Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

TZ HENNLICH 2016 10 26 O-50V kabelech chainflex® CFRIP od firmy igus, kterou v Česku výhradně zastupuje společnost HENNLICH, lze pomocí integrovaných vláken CFRIP® rychle a bezproblémově ručně odstranit vnější i vnitřní plášť kabelu. Zatím je skladem k dodání již ve 569 typech kabelů chainflex®.

Celý článek...

9elesa obr4Elesa+Ganter je na Mezinárodním strojírenském veletrhu již tradičním vystavovatelem. Stejně jako na předchozích ročnících, i tentokrát míří na veletrh s nabídkou nejširšího portfolia průmyslových součástí na světě, doplněnou o řadu letošních novinek. Výrobce, který letos oslavil již 75 let existence značky Elesa, se zaměřuje nejen na normované prvky, ale myslí i na individuální potřeby svých zákazníků.

Celý článek...

Push-Lok-Range-High-res
Společnost Parker Hannifin, světový lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, zavádí novinky v sortimentu hadic Push-Lok®. Důraz je kladen na jednoduchou volbu hadice pro konkrétní aplikaci s ohledem na aktuální potřeby trhu a funkcionalitu. Tyto novinky eliminují duplicity produktů a zároveň je uvedena na trh nová vysokoteplotní hadice Push-Lok®846.

Celý článek...

SKF-SealJet-OlomoucSKF přinesla do České republiky novinku ve výrobě těsnění. Jedinečnost stroje spočívá v kompaktní kostrukci a jednoduché obsluze, což umožňuje umístění přímo v prodejním prostoru. Zákazníci tak mohou sledovat výrobu těsnění, které si právě objednali. V tuto chvíli je již první stroj SKF SEALJET DD 010 přístupný na pobočce Autorizovaného distributora SKF, Ložiska Vilim v Olomouci.

Celý článek...

Mavic-ARPRO-wheelSpolečnost MAVIC, specializovaný výrobce jízdních kol, využila technologických možností lehkého materiálu ARPRO® k vytvoření patentované profesionální řady kol závodní kategorie. Tato inovativní kola určená nadšencům cyklistických závodů poskytují technicky vyspělou alternativu drahého karbonu.
CXR Elite Wheel-Tyre System z materiálu ARPRO®, který byl poprvé představen 31. srpna na veletrhu Eurobike, se bude vyrábět ve třech variantách: standardní, pro kola s kotoučovými brzdami a s exkluzivní technologii Exalith.

Celý článek...

nsk 1Společnost NSK rozšířila svou nabídku kompaktních aktuátorů určených pro aplikace s vysokým zatížením v průmyslových strojích. Lineární jednotky řady Toughcarrier, kterými společnost doplnila stávající řadu Monocarrier MCH, jsou lineární jednotky určené k okamžité instalaci např. v obráběcích strojích, robotických manipulátorech, montážních a svařovacích linkách v automobilovém průmyslu nebo v měřicích zařízeních.

Celý článek...

arpro obrARPRO® nabízí prodejcům oděvů ekologičtější a úspornější řešení pro výrobu figurín. Původně se vyráběly z laminátu, který však nelze recyklovat. Nově vyvinuté figuríny jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu ARPRO®. Společnost Lideimmagine, výrobce inovativních figurín, nyní s využitím lehkého a plně recyklovatelného materiálu ARPRO® vytvořila nové figuríny Livelymen®.

Celý článek...

festo obrOdprašovací ventily VZWE společnosti Festo čistí systémy pro zachycování prachu krátkým prudkým nárazem vzduchu. Odprašovací ventily VZWE společnosti Festo brání zanesení systémů pro zachycování prachu. Krátkým prudkým nárazem vzduchu se odolné ventily starají o průchodnost filtrů v mnoha odvětvích průmyslu.

Celý článek...

parkerhan2Společnost Parker Hannifin, globální leader v technologiích pohybu a řízení, představila svůj inovační pneumatický HASV Air Saver Module (modul pro úsporu vzduchu) pro použití s ofukovacími pistolemi. Modul HASV byl navržen tak, aby z pistole vystupoval spíše pulzující a ne trvalý průtok vzduchu, což může snížit spotřebu vzduchu a elektrické energie až o 35 %.

Celý článek...

Strana 6 z 84

6
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..