Google překladač: English Deutsch

Detemo iaSpolečnost Riken Keiki se již více než 100 let zabývá výrobou a prodejem nejkvalitnějších detektorů plynů a bezpečnostního vybavení. Jejich produkty se používají v mnoha odvětvích, jako jsou průmysl, doprava a veřejná infrastruktura, aby byla zajištěna maximální bezpečnost zaměstnanců a veřejnosti.

Celý článek...

Kaletech 1 clanek---Tavna-jV téměř každé výrobní lince se najde místo, kde je třeba aplikovat lepidlo a uzavřít balení před expedicí. Především v provozech s větším objemem výroby jsou na uzavření balení a lepený spoj kladeny vyšší nároky. Musí spolehlivě držet, rychle ztuhnout, být odolný vůči vnějším vlivům a lepidlo nesmí kontaminovat produkt nebo výrobní linku. Ze všech možných způsobů lepení je nejrozšířenější lepení pomocí tavných lepidel známé také jako „hotmelt" a to právě proto, že dokáže spolehlivě splnit výše zmíněná kritéria. Navíc je možné jej plně automatizovat.

Celý článek...

HENNLICH 1 2023 03 27 HENNLJe největší vodní elektrárnou v ČR s výkonem 2 x 325 MW, má největší spád v Česku a také má největší reverzní vodní turbínu z elektráren v Evropě – elektrárna Dlouhé Stráně. Další zajímavostí je nyní také systém vytápění, které zajišťují dvě nově instalovaná tepelná čerpadla Waterkotte systému voda-voda o jmenovitém výkonu 2 x 185 kW. Systém pro firmu ČEZ, která elektrárnu vlastní, navrhla a realizovala divize G-TERM litoměřické společnosti HENNLICH.
Tomáš Holčák, vedoucí divize G-TERM: „Unikátní přečerpávací elektrárna nám umožnila navrhnout zajímavé řešení celého systému vytápění pomocí tepelných čerpadel. Díky nádrži chladicí technologické vody jsme mohli využít systém voda-voda, kde je jako vstupní médium na primární straně použita voda z řeky Divoká Desná. Ta zároveň slouží jako chladící voda výrobních soustrojí a blokových transformátorů."

Celý článek...

Kaletech 1 a Aero 01Sprejová aplikační hlava Aero je na trhu od roku 2021. Za tu dobu se velmi osvědčila pro plošný nános termoplastických a reaktivních lepidel. Nyní Švýcarský výrobce technologie lepení Robatech představil novou verzi s možností až 10 aplikačních trysek a externím ohřevem vzduchu. Hlava je vhodná pro plošný nános lepidla na výrobky s nestandardním tvarem a povrchem. Uplatnění najde především při lepení čalounění interiérů automobilů nebo lepení izolačních materiálů ve stavebnictví. Hlava Aero nanáší termoplastická nebo reaktivní tavná lepidla a lze aplikovat i tavná lepidla s vysokou viskozitou.

Celý článek...

NSK 1a CON CMZ-lathes-underSvětově proslulý španělský výrobce soustruhů CMZ si pochvaluje více než 25 let špičkové technické spolupráce s firmou NSK, specialistou na lineární techniku a ložiska. Stroje společnosti CMZ obsahují inovativní řešení NSK, která zahrnují kuličkové šrouby, lineární vedení a vysoce přesná ložiska. Pokračující partnerství pomáhá upevnit vedoucí postavení společnosti CMZ v Evropě. Firma díky vysokému výkonu a účinnosti svých soustruhů přes 80 % své výroby exportuje.

Celý článek...

Fronius 1 SE PPIC Energy StPři ročních srovnávacích testech akumulátorů prováděných Vysokou školou technickou a ekonomickou (HTW) v Berlíně se společnost Fronius opět umístila na předních příčkách, a to díky vysoké účinnosti systému. V referenčním případě 5 kW byl oceněn střídač Fronius Primo GEN24 6.0 Plus a v referenčním případě 10 kW střídač Fronius Symo GEN24 10.0 Plus. Společnost Fronius navíc jako jeden ze dvou výrobců znovu dosáhla s oběma výrobky třídy energetické účinnosti A.

Celý článek...

Trelle 01 OKÚčinné utěsnění má zásadní význam pro ochranu systémů rotačních pohybů před vnějšími nečistotami a pro zajištění dlouhodobého a efektivního výkonu.
Společnost Trelleborg uvádí na trh nový V-kroužek Forsheda®, jehož jedinečná konstrukce efektivně zabraňuje vnikání nečistot.

Celý článek...

HENNLICH 1 2023 03 13 EnergNa celkem šesti molech a úvazištích na Labi zajistí přívody energií energetické řetězy firmy HENNLICH. Mola a úvaziště na Labi procházejí významnou rekonstrukcí tak, aby mohla lépe sloužit zvyšující se rekreační lodní dopravě. Právě zajištění přívodů energií při kolísající hladině řeky tvoří důležitou část pro spolehlivé krátkodobé zakotvení ve veřejných přístavištích.

Celý článek...

wemac 1 Obrazek-1-A MIST-2Je několikaletý bezúdržbový provoz opravdu možný?
V současné době se na trhu objevují filtrační jednotky, které jsou k dispozici za překvapivě nízké ceny. To je samozřejmě velmi lákavé, ale taková nabídka obvykle obsahuje čertovo kopýtko – a tím jsou provozní náklady. A protože podobná zařízení nepořizujeme na jednu sezónu, jsou právě reálné provozní náklady to, o co by se zájemci o tuto technologii měli starat především.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..