Google překladač: English Deutsch
Inzerce
T+T 10/2008

Orlík-Kompresory uvádí na trh modernizovanou řadu šroubových kompresorů ORL 4 – 5,5 -7,5 EO. Kromě mnohých technických vylepšení se kompresory typové řady ORL EO vyznačují velmi tichým a ekonomickým provozem.

Celý článek...

T+T 10/2008

Nový Mobilní Air System (MAS) je inovativní, mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné dílny. Spojuje v sobě silné stránky stacionárního kompresoru s výhodami kompresoru mobilního. Výsledkem je malá revoluce: mobilní systémové pracovní místo, které se obejde bez rozvodu stlačeného vzduchu a které je využitelné v celém prostoru dílny i mimo ni. Výkon, systémové příslušenství a mobilitu – to vše nabízí „dílenský mobil“.

Celý článek...

Společnost Atlas Copco oznámila, že její vysokotlaké kompresory ZD používané při výrobě PET lahví nabízejí jako první na světě 100 % certifikovaný bezolejový vzduch s certifikací ve třídě 0. Při výrobě PET lahví pro balenou vodu, nealkoholické nápoje, ovocné džusy a další nápoje je tak účinně eliminováno riziko jakéhokoliv znečištění olejem. Stlačený vzduch byl certifikován v kategorii „třída 0“ ve smyslu obsahu oleje. Stopy oleje nebyly zjištěny při žádných podmínkách testování. Kompresory řady ZD společnosti Atlas Copco zůstávají nejúčinnějšími a nejtiššími dostupnými kompresory pro tlak 40 barů při současném zachování flexibility a spolehlivosti vyžadovanými rozsáhlým odvětvím výroby PET lahví.

Celý článek...

kompletní výbava na míru

Nový Mobilní Air System (MAS) je inovativní mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné dílny. Spojuje v sobě silné stránky stacionárního kompresoru s výhodami kompresoru mobilního. Výsledkem je malá revoluce: mobilní systémové pracovní místo, které se obejde bez rozvodu stlačeného vzduchu a které je využitelné v celém prostoru dílny i mimo ni. Výkon, systémové příslušenství a mobilita – to vše nabízí revoluční „dílenský mobil“.

Celý článek...

Nový Mobilní Air System (MAS) je inovativní, mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné dílny. Spojuje v sobě silné stránky stacionárního kompresoru s výhodami kompresoru mobilního. Výsledkem je malá revoluce: mobilní systémové pracovní místo, které se obejde bez rozvodu stl. vzduchu a které je využitelné v celém prostoru dílny i mimo ni. Výkon, systémové příslušenství a mobilitu – to vše nabízí revoluční „dílenský mobil“.

Celý článek...

pro konstrukce vzduchových a chladicích kompresorů

Magnetická ložiska SKF a vysokootáčkové motory s permanentními magnety přinášejí technický pokrok do konstrukce vzduchových a chladicích kompresorů a zvyšují účinnost z 75 % na 85 %. Magnetická ložiska SKF jsou součástí nových řešení s přímým pohonem s proměnnými otáčkami, která umožňují nahradit šroubové kompresory odstředivými turbostroji v systémech se vzduchovými a chladícími kompresory a přispívají ke zvýšení typické účinnosti.

Celý článek...

Společnost Atlas Copco představuje nové vzduchové kompresory se vstřikováním oleje řady GA. Každá součást nové řady GA byla pečlivě hodnocena a vytvořena tak, aby byl zákazníkům nabídnut vysoce spolehlivý a energeticky účinný výrobek.

„Nová řada kompresorů se vstřikováním oleje GA+ je výsledkem neustálých investic do vývoje výrobků a ještě více posílí naše výsadní postavení v oblasti technologie kompresorů,“ říká Ronnie Leten, President obchodní oblasti Compressor Technique společnosti Atlas Copco. „Snaha společnosti o energetickou účinnost, při níž se dbalo na ochranu životního prostředí a klimatické změny, dala vzniknout zcela nové řadě kompresorů, která je v souladu s vizí společnosti Atlas Copco.“

Celý článek...

Nový typ šroubového kompresoru s frekvenčním měničem ORL 55-90 V od tradičního českého výrobce kompresorové techniky ORLÍK-KOMPRESORY, v. d., úspěšně prošel 20. února náročným oponentním řízením (členové komise byli mimo jiné doc. Ing. Pavel Novák, CSc z ČVUT Praha a doc. Ing. Kamil Kolarčík, CSc z VŠB-TU Ostrava), a může tak být zařazen do výrobního programu firmy a nabídnut zákazníkům. Jeho vývoj finančně podpořila také Evropská unie, která poskytla v rámci programu „Impuls“ finanční dotaci.

Celý článek...

Při mechanickém zpracování kovu a aluminia vzniká spousta odštěpků, které se časem nepříjemně hromadí. Nový Combi-Press WTH vyznačující se novým WL jednohřídelovým drtičem a briketovým lisem zpracuje odštěpky do aluminiových briket. Takto se zbytky materiálu mohou brilantně recyklovat.

Celé zařízení pracuje kompaktně, osvědčí se zvláště jako výsledek neustále se zvyšující automatizace v kovovém průmyslu a jako pomoc ve výrobním závodě. Velké kusy odštěpků jsou sesypány do šrotovací jednotky a poté upraveny do kousků, které svojí délkou odpovídají možnosti výroby speciálních briket.

Celý článek...

Strana 8 z 11

8
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..