je nestárnoucí a do značné míry nepřekonatelnou legendou ve své oblasti, ať již jde o automobilový průmysl, zbrojní průmysl, populární hudbu nebo profesionální měření teploty. Jméno japonské firmy ANRITSU, založené již v roce 1895, se stalo celosvětovým pojmem, s nímž se setkal každý, kdo někdy čelil nejnáročnějším požadavkům na měření teploty. Kvalitních digitálních teploměrů a teplotní čidel je na trhu nepochybně vícero, leč v okamžiku, kdy průmyslové aplikace vyžadují skutečně vysokou přesnost a současně i vysokou rychlost měření, se váš výběr nutně dramaticky zúží, abyste nakonec stejně sáhli po značce Anritsu.

Celý článek...

TME GravityNabídka TME se rozšířila o řadu čidel plynu firmy DFRobot – Energeticky úsporná a se snadnou implementací. Produkty se dodávají jakokalibrovaná čidla v sestavě se základním modulem a propojovacím kabelem. Díky dostupnosti řady knihoven lze moduly snadno používat v projektech založených na platformách Arduino, ESP32, a dokonce Raspberry Pi (pracují při napětí 5 V, jak i 3,3 V DC). Komunikace probíhá některým ze tří rozhraní: analogovým, I2C nebo sériovým UART. Dodatečnou předností těchto výrobků je malý pracovní proud (kolem 5 mA), což umožňuje, aby se používaly v aplikacích napájených z baterií, např. vzdálených čidlech BLE (využívajících komunikační technologii Bluetooth Low Energy).

Celý článek...

HIWIN 1a pojezd LT-TSpolečnost HIWIN, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, představí ucelenou nabídku polohovací a lineární techniky, která se vyznačuje vysokou přesností a spolehlivostí. Produkty svým charakterem a kvalitou plně splňují aktuální nároky robotizace a automatizace pro Průmysl 4.0. V centru expozice bude funkční pojezdová dráha HIWIN LT-T s průmyslovým robotem Fanuc.

Celý článek...

Elesa 1Elesa+Ganter, světový lídr v inovaci a vývoji normovaných dílů pro průmysl, představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu MSV řadu novinek a vylepšení. Naším posláním je být nejen spolehlivým partnerem, ale také nekonečnou inspirací pro konstruktéry. Nabízíme řadu elegantních a efektivních řešení.

Celý článek...

Trelle 1 FoodPro EPDMsSpolečnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh novou revoluční řadu materiálů na bázi ethylenpropylen-dienového kaučuku (EPDM) speciálně navrženou tak, aby splňovala jedinečné požadavky potravinářského a nápojového průmyslu.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..