Google překladač: English Deutsch

Energiepark-Mainz-02Společnost Siemens uvedla do provozu největší elektrolytickou výrobnu vodíku na světě – Energiepark Mainz. Zařízení, které se nachází v německé Mohuči, je unikátní nejen svojí výrobní kapacitou, ale také svojí schopností efektivně zužitkovávat nadbytečnou energii z obnovitelných zdrojů při produkčních špičkách. Celý projekt, na kterém se podíleli i odborníci ze společnosti Linde a RheinMainské univerzity, trval tři roky, a jeho realizace vyšla na 17 milionů eur.

Celý článek...

Amper 2017

nskk1Společnost NSK uvede na veletrhu EMO Milano 2015 (5. až 10. října) mnoho inovačních produktů, které mají specifické výhody pro ty konstruktéry obráběcích strojů, automatizační techniky a zařízení pro manipulaci s materiálem, jež chtějí být o krok před konkurencí.Návštěvníci stánku B08 C07 (hala 9) se přesvědčí, proč se generace konstruktérů obráběcích strojů při zajištění přesného pohybu a řízení spoléhají na techniku NSK.

Celý článek...

wavin2Společnost Wavin Ekoplastik, přední český dodavatel plastových potrubních systémů, slaví hned dvoje kulatiny. Nejen že mateřská společnost Wavin dosáhla již 60. výročí od svého založení, ale i samotný Wavin Ekoplastik završil celé čtvrtstoletí na českém trhu. Společnost Wavin sídlí v Nizozemí a působí celkem ve 40 zemích světa.

Celý článek...

nsk1Optimalizovaná dělená válečková ložiska od NSK, určená speciálně pro konvertory a linky kontinuálního lití, poskytují mnohé výhody jako např. o 30% delší válečky umožňující přenést vyšší zatížení. Prodlužuje se tím interval mezi výměnami ložisek, a to pomáhá koncovým uživatelům zkracovat celkovou dobu odstávek.

Celý článek...

koll1Společnost Salvagnini, přední světový výrobce ohýbaček plechů, přechází u své nové generace strojů P2lean od tradiční architektury pohonů k novému řešení, které pro regulaci polohy používá místo servoměničů instalovaných centrálně v rozváděči distribuované servozesilovače. Toto řešení s pohony řady AKD-D od firmy Kollmorgen přináší výrazné úspory nákladů při výrobě i provozu stroje.

Celý článek...

Nomex1Společnost DuPont dosáhla mimosoudního vyrovnání v případu zneužití značky DuPont™ Nomex® společnostmi DeLUX-SM, s.r.o. a Lubomír Mlček – ASTONA. Slovenský výrobce dodával na trh ochranné oblečení pro pracovníky energetiky a plynárenského průmyslu pod značkou NOME. Dále uváděl, že se skládají z 93 % z vláken NOMEX®. Provedené testy ale prokázaly, že výrobky vlákna NOMEX® vůbec neobsahovaly.

Celý článek...

skf1Společnost Lincoln CZ s.r.o. slaví letos 20 let své existence a mění své jméno na SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o. Společnost SKF oznámila, že ke dni 16. 6. 2015 změnila název své společnosti Lincoln CZ s.r.o. na SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.

Celý článek...

Lahev1Výjimečná láhev Cachaça Yaguara vyrobená společností O-I se stala vítězem nejvýznamnější soutěže obalového průmyslu WorldStar Award organizované Světovou obalovou organizací. Slavnostní vyhlášení proběhlo na veletrhu IPACK-IMA v Miláně v Itálii. Celkem bylo oceněno 148 vítězů z 33 zemí, na veletrhu si cenu osobně převzalo 84 oceněných.

Celý článek...

Magna vyroba2Společnost Magna Exteriors & Interiors Bohemia vyrábí ve svém závodě v Libáni umělé kůže pomocí moderní SLUSH technologie. Umělé kůže se následně využívají při výrobě interiérových prvků ve vozidlech, typickým produktem této technologie je přístrojová deska. Při výrobě touto metodou však docházelo k častému výskytu zmetků, a proto se společnost Magna rozhodla tento problém řešit.

Celý článek...

Strana 6 z 80

6
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce