Google překladač: English Deutsch

Elesa 1 HPI ELE SuperTechnoK rozšíření polymerů (plastů), jako materiálů užívaných v různých průmyslových odvětvích a pro technické výrobky obecně, docházelo už v šedesátých letech. Obrovský nárůst tzv. inženýrských plastů můžeme sledovat ale až v současnosti. A to nejen na průmyslových strojích, ale i v každodenním životě, všude kolem nás. Tyto speciální plasty pak běžně nahrazují i materiály doposud považované za luxusní, jako je například dřevo, sklo ale i různé kovové slitiny.

Celý článek...

Bottling PrintingZabýváme se průmyslovým značením a automatizací v oblasti strojírenství, automotive, obalářství, zdravotnictví, potravinářství a mnoho dalšího.
S našimi stroji potisknete naprosto cokoliv: čárové kódy, QR kódy, data expirace, sériová čísla, časové formáty, EAN kódy, statické texty či loga.
Zajišťujeme komplexní služby v oblasti značení. Pomůžeme Vám s výběrem stroje a postaráme se Vám o jeho pravidelný servis.

Shell iss 9650 04028Zákazníci si nyní mohou zvolit maziva s neutrální uhlíkovou stopou napříč spotřebitelskými a komerčními značkami. Společnost Shell zahájila dosud nejrozsáhlejší program uhlíkové neutrality v odvětví maziv. Společnost Shell dnes oznámila, že svým zákazníkům nabídne maziva s neutrální uhlíkovou stopou napříč celou řadou svých produktů určených pro osobní vozidla, velké naftové motory nákladních vozidel a průmyslové sektory. Tato iniciativa naplňuje rostoucí přání řidičů osobních a nákladních vozidel snížit svou uhlíkovou stopu a umožňuje jim kompenzovat emise z nákupu maziv.

Celý článek...

Elesa 1 GN-36 aElesa+Ganter je na trhu normovaných dílů desítky let a vždy jsme se snažili přicházet s novými a novými řešeními. Mnoho dílů, které jsou dnes standardizované, jsme jako standard zavedli jako první. Vždy se při tom snažíme sledovat nové trendy a jak naši zákazníci řeší různé technické výzvy. A to je příběh i nově uvedeného typu polohovacích nohou GN 36 a dalších odvozených variant.

Celý článek...

Trelle 01Komponenty v tekutinových systémech plní stěžejní funkce a používají se v celé řadě zařízení - od traktorů, bagrů a dalších terénních zařízení, až po výrobní stroje, jako jsou například vstřikovací lisy. Tyto komponenty a těsnicí prvky musí být spolehlivé, s dlouhou životností a schopné provozu v náročných podmínkách.

Celý článek...

Elesa 1Hřídelové spojky od firmy Elesa + Ganter přenášejí rotační pohyb a točivý moment z hřídele na hřídel. Rovněž vyrovnávají tolerance a mechanické vady, které by jinak vedly k poškození pohonné jednotky nebo chybnému nastavení. Portfolio společnosti Elesa + Ganter nabízí tímto dokonalé řešení pro prakticky každou situaci.

Celý článek...

SpojmontNový stroj uvedla v prosinci do provozu společnost Spojmont ze skupiny BR Group. Jeho nákup byl v letošním roce další zásadní investicí této ostravské strojírenské firmy. Stroj Dynamic Line od společnosti Dopag slouží k nanášení litého těsnění. To je zárukou těsnosti dveří u kabinetů, které společnost vyrábí a montuje. Jedná se například o telekomunikační kabinety, které se instalují ve venkovních prostorech. Kvalita utěsnění je velmi důležitá, aby se voda nedostala k vnitřním elektro dílům a nezkratovala je.
„Nyní nabízíme produkty s vyšší přidanou hodnotou včetně kompletní mechanické montáže, naši zákazníci je pak dovybavují elektrozařízením a bateriemi," vysvětlil výkonný ředitel Spojmontu Pavel Nápravník.
Pořizovací cena nového stroje byla bezmála 5 milionů korun. Okamžitě po instalaci v prosinci ho firma začala využívat k výrobě zakázek pro svého klíčového klienta, společnost Vertiv. Zařízení ale bylo zásadním předpokladem i pro další rozšiřování zákaznického portfolia výrobců telekomunikačních kabinetů, venkovních rozvaděčů a datacenter.
Už letos v březnu Spojmont zakoupil nový dělicí stroj TruMatic 7000 za přibližně 28 milionů korun. Zařízení nejmodernější generace kombinuje technologie vysekávání a laserového vypalování, které se jinak provádí na dvou samostatných strojích. Tím podstatně snižuje operační čas, rozšiřuje technologické možnosti a automatizuje rukodělnou práci. Nákup stroje byl letošní první velkou investicí ve skupině BR Group a dosud největší investicí ve Spojmontu od jeho zařazení do skupiny v roce 2015.
Přes letošní částečný propad zakázkové náplně i výroby, způsobený epidemií nemoci covid-19, se ostravské strojírně Spojmont daří zvládat koronakrizi v dobré finanční kondici a hledá další kvalifikované zaměstnance. Volná místa jsou zejména na pozicích operátorů a seřizovačů CNC strojů. Prostor firma dává i čerstvým absolventům odborných škol.

www.spojmont.com

Pneumax 1 GammaRok 2020 bude světovou ekonomikou považován za obtížný, ale takové roky jsou často pro společnosti podnětem k tomu, aby se vydaly novým směrem, inovovaly a investovaly za účelem vytváření hodnoty a podpory svého podnikání. To je případ společnosti Pneumax S.p.A., společnosti se sídlem v provincii Bergamo, která je již více než čtyři desetiletí globálním nositelem „Made in Italy" a zaznamenává neustálý růst v tak strategickém odvětví, jakým je automatizace.

Celý článek...

cleanflex-easy 0Pistole typ CleanFlex Easy se používá pro čištění a eliminaci elektrostaticky nabitých povrchů. Pistole má velmi unikátní vlastnosti dříve nepoužité, které umožňují
všestranné použití. Ergonomická konstrukce, držení v ruce nebo na závěsu, menší spotřeba stlačeného vzduchu, nízká úroveň hluku, optimální ofukovací síla. Pistole je napájená 24 V DC integrovaným zdrojem pro ionizaci.

Celý článek...

Strana 5 z 109

5

Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..