Google překladač: English Deutsch

Bottling 1 Značení-Abrasiv-Co přinesla nová technologie při značení brusných kotoučů? Ve společnosti ABRASIV značili brusné kotouče pomocí aplikátoru etiket s dotiskem termotrasnferovou tiskárnou. Každý typ kotouče ale vyžadoval samostatný štítek, a tak se rozhodli
pro změnu. Nově vypaluje znaky na kotouče laser.

Celý článek...

Trelleborg 21 05Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh čtyři nejlepší materiály na bázi FFKM určené pro nejkritičtější těsnicí aplikace polovodičového průmyslu. Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh čtyři nejlepší materiály třídy Isolast® PureFab™, které byly speciálně vyvinuty pro kritické aplikace polovodičového průmyslu. S využitím těchto jedinečných perfluorelastomerových (FFKM) směsí mohou výrobci OEM (Original Equipment Manufacturer) a Fab zvýšit produkci svých výrobků a snížit poruchovost výrobních procesů. To vede ke snížení prostojů, prodloužení cyklů údržby, delší provozuschopnosti nástroje a tím také ke snížení celkových nákladů.

Celý článek...

Parker push 1Parker Hannifin, globální špička v oblasti pohybových a řídicích technologií, představila novou řadu inovativních řešení Push-To-Fit pro použití při lisování a spojování. Řešení Push-To-Fit kombinuje do jednoho energeticky i finančně úsporného modulu několik osvědčených spolehlivých výrobků společnosti včetně řídicí jednotky, servopohonu, motoru a elektrického tlačného pístu, které jsou propojeny softwarem. Modulární konstrukce určená pro všeobecné montážní úkony a spojovací aplikace v automobilových závodech umožňuje rychlé a snadné začlenění do procesů zákazníka.

Celý článek...

Tork 1 ilustracni-nurse-witAktuální studie ukazuje, že lidé ve veřejných prostorách stále očekávají zvýšený hygienický standard. V reakci na zvýšenou poptávku po obličejových rouškách a nutnost jejich nošení v pracovním prostředí představuje Tork novou řadu vysoce kvalitních roušek. Rozšíření už nyní široké škály zdravotnických a hygienických produktů má za cíl ještě lépe pomáhat firmám dostát očekáváním na vyšší hygienický standard. Studie Essentials Initiative , kterou si nechaly zpracovat Tork a Essity, a která čítá 10 tisíc respondentů z 10 zemí, prokázala, že lidé mají vyšší nároky na hygienický standard na veřejných místech, zejména v nemocnicích (77 %) a restauracích (60 %).

Celý článek...

HENNLICH 01 2020 11 05 HENNMobilní jednotku, která dokáže účinně dezinfikovat uzavřené prostory a omezit tak například šíření koronaviru, dodává na domácí trh dodávat litoměřická strojírenská firma HENNLICH. Zařízení vyrábí velmi jemnou „suchou" mlhovinu, která pronikne do každé části prostoru a účinně likviduje viry a bakterie. Mikroskopické kapky menší než 10 mikrometrů se v prostoru vypaří a nezvlhčují tak prostředí ani předměty. Jednotka se dá jednoduše použít například ve zdravotnických zařízeních, kancelářích, skladech, potravinářských provozech, obchodních centrech nebo i v průmyslu.

Celý článek...

Elesa webZkušenosti nás naučily, že v řadě průmyslových aplikací není důležité pouze kvalitní zpracování dílu, které zajistí bezpečný chod a spolehlivé operace během pracovního zatížení. Je to ale také bezpečnost ve smyslu zamezení neoprávněné manipulace nepovolanými osobami, nebo v kritickém okamžiku. Právě tuto bezpečnost lze často zajistit jen zámkem a klíčem. A právě tyto opakované prosby jsme vyslyšeli a zařazujeme do našeho sortimentu stále více dílů s bezpečnostním klíčem.

Celý článek...

SCHUNK 1U uchopovací technologie ADHESO se nechal SCHUNK inspirovat přírodou: adhezní síly, pomocí kterých se gekoni pohybují již miliony let po hladkých površích i vzhůru nohama, využívá nyní SCHUNK k otevírání nových možností a oblastí v manipulaci. Výhoda je zřejmá: díly lze bez dodatečné energie uchopit citlivě a bez otěru. Neustále vyvíjená řešení jsou tak rozmanitá jako samotné aplikace: od ultralehkých skleněných vláken, nejmenších SMD dílů či mikromechanických částí až po citlivé díly baterií, plastové fólie, papír, sklo nebo strojírenské komponenty s hmotností 15 kg i vyšší.

Celý článek...

MEWA-Sacon-Container-3 72 8Výrobce plastových produktů RS Kunststoff GmbH je nyní stoprocentní dceřinou společností skupiny MEWA. Oba podniky spojuje více než 20 let úspěšné obchodní spolupráce. Specialisté sídlící v německém Hanau se věnují technologii vstřikování plastů a vyrábí například naše bezpečnostní kontejnery Safety Container SaCon. Ty představují nedílnou součást systému služeb MEWA a RS Kunststoff GmbH jich pro společnost MEWA vyrobí každý rok 100 000 kusů.

Celý článek...

Trelle 02a bannerSpolečnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh nový revoluční elastomerový těsnicí materiál FoodPro™ E75F1, který je v souladu s nejkomplexnějšími globálními předpisy vztahujícími se na materiály určené pro styk s potravinami. Tento materiál byl speciálně vyvíjen pro univerzální použití v aplikacích, které řeší komplexně zpracování potravin.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

7

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..