Google překladač: English Deutsch

hennlich obr1Moderní konstrukce strojů vyžadují levné, přitom ale spolehlivé prvky, které jsou rychle dostupné. Dvojnásob to platí pro lineární vedení a kuličkové šrouby, které zajišťují pohyb strojních dílů. Firma HENNLICH vychází těmto požadavkům vstříc. Nalezli jsme komplexní řešení pro 3 klíčové body, které tvoří předpoklad pro efektivní stavbu stroje či zařízení, totiž spolehlivá funkce, dostupnost a rychlost dodávky.

Celý článek...

ge obr2Kovová součástka velikosti pěsti, která ukrývá teplotní čidlo přívodu kompresoru v proudovém motoru, je zatím stěží známá i mezi opravdovými nadšenci do aviatiky. Nyní se však stane symbolem jedné z největších proměn procesu konstrukce proudových motorů. Kryt senzoru s označením T25 se stal první součástkou vyrobenou pomocí 3D tisku certifikovanou americkým Federálním úřadem pro civilní letectví (FAA) k použití v komerčních proudových motorech GE.

Celý článek...

binzel obr01Produkty společnosti ABICOR BINZEL jsou historicky vnímány jako jakýsi etalon v oblasti hořáků pro ruční svařování. ABICOR BINZEL jako první prosadil myšlenku jednotné koncovky připojení hořáku ke svářečce tak, aby byly hořáky na svářečky různých výrobců zaměnitelné a uživatel tak mohl držet jednotnou zásobu spotřebních dílů.

Celý článek...

festo9Během několika uplynulých let se zřetelně objevuje širší spolupráce mezi výrobci strojů a jejich dodavateli. Důvodem je nejen stále složitější a náročnější technika, vyžadující stále více specializovaných znalostí, ale také potřeba optimalizovat. Snížení pracnosti a současně dokonalé využití všech komponentů bez zbytečných rezerv se zdá být protichůdným požadavkem.

Celý článek...

nsk1Nová lineární vedení NH/NS mají dvakrát větší provozní životnost než vedení předchozí generace (řady LH/LS). Ačkoliv mají stejné rozměry, jejich dynamická únosnost je díky optimalizované geometrii oběžných drah kuliček o třicet procent vyšší. Trojnásobná je také maximální dovolená rychlost, od 150 do 300 m/min (2,5 až 5 m/s).

Celý článek...

hym1Hymod vyvažovací modul pro hydraulické sítě, zkonstruovaný s ohledy na konstantní průtok v primárním okruhu, proměnný průtok v sekundárním okruhu a maximální energetickou účinnost systémů vytápění nebo chlazení. Je navržen zvláště pro systémy s vytápěnou či chlazenou plochou do 3 000 m2 a zásobuje fancoilové jednotky vodou dle požadavku. Hymod zlepšuje energetickou účinnost pomocných zařízení o až 40 %.

Celý článek...

gates1Společnost Gates, přední výrobce hadic a řemenů, vyvinul novou spojku iLok™. Spojka iLok™ je odpovědí společnosti Gates na tradiční skobové spojky používané v dolech. Je navržena speciálně pro zvýšení bezpečnosti a podstatné zkrácení odstávky při odpojování a opětovném spojování spojky, což je u důlních instalacích využívajících metodu „longwall" klíčový problém.

Celý článek...

arpro1Venkovní sporty v Evropě získávají stále větší popularitu. Stále více lidí se věnuje běhu, cyklistice a vodním sportům a právě u těchto sportů se v roce 2015 i následujících letech očekává nejrychlejší růst. S ohledem na tento trend hledají designéři sportovního vybavení možnosti využití inovativních materiálů, jako je například ARPRO® – lehký materiál z nabídky společnosti JSP – který již našel uplatnění při výrobě sportovního vybavení, jaké bude vyhovovat i budoucím nárokům.

Celý článek...

bradyy1Profesionální značení potrubí může v závodě fungovat vždy fungovat jako živá projektová dokumentace, která technikům pomáhá v rozhodování, kde a kdy zasáhnout. Pokud je značení potrubí správně použito, zaměstnanci i dodavatelé je mohou používat jako pomůcku pro rychlé pochopení způsobu, jakým závod funguje. Společnost Brady nabízí trvanlivé, profesionální značení potrubí, které odpovídá legislativním požadavkům a přizpůsobí se jakékoli normě, ať už podnikové, či národní.

Celý článek...

Strana 6 z 79

6
Foxconn

Kalendář akcí

<<  Září 2016  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..