Google překladač: English Deutsch

asco ventily Nové-353-11-2-Společnost Emerson rozšířila nabídku rozměrů pulzních ventilů serie 353 o velikost 1 ½". Nový ventil s připojovacím rozměrem 1½" poskytuje optimální výkon při pulzním čištění filtru a vyniká špičkovými tlaky, rychlou instalací a vynikajícím průtokem. Pulzní ventily serie 353 jsou navrženy tak, aby rychle dodávaly vysokoenergetický puls tlakového vzduchu do filtračních elementů tak, aby z nich maximálně exektivně odstranily nahromaděné odfiltrované médium a obnovily tak proudění vzduchu v systému filtru.

Celý článek...

Trelleborg 1 Life-Changing-Současný trend miniaturizace tzv. nositelné elektroniky, digitálních zdravotnických pomůcek a implantabilních zdravotnických prostředků nabízí pacientům nové a život měnící výhody. To také přináší nové výzvy pro design a výrobní procesy, které jsou potřebné pro tyto pokročilé technologie. Když k tomu přidáme stále se zpřísňující předpisy týkající se zdravotnických zařízení a také neustálou touhu urychlit uvedení nových produktů na trh, je evidentní, že zdravotnictví vyžaduje inovativní partnery.

Celý článek...

Coroll 1Způsob montáže zásadně ovlivňuje přesnost, životnost a výkon ložisek, proto je nutné věnovat jí patřičnou pozornost, stanovit správný postup montáže a případně i demontáže.
Vždy je nutné vycházet z potřeb konkrétního ložiska a jeho uložení.

Celý článek...

HENNLICH 2021 09 02 Vysoká-Pouzdra vyrobená z vysoce výkonného polymeru iglidur W360 zajišťují přesný a plynulý pohyb. Vysoce přesný pohyb po hřídeli – to zajišťuje nová série kluzných pouzder W360CM, kterou vyvinuta německá firma igus. Tu na českém trhu výhradně zastupuje litoměřický HENNLICH. Polymerová pouzdra se skládají z hliníkového domku a tenké vložky, která zajišťuje plynulý a tichý pohyb kombinovaný s vysokou tuhostí. Ložisko nemá téměř žádnou vůli a díky použití vysoce výkonného polymeru iglidur W360 ho není potřeba mazat. Rozměry nové řady odpovídají kovovým kuličkovým objímkám, takže je lze snadno nahradit jedna ku jedné.

Celý článek...

EG lg faviconPrůmyslové stroje mají nekonečné množství účelů. Jednou z běžných funkcí je například přesné odměřování, řezání a ohýbání, a to i pod konkrétním úhlem. K tomuto účelu slouží různé digitální odměřovací jednotky, říkáme jim také ukazatele polohy. Takové ukazatele polohy mohou pomáhat například také přesnému nastavení šířky dopravníku. Trendem je pak mít přehled, či přímo kontrolu nad nastavením této polohy přímo z řídícího stanoviště. Proto jsme se zaměřili na vývoj měřících jednotek a ukazatelů polohy s přenosem dat vzduchem.

Celý článek...

Trelle uvod Multicomponent-Současnost vyžaduje nová, inovativní řešení. S rostoucími nároky na těsnicí prvky v mnoha průmyslových odvětvích poskytují vícekomponentní technologie dokonalá řešení v těch případech, kdy jednokomponentní součástka nevyhovuje požadavkům.

Celý článek...

NSK 01 37273 CON glas-recycKrátké školení a použití profesionálních nástrojů od NSK: pomocí těchto dvou jednoduchých opatření dokázala společnost působící v odvětví recyklace skla snížit náklady na pracovní sílu potřebnou pro výměnu ložisek čtyřnásobně a prodloužit životnost namontovaných ložisek. V současné době je u mnoha druhů materiálů oběhové hospodářství teprve cílem, ale v případě skla je to po celá desetiletí běžná praxe. Zavedený řetězec recyklace skla významně přispívá k ochraně zdrojů přírodních surovin.

Celý článek...

TZ HENNLICH 2021 08 28 VeleckyTéměř 10 let zkušeností má strojírenská firma s dodávkami pneumaticky do průmyslových firem v Česku. Kde se pneumatika nejvíc uplatňuje? Jaké má pneumatika Hennlich přednosti? Jaká je perspektiva dalšího vývoje? To v rozhovoru říká Jaroslav Velecký, který v Hennlichu vede tým pneumatiky.

Celý článek...

faviconElesa+Ganter jakožto světový specialista a výrobce normovaných dílů do průmyslu se neobává žádných výzev. Proto v našem sortimentu naleznete řadu dílů specifických vlastností. Normované díly se specifickými vlastnostmi a ergonomickým designem, které jsou v souladu s přísnými směrnicemi pro splnění konkrétních potřeb a aplikací. Takovým požadavkem může být například zajištění bezpečnosti v prostorách, kde hrozí elektrostatické výboje, nebo hrozí dokonce požár.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

5

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..