Google překladač: English Deutsch

kaeser-01Výroba stlačeného vzduchu nabízí vysoký potenciál úspor nákladů, speciálně v oblasti řízení a regulace stanic stlačeného vzduchu. Jako efektivní systém mangementu stlačeného vzduchu je Sigma Air Manager (SAM) v postavení s možností vyčerpat velkou část tohoto potenciálu. Nadřazené řízení a webový server v jednom, přispívá podstatně k optimalizaci disponibility a energetické účinnosti kompresorových a dmychacích stanic.

Celý článek...

pro Atlas Copco

Společnost Atlas Copco oznámila, že všechny její bezmazné kompresory nyní splňují certifikaci třídy 0 dle poslední novelizace normy ISO 8573-1 s ohledem na obsah oleje ve stlačeném vzduchu. Společnost Atlas Copco je prvním výrobcem kompresorů, který obdržel pro všechny své technologie bezmazných kompresorů certifikaci třídy 0 dle nejnovějších mezinárodních norem.

 

Celý článek...

Šroubové kompresory jsou v současné době jedním z nejpoužívanějších zařízení pro výrobu stlačeného vzduchu. Společnost ATMOS Chrást, s.r.o. se výrobě šroubových kompresorů věnuje již od roku 1987 (zpočátku pod značkou ŠKODA). Zvláště v poslední době roste poptávka po energeticky úsporném a spolehlivém systému pro výrobu stlačeného vzduchu.

Celý článek...

Vysoký výkon, spolehlivost i za náročných podmínek a minimalizace nákladů na energii – na to všechno se mohou těšit podnikatelé, využívající adsorpční sušiče vzduchu. Tři novinky, jež díky použití adsorpčního materiálu pohlcují vlhkost ze stlačeného vzduchu, uvedla na trh společnost Atlas Copco. Cílem je ochránit výrobu a zařízení i v nejnáročnějších průmyslových odvětvích, jako třeba farmacii nebo produkci elektroniky.

Celý článek...

Z hlediska výroby stlačeného vzduchu je mnoho oblastí, kde lze šetřit náklady. To platí zvláště pro monitoring a řízení jak kompresorových, tak i dmychadlových stanic. Jako pokročilý systém managementu stlačeného vzduchu pro až čtyři, osm nebo šestnáct strojů, poskytuje poslední generace systému „Sigma Air Manager“ (SAM) společnosti Kaeser uživatelům transparentnost a výkon, které jsou k dosažení těchto úspor nezbytné.

Celý článek...

S rozvojem výroby našich zákazníků roste i požadavek na spotřebu tlakového vzduchu, přičemž velmi častým problémem je, že stávající kompresorové stanice svou plochou neumožňují instalaci dalších zařízení pro výrobu a úpravu vzduchu. V těchto případech se nabízí využití Kontejnerové kompresorové stanice, která je konstrukčně upravena pro venkovní prostředí, a je uzpůsobena pro provoz v teplých letních měsících i ve studených zimních podmínkách.

Celý článek...

Firma ALMiG KOMPRESORY s.r.o. je dceřinou společností německého výrobce kompresorů ALMIG-Kompressoren GmbH se sídlem ve městě Köngen u Stuttgartu. Historie mateřské firmy sahá až do roku 1923, kdy z původní firmy zaměřené na výrobu automobilových pump vznikla současná firma ALMiG. Výrobní program zahrnuje šroubové kompresory ve výkonech 2,2 až 400 kW, pístové kompresory do 40 bar, boostery, turbokompresory, trakční kompresory, kompletní úpravu stlačeného vzduchu a další příslušenství kompresorových stanic.

Celý článek...

V roce 2011 oslaví firma KUBÍČEK 20 let úspěšného působení nejen na českém trhu. Naší specializací je výroba, vývoj a řešení kompletních dodávek Rootsových dmychadel a dmychadlových soustrojí využívaných ve velmi širokém spektru oborů. S našimi výrobky se setkáte v průmyslu, vodohospodářství, zemědělství, stavebnictví, potravinářství, ale i v řadě dalších odvětví. Předností dmychadel KUBÍČEK je kompaktní a přitom robustní konstrukce vyznačující se mimořádnou odolností, spolehlivostí a nízkou energetickou náročností. Minimálními náklady na údržbu, nízká hlučnost a současně velmi dlouhá životnost jsou charakteristické znaky dmychadel KUBÍČEK. Jsme zároveň největším českým výrobcem a dodavatelem speciálních dmychadel a zařízení pro odsávání a přepravu výbušných plynů.

Celý článek...

Společnost Ingersoll Rand, globální diverzifikovaný průmyslový výrobce a jeden z technologických leaderů v oblasti kompresorové techniky, uvedla v nedávném období na trh nové řady šroubových kompresorů a turbokompresorů. Tyto stroje opět nastavují nové standardy spolehlivosti, efektivity a produktivity vzduchových kompresorů.
Turbokompresor řady C1000 byl vyvinut na základě přání zákazníků, kteří dle provedeného výzkumu očekávají spolehlivost (45 %), účinnost (20 %), produktivitu a snadný servis (15 %). Při více než 50 konstrukčních změnách byly brány v úvahu tyto aspekty. Podívejme se nyní tento stroj blíže.
 

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..