Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce
T+T 10/2008

Orlík-Kompresory uvádí na trh modernizovanou řadu šroubových kompresorů ORL 4 – 5,5 -7,5 EO. Kromě mnohých technických vylepšení se kompresory typové řady ORL EO vyznačují velmi tichým a ekonomickým provozem.

Celý článek...

Inzerce
T+T 10/2008

Nový Mobilní Air System (MAS) je inovativní, mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné dílny. Spojuje v sobě silné stránky stacionárního kompresoru s výhodami kompresoru mobilního. Výsledkem je malá revoluce: mobilní systémové pracovní místo, které se obejde bez rozvodu stlačeného vzduchu a které je využitelné v celém prostoru dílny i mimo ni. Výkon, systémové příslušenství a mobilitu – to vše nabízí „dílenský mobil“.

Celý článek...

Společnost Atlas Copco oznámila, že její vysokotlaké kompresory ZD používané při výrobě PET lahví nabízejí jako první na světě 100 % certifikovaný bezolejový vzduch s certifikací ve třídě 0. Při výrobě PET lahví pro balenou vodu, nealkoholické nápoje, ovocné džusy a další nápoje je tak účinně eliminováno riziko jakéhokoliv znečištění olejem. Stlačený vzduch byl certifikován v kategorii „třída 0“ ve smyslu obsahu oleje. Stopy oleje nebyly zjištěny při žádných podmínkách testování. Kompresory řady ZD společnosti Atlas Copco zůstávají nejúčinnějšími a nejtiššími dostupnými kompresory pro tlak 40 barů při současném zachování flexibility a spolehlivosti vyžadovanými rozsáhlým odvětvím výroby PET lahví.

Celý článek...

Inzerce
kompletní výbava na míru

Nový Mobilní Air System (MAS) je inovativní mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné dílny. Spojuje v sobě silné stránky stacionárního kompresoru s výhodami kompresoru mobilního. Výsledkem je malá revoluce: mobilní systémové pracovní místo, které se obejde bez rozvodu stlačeného vzduchu a které je využitelné v celém prostoru dílny i mimo ni. Výkon, systémové příslušenství a mobilita – to vše nabízí revoluční „dílenský mobil“.

Celý článek...

Nový Mobilní Air System (MAS) je inovativní, mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné dílny. Spojuje v sobě silné stránky stacionárního kompresoru s výhodami kompresoru mobilního. Výsledkem je malá revoluce: mobilní systémové pracovní místo, které se obejde bez rozvodu stl. vzduchu a které je využitelné v celém prostoru dílny i mimo ni. Výkon, systémové příslušenství a mobilitu – to vše nabízí revoluční „dílenský mobil“.

Celý článek...

Inzerce
pro konstrukce vzduchových a chladicích kompresorů

Magnetická ložiska SKF a vysokootáčkové motory s permanentními magnety přinášejí technický pokrok do konstrukce vzduchových a chladicích kompresorů a zvyšují účinnost z 75 % na 85 %. Magnetická ložiska SKF jsou součástí nových řešení s přímým pohonem s proměnnými otáčkami, která umožňují nahradit šroubové kompresory odstředivými turbostroji v systémech se vzduchovými a chladícími kompresory a přispívají ke zvýšení typické účinnosti.

Celý článek...

Společnost Atlas Copco představuje nové vzduchové kompresory se vstřikováním oleje řady GA. Každá součást nové řady GA byla pečlivě hodnocena a vytvořena tak, aby byl zákazníkům nabídnut vysoce spolehlivý a energeticky účinný výrobek.

„Nová řada kompresorů se vstřikováním oleje GA+ je výsledkem neustálých investic do vývoje výrobků a ještě více posílí naše výsadní postavení v oblasti technologie kompresorů,“ říká Ronnie Leten, President obchodní oblasti Compressor Technique společnosti Atlas Copco. „Snaha společnosti o energetickou účinnost, při níž se dbalo na ochranu životního prostředí a klimatické změny, dala vzniknout zcela nové řadě kompresorů, která je v souladu s vizí společnosti Atlas Copco.“

Celý článek...

Nový typ šroubového kompresoru s frekvenčním měničem ORL 55-90 V od tradičního českého výrobce kompresorové techniky ORLÍK-KOMPRESORY, v. d., úspěšně prošel 20. února náročným oponentním řízením (členové komise byli mimo jiné doc. Ing. Pavel Novák, CSc z ČVUT Praha a doc. Ing. Kamil Kolarčík, CSc z VŠB-TU Ostrava), a může tak být zařazen do výrobního programu firmy a nabídnut zákazníkům. Jeho vývoj finančně podpořila také Evropská unie, která poskytla v rámci programu „Impuls“ finanční dotaci.

Celý článek...

Při mechanickém zpracování kovu a aluminia vzniká spousta odštěpků, které se časem nepříjemně hromadí. Nový Combi-Press WTH vyznačující se novým WL jednohřídelovým drtičem a briketovým lisem zpracuje odštěpky do aluminiových briket. Takto se zbytky materiálu mohou brilantně recyklovat.

Celé zařízení pracuje kompaktně, osvědčí se zvláště jako výsledek neustále se zvyšující automatizace v kovovém průmyslu a jako pomoc ve výrobním závodě. Velké kusy odštěpků jsou sesypány do šrotovací jednotky a poté upraveny do kousků, které svojí délkou odpovídají možnosti výroby speciálních briket.

Celý článek...

Strana 8 z 11

8
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..