Google překladač: English Deutsch
Inzerce

hennlich novy obrNěmecká společnost igus®, kterou v Česku výhradně zastupuje firma HENNLICH, rozšířil program ethernetových kabelů pro použití v energetických řetězech. Nyní nabízí 27 různých typů vedení v sedmi rozdílných cenových kategoriích. S tímto světově největším portfoliem ethernetových kabelů pro pohyblivé aplikace umožňuje igus® svým zákazníkům správný výběr vhodné kabeláže pro každou aplikaci.

Celý článek...

SALDA-SmartyZvyšování hospodárnosti získává v oboru vytápění, ventilace a klimatizace stále vyšší prioritu. Společnost SALDA, uznávaný lídr v oblasti výroby vzduchotechnických zařízení, proto vyvinula sortiment vzduchotechnických systémů, které mají o 2 % vyšší tepelnou účinnost a nejvyšší třídu vzduchotěsnosti A1.

Celý článek...

skfV německém Schweinfurtu v této době probíhá stavba nevídaných rozměrů, do které se společnost SKF rozhodla investovat 40 mil Euro. Jedná se o výstavbu nejvýkonnějšího zkušebního centra pro velkorozměrová ložiska na světě. Německý Schweinfurt byl zvolen z toho důvodu, že se zde nachází výrobní závod, ve kterém se vyrábí velkorozměrová ložiska pro větrnou energii.

Celý článek...

hennlich obr1Iglidur® J3, který neobsahuje PTFE, můžeme s klidem označit za „maratonce" mezi vysoce výkonnými polymery. Na český trh novinku společnosti igus® dodává litoměřická firma HENNLICH. Iglidur® J3 zvyšuje životnost zvláště u aplikací s nižším a středním zatížením a hodí se proto nejlépe pro výrobu jízdních kol, zkušební roboty, jeřábové kočky a stroje na stříhání drátů. Iglidur® J3 je součástí sortimentu iglidur®, který je již dnes k dispozici skladem ve 113 standardních rozměrech.

Celý článek...

parker1Společnost Parker Hannifin, globální lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, vylepšil řadu solenoidových ventilů Parker pro motory vozidel splňujících ekologickou normu Euro 6. Divize Fluid Control této společnosti vyvinula řadu ventilů, které přispívají ke snižování emisí, zejména oxidů dusíku (NOx) a pevných částic (PM), zlepšují řízení motoru a dodávky paliva a umožňují řízení systémů s alternativními palivy (CNG/LNG).

Celý článek...

az-IMG 0801Společnost AZ-Pokorny vyvinula unikátní připojovací vodovodní hadice, které ochrání budovu před vytopením dvojnásobně déle, než je jejich projektovaná životnost, tedy až 100 let. Inovativní připojovací hadičky jsou vyrobeny pouze z nerezové oceli a obsahují bezpečnostní prvky proti poškození nebo roztržení.

Celý článek...

medicom1Průmyslová divize společnosti Medicom a.s. se věnuje laserovým technologiím již čtvrt století. První svařovací laser řady AWW určené ke svařování plastových dílů byl vyroben v roce 2009 a od té doby trvale stoupá počet aplikací využívajících toto zařízení. Článek mapuje některé důležité aspekty této technologie z pohledu výrobce laserů a systémového integrátora v jednom.

Celý článek...

matis obr1Italský výrobce zdvihových a kuželových převodovek, firma UNIMEC, pokračuje ve svém růstu. V současné době dokončuje nový projekt reorganizace a řízení výroby, který firmě umožní ještě výrazněji se prosazovat i na světovém trhu. V České republice značku UNIMEC reprezentuje brněnská firma matis s.r.o.

Celý článek...

leonardo obr4Laserové svařování plastů se stalo pokrokovou a důležitou průmyslově používanou technologií v posledním desetiletí. Pokračující rozvoj nových laserů s vlnovou délkou ve viditelném spektru (zelený laser) a blízké infračervené oblasti spektra v koordinaci s vývojem souvisejících absorbérů přidaných do plastových materiálů poskytují možnost spojování dříve nespojitelných materiálů. Automobilový průmysl, zdravotnický průmysl, elektronický průmysl jsou jen některé oblasti, kde je technologie laserového svařování plastů široce realizována.

Celý článek...

Strana 6 z 82

6

Kalendář akcí

<<  Květen 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..